Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Csak engem bosszantanak...

Csak engem bosszantanak ennyire a Jehova tanui?

Figyelt kérdés
Ha azt mondom hogy nem vagyok kivancsi az ök vallasukra,nem èrtik meg,ès csakazèrt is mondjàk a magukèt!Probàlok udvarias lenni,de nem hasznal,muszàly vagyok mèrgesebben beszèlni! Valami jo tipp? Ti hogy reagàltok ha nem tàgìtanak?
2013. máj. 16. 11:21
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Ha egy szexi tanu keres, vedd le a pólód, és mondd, h ha szexeltek, beengeded. Nálam bevált.

Nem, nem volt semmi. :P

2013. máj. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Balu86MH ***** válasza:
100%
engem nem bosszantanak, inkább csak sajnálom őket, hogy így be tudta hálózni őket egy neoprotestáns szekta a világ és vallási nézeteivel :S sajnálom őket, hogy elvakítják őket és nem ismerik fel az Anyaszentegyház igazságait épp emiatt. Egyébként rengeteg értékes és jólelkű ember van köztük is!!
2013. máj. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
Engem is bosszantanak,1szer be akartak jönni hozzánk anyám meg már tudta hogy mi félék ezért kiorditott nekik hogy "húzzatok a jó büdös p*csába" (pedig anyám vallásos csak engem nem sikerült neki vallásosra nevelni) azóta nem is fogják meg a kilincsünket a jehovisták.
2013. máj. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:


Köszönöm a kioktatàst!Ti veletek vagyok goromba,mert nem èrtitik tanuk h sokunkat nem èrdekel a tèritèsetek!Van sajàt vallàsom,ebbe nöttem fel,nem vagyok gyönge jellem hogy egyik percröl a màsikra kiàlljak a vallàsombol!Engem az zavar,ha azt mondom egy tanunak hogy NEM ÈRDEKEL amit mondd,csakazèrt is nyomul!Èrted K.W? JA amugy jo hogy fölènyesen tudatod velem hogy mèg jogotok van a zaklatàsra! Na lègyszives ne itt tedd a nagyon kedves,szeretetremèltò,szerèny embert okès??Na csà


A kérdező kommentje:


Na èn mondtam hogy jönni fognak! Ez zaklatàs mar volt hogy ugyanaz a kèt tag jött többször,hàt ugylàtszik a felfogàs is nulla nàlok!Legközelebb rendört hìvok zaklatàsèrt! ÈS kedves katy nem vagyok kivancsi a magyaràzkodàsra!Ez a kèrdès nem tihozzàtok szol!Ugyhogy köszi a sok maszlagot! NEM ÈRDEKEL SENKIT


A kérdező kommentje:


Tèny és valo hogy tahonak tünök!De keress ra az ex jt oldalon maj olvasd el miket irtak azok a tanuk akik kilèptek!Neharagudjatok ha ennyire alpàri lennèk de az a sok pedofilia amit olvastam,a siras ram jött! :-(


Mikor volt Jézus goromba? Mikor hív egy igaz keresztény rendőrt azért, mert az evangéliummal időnként bekopognak hozzá? Ha egy magát igaz kereszténynek tűnő a nyilvánosság előtt tahónak tűnik, akkor ez nem arra mutat, hogy a valóságban is az? Mennyivel vagy különb azoknál, akik Jézus tanítványképző parancsának engedelmeskednek? Te mivel tanúskodsz Istenről, az alpári, tahó stílusoddal? Hány embert vezettél már Krisztushoz a szolgálatoddal? Na és gondolod, hogy Istennek is az a véleménye a tanúkról, mint neked? Hol vannak az ezt alátámasztó bibliaidézetek részedről? Elvégre van saját vallásod, abban nőttél fel, kell hogy tudj érvelni a Bibliából, úgy ahogy kereszténynek illik, nem úgy, ahogy egy tahónak.

2013. máj. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Kedves testvér megkérlek mutass nekem egyetlen egy Bibliai verset vagy idézetet ahol megemliti Jézust vagy az apostolait,hogy házról házra járnak téríteni. Vagy ahól arra búzdítt bennünket,hogy ezt tegyük. De légyszíves ne tévezd össze a hirdetést a térítéssel. Előre is köszi..
2013. aug. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!