Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Csak engem bosszantanak...

Csak engem bosszantanak ennyire a Jehova tanui?

Figyelt kérdés
Ha azt mondom hogy nem vagyok kivancsi az ök vallasukra,nem èrtik meg,ès csakazèrt is mondjàk a magukèt!Probàlok udvarias lenni,de nem hasznal,muszàly vagyok mèrgesebben beszèlni! Valami jo tipp? Ti hogy reagàltok ha nem tàgìtanak?
2013. máj. 16. 11:21
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
84%

Egyszerű. Őket nem érdekled Te, akkor forditva is így legyen.

Nálam is kopogtak, h. jön a világvége. Mondom akkor fussatok, én meg elbújok... Ajtó becsap, pápá.

2013. máj. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Szó nélkül becsukom az ajtót.
2013. máj. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudjon, sietek, más dolgom is van, nem szeretek senkit sem elküldeni, de most nem alkalmas, legyen szíves távozzon. További minden jót kívánok.


Ha azzal jön, hogy adjak meg telefonszámot, vagy beszéljünk meg máskorra.


Sajnálom nem.


Ezzel nem tud mit kezdeni.

Ha ezek után is "szórakozik", udvariasan rábaszom az ajtót.

2013. máj. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
A múltkor becsengettek hozzánk. Annyit mondtam, hogy "elnézést, nem aktuális", és letettem. Ilyen egyszerű.
2013. máj. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Ők ilyenek,én sem szeretem őket.Meg sem hallom vagy nemet mondok folyamatosan ha találkozok velük.
2013. máj. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Engem is bosszantanak.

Legutóbb volt hogy 1 nap háromszor jöttek ugyan azok, a végén mondtam már nekik hogy jó nem érdekel, és agresszívabb módon kellett elzavarnom őket.

Nem vagyok én ilyen ember de a szép szó már nem hat rájuk akkor máshogy kellett megértetnem velük.

2013. máj. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Hàt szòval nem vagyok egyedül! :) Otthon en is zàrom az ajtot,h elèg engem nem èrdekel!Na de,amikor a parkba pihenek,vagy dumalunk a barataimmal,mèg oda is oda jönnek a buzgò mòcsingok! Es kènytelen vagyok a helyemröl felalni es elmenni mert nem ert a szèp szobol!SAJNA :(
2013. máj. 16. 12:18
 8/25 A kérdező kommentje:
Mindjart varhato h ide irnak,h ök nem ilyenek :-)
2013. máj. 16. 12:22
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem ilyenek vagyunk!


Csak viccelek :D Hozzánk is jöttek. Egyszer. Azóta nyugi van. :D Én végighallgattam szépen, figyelmesen őket, majd amikor a véleményemet kérdezték, mélyen a szemükbe néztem és ezt mondtam: "Új zokni van rajtam." A poén, hogy lenéztek a lábamra :D. Majd vették a lapot, elköszöntek és továbbálltak.

2013. máj. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Utolso!Ez jo volt,uj zokni ezen kiègtem :) :DDDDDDD
2013. máj. 16. 13:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!