Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A"Mit tanít valójában a...

A"Mit tanít valójában a Biblia"című Jehova Tanúi kiadványnak nem lenne helyesebb olyan címet adni, hogy"Mit tanít valójában az Őrtorony Társulat a Bibliáról"?

Figyelt kérdés

2012. márc. 20. 21:59
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
 91/93 anonim ***** válasza:
0%

Igen ,kedves utolsó író,volta képpen mindent meg kell vizsglni a bibliában amit hallunk vagy olvasunk,mert rengeteg hamis tanítás van forgalomban ,ahogy Jézus is célzott rá,hopgy az Ő visszajövetelét megelőzi a hitehagyás és az emberek elhitetése,hamis evangéliumokkal.

Ezt Végzika a tanúk is ,csak ők nem tudják hogy hamis dolgot hírdetenk ,mivel szellemileg vakok,és magukkal rántják a többi embert is az örök halálba.sajnos.

2012. júl. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/93 anonim ***** válasza:
5%

Micsoda esztelen demagóg marhaságokon vitáztok. Jézus eljövetele-- Ökörség! Jézus embertől nemzettként született élt és emberként halt meg. Semmivel se volt több mit bármelyikőtök-- esetleg annyival hogy az ő korában még sokkal kevesebbet tudott az ember így aztán amivel csak "egyszer" szembesült még azt se fogta fel, nem értette meg hanem téveszmésen félre magyarázta.- Itt a pusztai eszement éhezését követően a Jelenésre gondoltam amivel szembesült-


az, hogy mit írt egy első századi korintoszi valaki, Jézus eljöveteléről abban hinni a XXI században akár jehovásnak akár katolikusnak, egyenesen agyrém.

Mert ez a legfőbb tana a Jehovásoknak az a tévhit hogy Jézus eljön és megváltja az embert -- már aki ! ugye ő benne hisz! a többi elpusztulhat nem igaz? - amikor bekövetkezik a világvége.


Csodálatos és fantasztikus képességem volt gyerekkoromtól kezdve egészen 50 éves koromig amikor nehezen ugyan, de abbahagytam. Ennek köszönhetően viszont olyan dolgokkal tényekkel szembesültem, mint mi valójában Az, amit istennek képzelt az ember.


Ugyan akkor szembesültem olyan igazsággal, hogy a Földünk haldoklik. De világvége akkor is nagyon sokára fog bekövetkezni-- csak durván kiszámolva is 40 ezer esztendő múlva!! Ami addig veszélyt jelent az a természeti katasztrófák számának megemelkedése.


szóval mivel itt voltak a szemét ruszkik így hallgatnom kellett mindenről a képességeimről és arról amit megtudtam", láttam".

Közben rendszerváltás volt és magánéleti problémáim kötöttek le- szóval eltelt egy kis idő mire ismét előjött ez a világvége história a gondolataimból.


Írtam egy geológus professzornak leírva benne mindent, amire azt válaszolta, nem kell félni Isten megsegíti az emberiséget.

Szóval vallásos volt és épp olyan eszement hitben reménykedve, mint a jehovások vagy bármelyik istenben, vagy Jézusban hívő, a halálba küldené az egész emberiséget

feláldozva a hitük oltárán, csak úgy, ostoba, szemellenzős gondolkodásuk miatt-- na de ők is bele pusztulnak majd a többi emberrel ez vigasztal csak! ha csak az ember nem ébred fel szellemében és döbben rá az igazságra, hisz addig még vagy 10-20 ezer esztendeje van hogy itt élhessen és addigra elhúzhasson egy élhető másik bolygóra. HA!


HA! Nem hallgatnak el mindent erről (titkosítják, mert ez a szokásuk!!) a felső leggazdagabb rétege a világnak a többi nagy lélekszámú tömegember előtt akiket itt fognak felejteni egy forróvá lett platnin amíg ők elhúzzák a belüket!!


Na persze én csupán az utódaimat féltem a szörnyű sors miatt, mert én napjaim már megszámoltak.


Szóval tisztelt Jehovások, vagy túl vallásosok nem ártana az életre jobban odafigyelni a sok misztifikálás helyett!

2012. nov. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/93 anonim ***** válasza:
Észrevettétek hogy a vallásosok támadnak? Lepontozzák az ateistákat holott a valláskritika a mi helyünk. Ezek megtámadtak minket a saját házunkba! Hol itt a béke és a szeretet? :o
2013. jan. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!