Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A JT. Prédikátorainak ki van...

A JT. Prédikátorainak ki van adva, hogy a gyakori kérdések valláskritika és vallás oldalain is terjeszteni kell a "jó hírt"?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 1. 18:49
 771/803 anonim ***** válasza:
6%

Akik Ildikóval acsarkodnak, azért teszik, mert addig sem kell érvelni? Hát igen, sokaknak a személyeskedés a lételemük.

Ildinek annyi előnye ezért van veletek szemben, hogy Ő már ismeri és elismeri az igazságot és Jehovát a bibliából. Alkalmazni még nem tökéletesen tudja, de aki tökéletes és hibátlan közületek, az vesse rá az első követ!!


Sokkal fontosabb kiigazítani valótok lenne, mint neki.

2011. júl. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 772/803 Adonaielohim ***** válasza:
81%
Szerinted..- Ha a jó úton járna a gyümölcsei és a te tetteidnek a gyümölcsei sem sunyiskodás, alattomosság, huzudozás és ködösítés lenne. Ez az amit mindkettőtök felmutatott itt és többször is lelepleződött. Jól tudtok magolni emberi tanításokat. ám még mindig nem érkezett válasz arra, hogy jehovahadova szektatagok szerint miért is feszítették meg Krisztust? Mert a Szentírásból világosan érthető, hogy nem a csodák és jó cselekedetei miatt, hanem Istenkáromlásért, mivel Istennel egyenlőnek vallotta magát. Na erre milyen elméletet talált ki a szektátok? Milyen bűnért is feszítették meg? Nincs eddig válasz rá...
2011. júl. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 773/803 anonim ***** válasza:
0%

Azért már ott tartunk, hogy le is cigányozott. :) Ezt még senki nem mondta, de aranyos. Sőt. követeli, hogy én magyarázzam meg, használom-e a nevem a blogon, vagy sem.

Nem vagyok sem cigány sem zsidó, de te amint látom mindkettőt nagyon vizsgálgatod, és még kutatgatsz is utánam közösségi oldalakon.

Leminősíti a helyiséget, ahol lakunk, diszkriminálja az embereket, miközben Jézusra hivatkozva veri a mellét.

Az én származásom rég nem része a témának, de mivel Jehovától sokkot kaptál, így még attól sem restelkedtél, hogy lecigányozzál, mert borsodi vagyok.

A Révai név valóban roma név és a rosenberg különösen. De ha már a neveknél tartunk, TE KI VAGY? Téged hol lehet megtalálni? Az egekben? adonai.


Ha annyira firtatod, csupán azért nem névvel szerepelek a blogon, MERT SENKI sem azzal van rajta, sem testvérek sem mások, így aztán szükségtelen azért kiadni a nevem, hogy perverz nacionalisták , ill. antiszemiták kutatgassanak különböző közösségi oldalakon utánam.

Mint ahogy te is teszed.

Az életed másról sem szól, mint hogy itt csorgatod a nyálad a neten, mert sem családod sem életed nincs, és megpróbálsz beszélni a semmitmondó saját magad gyárotta vallásodról.

Nem én bújok el, te vagy inkognitóban, te félsz másoktól.. csak attól nem félsz, akitől igazán kellene !

Halljunk szót ! Te ki vagy? Mi a neved? és hol élsz? ?? - ha már mások után kémkedsz, NYÍLTAN tedd, ne sunyiskodj . Szerencsétlen flótás .

2011. júl. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 774/803 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Testvérek !

Azt hiszem jól látható adonainak nevezett démon mily módon mocskolódik, és ha szektának nevezi Isten földi szervezetét,illetve az Igaz Istent "jehovahadovának", engem cigánynak, és zsidó-képzelgőnek.. szerintetek VAN ESÉLY ARRA, hogy valaki által eljut az agyáig- főleg a szivéig az igazság?

Ugyan , dehogy... el van férgesedve az ember szellemisége. Jehova ádáz ellensége, és tanúinak gyűlölője...bomlott elméjű, aki egész nap és éjjel is a neten csorgatja a nyálát. de már mióta?? legalább 3 hónapja. beteges. És meg van győződve arról, hogy TÉRÍTŐ Munkát végez.

2011. júl. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 775/803 Adonaielohim ***** válasza:
81%

Ez igen!


Kibújik a szög a zsákból!:-)


Olyan szép és kerek, kellemes fenyegető levelet kaptam Ildikótól privátban, hogy az már ihaj!:-)

Kezdetek óta láttam ki áll mögötte most pedig már nem is kétséges. Folyton, ködösít és torzítja az igazságot. Már a topik elején te állítottad magadról, hogy roma származású vagy, itt feljebb két három kommentel, hogy zsidó vagy. """Zsidó származásom ellenére JEHOVA tanúja vagyok""" Én a te zsidó származásodra nem célzok hanem csak tudomásul vettem azt amit magadról mondtál. Semmiféle negatív jelzővel nem illettem sem a hébereket sem a romákat. Te szeretnéd így beállítani. te szeretnéd ha így lenne és ilyen színben feltüntetni engem, de hát akinek nem buta ezt simán kiszűri a fenti kommentekből. Nem egy roma származású testvérem van és nem véletlenül tanulgatom a héber nyelvet vagy szeretem a héber kultúrát, embereket mint már feljebb is írtam. Te szeretnél engem, nácinak, antiszemitának és ki tudja még milyen démonnak beállítani, csak mert le mertem lelplezni immár sokadszorra az igazságot rólad. A te bajod, hogy hazug úton jársz és hamar utolérnek. Magadra haragudhatsz csak amiért ködösítgetsz, sunyiskodsz és rágalmazol. Igen rágalmazol, hiszen nem más mint rágalmazás amiket rám írsz. Nem vagyok antiszemita sem pedig náci. Úgyhogy ezeket a jelzőket kerüld velem kapcsolatban. A közösségi portálon pedig nemcsak roma nevű hanem a fényképe alapján: származású asszony mosolyog ránk. Ennek a topiknak az elején éppen te hangoztattad ezt büszkén és nem én. Én csak közöltem, hogy megtaláltalak ott és itt pedig ködösíteni próbálsz magaddal és a neveddel kapcsolatban. Nem volt nehéz megtaláljalak az e-mail címed alapján, nem volt szükség kutakodásra...

Te pedig játszottad az értetlent: """ "Rosenberg"- már azt is látjuk, hogy antiszemita vagy, és gyűlölöd a zsidókat, vagy félsz tőlük, vagy sokat politizálsz, vagy mit tudom én, mi bajod van.. """


Bizonyára sejtelmed sem volt ugye???


Micsoda egy mintaképe az "őszinteségnek" ez az

Ildikó!:-)))


Teljesen odavagyok milyen magaslatokba jutottál jehovád szelleme által!

Messziről világítasz a sötétben utat mutatva az elveszetteknek, hogy a te példádból erőt meríthessenek és olyan "igazzá" váljanak mint te vagy!

Bleh. Kezeltetned kéne magad mert jehovadémonod igencsak elemészt téged. csak isten segíthetne rajtad Jézus Krisztus által, de mivel nem hozzá fordulsz ezért orvosi segítségre lenne szükséged. Bár az ami téged gyötör, orvosok által kezelhetetlen ezt le merem fogadni...

Már látni isten haragját rajtad, lassan megbomlik az elméd és beleőrülsz abba a szektatagságba amiben jelenleg raboskodsz. Az élő Isten kegyelme legyen rajtad a Mi Urunk, Jézus Krisztus által! Ámen!


Dicsőség Istennek!

2011. júl. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 776/803 anonim ***** válasza:
0%

Hát, igen. Miután az embert le"cigányozzák",és lezsidózzák, aztán mindenféle ocsmányságot mondanak Isten szent szervezetére, miután közösségi oldalakról - a beleegyezésem nélkül - egy ismeretlen bújkáló alak az adataimat közli idegenekkel , nyilván nem egyszerű a bájolgó hangnemet képviselni.

Fenyegető levél?? csupán azt írtam, hogy amennyiben az adataimat, a származásom és egyéb velem kapcsolatos hamis információt terjesztesz, feljelentést teszek a hatóságoknál és jogi következményeket von maga után, amit pszichés zavaraidban művelsz.


Az ördögnek nyilván az a célja veled, hogy kihozd a sodrukból a tanúkat, ezért írkálsz egyre mocskosabb jelzőket ránk/ a szervezetre és már odáig fajultál, hogy egészen a magán szférámba hatolsz.


Egy bizonyos, nem szeretnék a helyedben lenni, hiszen ez nem az én és a testvéreim "harca",hanem Istené .


Mindvégig "sunyiskodással" vádolsz engem, aki kezdettől fogva nyiltan vállaltam a nevem.. TE AZONBAN MAI NAPIG REJTVE MARADSZ, mint szellemi atyád, akit Pál maga is LÁTHATATLAN erőnek, a sötétség hatalmasságának nevezett.

Nem árulnád el, őszinte nyilt barátunk, hogy MI A TE NEVE?? és honnan írkálsz?

Nézd csak így kell:


A nevem- személyi igazolványom szerint: Révai Rosenberg Ildikó, magyar vagyok, és egyelőre még borsodban élek.


Legkevésbé te vagy arra hivatott, hogy SZÁRMAZÁSKUTATÁST végezz a személyes életembe, nem is tudom, honnan veszed ehhez a bátorságot.

Mindenesetre az a bizonyos "szög a zsákból " nálad bújt ki, hiszen így jól látják a még neked prédikálni próbáló testvérek, hogy valójában kivel is van dolguk.


valakivel, aki magának ISTENI címet ad, REJTVE marad, és a háttérből gyalázza Jehovát és a tanúkat, ha kell személyszerint, ha kell egészében.

Akárcsak a Gyilkos elmék c. krimi sorozatban, vagy hasonló pszicho trillerekben láthatjuk.

" Isten tudat,( adonaielohim név ) titokzatosság és sok gonoszság.." - azon sem lepődnék meg, ha volna egy pincéd, ahol embereket kinoznál, hiszen a diagnózis nyilvánvaló.


Ezért írták nekem korábban testvérek, hogy vegyelek észre, mert rámküldött egy-két ( vagy több ) démont az ördög, és a vita arról szól,hogy egyreinkább kikészítsd NÉVTELENÜL azokat, akik szóbaállnak veled.


szertinem több válaszoló is te vagy egyszerre ( tehát skizofrén is vagy ), mert 54 %- ot neked senki sem like-ol, csakis magadnak, ugyanis újra előjöttél az adonai-névvel, közben pedig név nélkül is kommentelsz. 100%, hogy egyszerre több személy nevében írkálsz ide, és te vagy az egyedüli, aki 79 oldalon át itt lopja a napot, csak azért, hogy Jehovát szidalmazd.


Nyomorult életed lehet, hallod. Sajnálatraméltó.

Valóságban félsz a cigányoktól, a zsidóktól.. és mindenkitől, aztán bennem látod egyszerre mindkettőt.

Pedig egyik sem lényeges engem illetően, csupán az akit igyekszem védelmezni, akinek igyekszem a nevét óvni ilyen ócsároló alaktól, az nem más, mint JEHOVA.


szeretem hangoztatni, mert látom magam előtt, ahogy torzul el a fejed ettől a névtől, miközben ülsz a poratkás szobádban és azon töprengesz, vajon mivel lehetne még inkább megsérteni.


semmivel, mert akár cigánynak, akár szabadkőmüvesnek, akár zsidónak, akár pszichopatának nevezel nem érdekes, hiszen én járok JEHOVA nevében nem te.

a bölcsesség kezdete pedig: Jehova félelme. :)

Üdvözlettel:

Révai Rosenberg Ildikó - magyar állampolgár, Jehova tanúja.

2011. júl. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 777/803 Adonaielohim ***** válasza:
86%

Tegnap 22.06 Ildikó kommentje: """""Nem vagyok sem cigány sem zsidó, de te amint látom mindkettőt nagyon vizsgálgatod, és még kutatgatsz is utánam közösségi oldalakon."""


Ez év 4. hó 19.-én 19:54 perckor írta Ildikó: """""hiszen én zsidó származású vagyok..de lehet hogy még cigányvér is csörög bennem.. Azt hiszem ezen szavak hallatán ti álszentet játszva valójában megborzongtok, és rám zúdítjátok saját rasszizmusotokat.

"""""



Tegnap 10:03 Ildikó kommentje: """Zsidó származásom ellenére JEHOVA tanúja vagyok"""



Akkor most valójában melyik is igaz? Hogy is van ez???:-)))


Tegnap 10:03 Ildikó kommentje: """természetes hogy engem sátán gyermékének hiszel ( vagy mondasz ), noha én járok az igaz Isten NEVÉBEN, nem te, adonai!"""


Ahá! Már világosan látszik mennyire is igaz isten nevében írkálsz te itt... mint mondtam még annak a hazug szektának is a szégyene vagy, nemhogy istennek. valóban mi köze a világosságnak a sötétséghez?? Mi közöm hozzád te bűnös és megfedett ám meg nem tért szennyes lélek?

Pfuj, hányinger fog el az ilyen képmutatóktól mint te vagy. lelepleznek és a hazugságaidat még több hazugsággal tetézed. Térj meg és bánd meg a bűneid, légy tiszta és feddhetetlen Isten előtt a Jézus Krisztus által te szerencsétlen bűnös testember...

2011. júl. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 778/803 Adonaielohim ***** válasza:
81%
Nincs több regem ide csak ez az egy.:-)))Nem vagyok skizofrén..-))) Folyamatosan ugyanabba a hibába esel és találgatsz, aztán pedig elhiszed a feltételezéseidet. Szánalomra méltó és elveszett ember vagy aki csak vallásos képmutató. Család, kertes ház és isten valódi ismerete az enyém és szomorúan látlak összeroppanni a démonjaid nyomása alatt. Bele fogsz őrülni...
2011. júl. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 779/803 anonim ***** válasza:
0%

Kedves VALLÁSKÁROSULT Adonaielohim !

Még mindig nem mondtad, ki vagy valójában, hiszen végig arról kommentelsz, micsoda csúnya dolog név nélkül fenn lenni ezen a blogon. idézlek: " SUNYISKODSZ "

Kaphatnánk már végre egy nevet? egy valódit? ( ne a Bibliából, a személyi igazolványból, ha lehetséges ) .

köszönjük előre is.

2011. júl. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 780/803 Adonaielohim ***** válasza:
22%
Te tényleg elmebeteg vagy..-) ijesztő méreteket ölt most már a bosszúvágyad. Az őszinteséged és elmebeli képességeid erősen megkérdőjelezhetőek, sőt nyugodtan nevezhetlek hazug elmebetegnek is. Nincs tovább már neked itt, és nem tudod mikor kell abbahagyni. Már te is belezavarodsz a hazugságaidba, saját magadat buktatod le és nem veszed észre, a te kávéd már lefőtt itt. Hiteltelen, hazug és képmutató vagy. Nem esik le az sem mikor kellene abbahagynod és csendben eltűnni. Amúgy megnéztelek újra a közösségi portálon!:-) Láttam, hogy a régi színes fényképedet kicserélted fekete fehérre..-) Így már kicsit nehezebb a dolga az embernek..-) Te voltál az aki elejétől fogva szapultál mindenkit, hogy legalább egy betűt írjon, hogy válaszolni lehessen neki..-))) Nekem több is van itt mint egy betű. Egy elmebetegnek pedig nem fogom kiszolgáltatni magam, bármi kitelik tőled, hiszen nem hívő, hanem egy önigazoló, vallásos hazug és bosszúszomjas képmutató vagy, egy testi ember, a bűn és a halál rabja egy szekta szolgálatában. Isten bőven megáldott engem bölcsességgel (veled ellentétben) így jól tudom mikor kell egy beteges , hazudozó és képmutató, vallásos farizeussal befejeznem egy teljesen értelmetlen és céltalan vitatkozást. Isten áldjon hazug és eltévedt bárányka!.-)))
2011. júl. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!