Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » A JT. Prédikátorainak ki van...

A JT. Prédikátorainak ki van adva, hogy a gyakori kérdések valláskritika és vallás oldalain is terjeszteni kell a "jó hírt"?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 1. 18:49
 761/803 Adonaielohim ***** válasza:
82%

Kedves Ildikó!


Újra köszöntünk itt! Látom valahogy még mindig nem sikerült rendett tenni magadban, jó nagy a keszekuszaság mint láthatjuk!:-))) Nem tudom melyik hónapban néztél be ide talán a múlt hónapban ugye, és a válaszodat csak most írtad be.:-D Jól ismerünk már mennyire igaz és őszinte, még véletlenül sem képmutató, sunyi, hazug és vitatkozni szerető hamis tanú vagy.:-) Bizonyára kellemetlenül érezted már magad, hogy jó pár hete nem írtunk ide nektek semmi igazságot és a kedves kistestvéred is jól elvolt itt magában a kérdezővel. Valahogyan mégis piszkálta a csőrödet a békesség, és mivel a te szívedben nem Jézus él, nem a békesség fejedelme ezért kötelességszerűen megjelentetett itt a szellemi atyád, ki kezdetektől fogva embergyilkos volt és nem állt meg az igazságban mert a hazugság atyja, és munkára fogott. Nos hát csak dolgozz neki ha rosszat akarsz magadnak és provokálj. Én itt leszek és figyelni foglak, nem hagyom hogy a szellemi mocskodat terjeszd a lelkeknek. Hadonászni pedig majd te fogsz a szabadkőműves átiratú hazug újvilágrend fordításoddal Rosenberg...

2011. júl. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 762/803 Adonaielohim ***** válasza:
100%

Szívesen ajánlanék egy pszichiátert neked, de ismerve téged rajtad kizárólag csakis Isten segíthet a mi urunk, Jézus Krisztus által. De neked az nem kell, úgyhogy marad a kórság benned ami szép lassan fel és elemészt....


Mint láthatjuk először a szellemet támadja, a mentális képességeid szemmel látható hanyatlása valamint a jellembeli fogyatékosságaid erről árulkodnak. Még tart a kegyelem elárulom, még neked sem késő megtérni...

2011. júl. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 763/803 Adonaielohim ***** válasza:
100%

Az pedig, hogy vannak menthetetlenek inkább szomorúsággal kellene eltöltsön nem pedig egy kellemesen bódult, boldog mosollyal kellene nyugtáznod ezt a hatalmas felismerést és "megvilágosodást" magadban. Szégyene és gyalázata vagy még a hazug, szabadkőműves hamis próféta jehovahadova szektatársulatnak is. te még abban a sátáni szektában is kovász vagy... Sürgősen szükséged van bűnbánatra, megtérésre és szabadulásra mert a démonjaid végeznek veled....

De mindezt csak Jézustól kaphatod meg, Jézus nélkül halott vagy. fel kellene valahogy fognod, de ezt a világosságot csak Isten adhatja az elmédbe, magadtól sosem fog sikerülni....

Ezúton kérném azokat a testvéreket akik olvassák a kommenteket, imádkozzunk Ildikóért, hogy bölcsességet és tisztánlátást kapjon az Úrtól, világosságot és az útja élet ne pedig halál legyen.

2011. júl. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 764/803 anonim ***** válasza:
0%
Kár volt ezért Ildikó! 10-e óta "nyugalom" volt. Most megint kihoztad az egyéni stílusoddal a 6 elemit a fenti emberből. Az igazságot sem mindegy, hogyan tálaljuk!
2011. júl. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 765/803 Adonaielohim ***** válasza:
100%

""""Kár volt ezért Ildikó!""""


Hát valóban sajnálhatod, hogy folyton lelepleződtök! Én nem sajnálom mert így könnyen bemutatható a ti sátáni lelketek amiből igazság nem, csak szenny és hazugság fakad. Valamint jól látszik milyen éltető lételeme az életeteknek a végeérhetetlen vitatkozás utáni vágy. Enélkül kényelmetlenül érzitek magatokat de hát ez nem meglepő, nem újdonság részetekről... Te is kedves álszent 40%-os mióta nem jöttek be a hazugságaid, vagy amikor Ildikót próbáltad szintén elbizonytalanítással és hazugsággal leplezni lebuktál. Azóta kifinomultabb is lehettél volna ha van egy kis eszed de az Úr nem engedi jó okkal. Igazságot sosem szóltatok, hiszen az átírt és szabadkőműves alapítású szektátok, és szabadkőműves átiratú hazug új világ fordításotok nem tartalmaz igazságot, maximum részigazságokat amibe pont annyi méreg lett belekeverve ami már halálos. Egyszer sem álltok meg az igazságban. A kommented első mondata utáni részről pedig tudomást sem veszek annyira dedós, óvodás sértegetés, ráadásul mint minden amit eddig írogattatok a szabadkőműves szektátok nevében: HAZUGSÁG. Ezt te is tudod.

2011. júl. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 766/803 anonim ***** válasza:
0%
Igen, igazad lehet kedves drága cimbora! Nyilván ezért érvelek én ésszerűen és nyilván ezért becsmérelsz te fröcsögve ÉRVEK helyett!
2011. júl. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 767/803 Adonaielohim ***** válasza:
100%
Az érveket szó szerint figyelmen kívül hagyod és szándékosan nem veszel tudomást róluk. Téged nem érdekelnek az érvek magasról tojsz rájuk. Téged csak az érdekel, hogy a szabadkőműves hazugságaidat terjeszd, és, hogy a világosságot megrontsad. Hazug voltál és vagy, többször is lebuktál. nem tehetek róla, hogy gyűlölöm a bűnt. Aki az igazságot szereti a hazugságot gyűlöli. Aki például az életet szereti nem szeretheti sz abortuszt. Sőt gyűlöli. Gyűlölöm a hamis tanításokat, a hazugságot. Éppen ezért vagyok ilyen vehemens és elkötelezett a bűnnel és hazugsággal szemben vagyis azzal szemben amit te képviselsz a szabadkőművesség vagyis a sátán színeiben és a drágalátos kistestvéred Révai Ildikó Rosenberg. Persze már felismerte, addig ő is eljutott, hogy a nevét ne vállalja hanem sunyiskodjon és hátulról jöjjön mert káros számára a nevének és személyiségének vállalása a szennykomentjeinél. Nyálfröcsögve gyalázta azokat még nemrég akik ugyanígy nicknév nélkül írogattak mint most ő is. Szerinted vagyis a sátáni szektád tanítása szerint miért feszítették meg Krisztust??? Mert gyógyított vagy holtakat támasztott fel? Vagy nem lehet, hogy azért mert Istennel egyenlőnek mondta magát? Szóval miért is feszítették meg??? Milyen bűnt találtak benne ha nem az Istenkáromlást? Amiért is megfeszítették? Milyen bűn miatt?
2011. júl. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 768/803 anonim ***** válasza:
29%

" Kár volt ezért Ildikó! 10-e óta "nyugalom" volt. Most megint kihoztad az egyéni stílusoddal a 6 elemit a fenti emberből. Az igazságot sem mindegy, hogyan tálaljuk! "


Nos, az adonaielohim nevű lénynek az igazság már MINDENHOGY ,ismétlem : MINDENHOGY tálalva volt, és fel kell ismerni, hogy beteg az elméje.Már kaptam korábban testvérektől privát levelet is, amiben felnyitották a szemem, hogy fölösleges ilyen emberekkel leállni vitatkozni a net-en, mert ez olyan, mintha a szolgálatban az első házigazdánál leállnánk, és 2 órán át hallgatnánk,hogyan mocskolja drága Jehovát ( persze Krisztusra hivatkozva ), míg a többiek bemunkálják a területet.

Ha megnézed 78 oldal ,és kb. 5-8 testvér, kb. 30 kiadvány, és logikus érvelés nem segített neki abban, hogy egyáltalán belegondoljon az igazságba.

azt ne hidd, hogy én vagyok vele "nyers" vagy tapintatlan.

Jehováért érzett buzgalmam miatt fakad ki ennyire.

2011. júl. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 769/803 anonim ***** válasza:
29%

Előszöris : a névvállalásról:

Téged gondolom személyi igazolványod alapján is Adonaielohimnek hívnak, és erre a névre kapod a bankszámlakivonatodat is.. igaz?


Másodszor: pszihiáter és sátáni szellemiség és miegyéb...


Nem lep meg, amit írsz, hiszen Jézust magát is "istenkáromlással " vádolta a szanherdrin és a farizeusok, tehát " nem nagyobb a szolga az uránál.." - természetes hogy engem sátán gyermékének hiszel ( vagy mondasz ), noha én járok az igaz Isten NEVÉBEN, nem te, adonai!


"gyűlöli az abortuszt.... " Jehova tanúi talán abortusz-támogatók? vagy ez hogyan is került ide?


"Rosenberg"- már azt is látjuk, hogy antiszemita vagy, és gyűlölöd a zsidókat, vagy félsz tőlük, vagy sokat politizálsz, vagy mit tudom én, mi bajod van.. ez is egy sokk, ami ér téged, de nem baj.

Zsidó származásom ellenére JEHOVA tanúja vagyok, noha mint nemzetet és népet Jehova elitélte a zsidóságot, hiszen a főpapok végeztették ki Jézust.

Ennek ellenére Jákob Istenének, Jehovának házához MINDEN NEMZETBŐL VALÓ EMBEREK özönlenek.. tehát ne célozgass a zsidóságra, mert lassan még a parlament is bünteti . ( szíjjártó péter mondta minap !! )


A szabadkőműves rögeszméd valószinüleg a szientológia egyháztól ered.. bár nem tudom, de szerintem súlyos,úgyhogy a pszichiáter nem nekem aktuális.


Jehova Isten új világrendjéről I.Péter levelében és a Jelenések könyvében, és Ézsaiás könyvében is olvashatsz .

Mi - és én EZT A VILÁGRENDET KÉPVISELEM.

2011. júl. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 770/803 Adonaielohim ***** válasza:
75%

Szegény szegény Ildikó!


Már Jézushoz hasonlatosak a szenvedései..-)


Szóval akkor miért is takartad el a neved ha addig meg használtad és másokat keményen becsméreltél mert nickjük sem volt???:-)


Az én személyimben pedig nem ez a nick áll, de ellenben veled én egyetlen embert sem kárhoztattam azért mert nick nélül ír ide. Nem egy ilyen kommented volt az elején, aztán meg elkezdtél sunyiskodni... A rosenberg pedig nem a zsidó származásodra célzás vagy antiszemitizmus te szerencsétlen hibbant asszonyság!:-)


Nagyon szeretem a hébereket, pontosan úgy mint ahogyan Isten szereti őket és minden nemzetet. Vonzódom a héber nyelvhez, kultúrához, emberekhez. Igencsak mellényúltál újra, hiszen mint tudjuk igencsak hiszel és meg is bízol a jelek szerint intuíciós képességeidben, csak eddig még egyetlen egyszer sem vált be. A Rosenberg pedig ha jól tudom a neved része. Révai Rosenberg Ildikó. Vagy talán szeretnél meghazudtolni megint? Egy közösségi oldalon csak egy ilyen roma származású asszonyt találtam aki jehova tanúja és Révai (Rosenberg) Ildikó. csak nem megint ködösíteni szeretnél? Nem lepődnék meg. Lehet, hogy csak a nicked és csak szeretnéd elhitetni magadról, hogy zsidó vagy? Borsodnádasdon kevés héber él, de még ózdon se sok lehet szerintem. Roma származásúak már szaporábbak azokon a környékeken. Olyan ez mint amikor azt mondják magukról ők nem cigán'ok hanem olaszok. Na te akkor ezek szerint zsidónak szeretnéd hinni magad? Nem is érdekel....


Úgy vagy te igaz és őszinte ahogy itt ködösítesz magadról és a szektádról. A szcientológia pedig ugyanazoknak az irányítása alatt áll mint a jehovahadova szektád. Ha pedig már tanácsolták neked nálad bölcsebb emberek is, hogy ne vitatkozz itt, mi az ami mégis űz és hajt téged? Látom a békesség nem igazán az erősséged, jobban érzed magad abban a közegben amiben felnevelkedhettél. A békesség fejedelmét nem ismered. Ideje lenne megtérned hozzá és újjászületni Benne.....

megváltozna az életed hidd el.

2011. júl. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!