Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Jehova Tanúi miért nem tudnak...

Jehova Tanúi miért nem tudnak egyetlen igazi szakértőt sem felmutatni a saját fordításuk hitelessége mellett?

Figyelt kérdés
máj. 29. 18:53
 131/146 anonim ***** válasza:
90%

Egy skót bankár mióta az ógörög és héber nyelvek szakértője?

Miért hazudsz, hogy szakértőket citálsz ide, amikor nem azok?

máj. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/146 A kérdező kommentje:
Tehát olyan kettős mércével mérsz, hogy aki bólogat a hamisított Bibliátokra, azt automatikusan szakértőnek képzeled, mindenki mást, valódi, a szó tényleges értelmében vett szakértőket pedig ignorálod. Így tényleg könnyű egy mesevilágba ringatni magad.
máj. 31. 20:40
 133/146 anonim ***** válasza:
15%

Ahogyan mondtam, a munka minősége számít abban, hogy ki a szakértő an témában! Ez pedig egyértelmű.


A tekintélykórság nálatok nagyon súlyos betegség, ki tudja mennyire.

máj. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/146 A kérdező kommentje:

"Ahogyan mondtam, a munka minősége számít abban, hogy ki a szakértő an témában!"

Egyrészt ez eleve hamis. Másrészt pont most bizonyítottad, hogy nálad sem a munka minősége számít, csak hogy egyetértsen valaki az átírt Bibliátokkal, és akkor azt máris szakértőnek hazudod.

máj. 31. 21:04
 135/146 anonim ***** válasza:
69%

"Ahogyan mondtam, a munka minősége számít abban, hogy ki a szakértő an témában!"

Értem, szólj ha esetleg orvosi tanácsra, műtétre lenne szükséged, bár nem vagyok benne szakértő, de nagyon szívesen segítek mindenben.


De attól még hazudtál abban, hogy brit tudós volt, s a hazugság bűn, az ördög fegyvere.

máj. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/146 anonim ***** válasza:
90%

Most nem azért, de te (a kedves itt ámokfutó JT), érted amit bemásolgatsz itt? Az összes ide idézett ún. "szakértőd" CSUPÁN EGY-EGY ELEMET, SZEMPONTOT dicsért. EGYIK SEM A TELJES EGÉSZ MUNKÁT! Elismerik, hogy egy-egy kiragadott, speciális esetben valamit jól csináltatok, de senki nem mondta, hogy a teljes egész végeredmény jó.

Arról nem is szólva, hogy a legtöbb idézetről kiderült, hogy nem az mondta, nem teljesen azt mondta, csak kiragadtatok két nektek kedvező mondatot. Ez nem tekintélyrombolás, vagy lejáratás, vagy sárdobálás, hanem csak ténymegállapítás. Amit az érintett személyek, akiket idéztek is megtettek, miután megtudták, hogy forgattátok ki a szavaikat.

máj. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/146 anonim ***** válasza:
0%

Semmi nincs kiforgatva! A szakértők világosan beszéltek és általában részletesen elemezték a munkát.


"Arról nem is szólva, hogy a legtöbb idézetről kiderült, hogy nem az mondta, nem teljesen azt mondta, csak kiragadtatok két nektek kedvező mondatot."


Ez úgy hazugság ahogy van!

Én a helyedben ennél az aljas viselkedésnél többre becsülném magam. Mindig érdekes ilyen figurákat látni, akik tudják hogy hazudnak, de csak azért is.

máj. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/146 anonim ***** válasza:
75%

"A szakértők világosan beszéltek és általában részletesen elemezték a munkát."

Egy skót bankár mióta szakértője a bibliai nyelveknek például? Persze önmagában még ez is kevés egy jó fordításhoz, nyilván kell ismernie azt a kultúrát is behatóan, aminek a munkáját fordítja.

máj. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/146 anonim ***** válasza:
9%

Bárki lehet jó szakértő, ha alaposan foglalkozik a témával. Itt is a munkája határozza meg a szaktudást.


De tudom ez a része titeket nem érdekel, eszetekben sincs a munkáját elemezni a bibliai igazságok tükrében.


Nem, csak mocskolni akarjátok, mert külsősként dicsérte a Tanúk munkáját.

máj. 31. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/146 anonim ***** válasza:
79%

"Itt is a munkája határozza meg a szaktudást."

Ez így van, a bankár munkája pedig az, hogy számolgatja a pénzt :)

Holt nyelvek fordítása kevésbé tartozik a munkakörébe.


De hazudj nyugodtan tovább, hogy tudós és szakértő, mert se nem tudós, se nem szakértő, legalábbis ebben a témában biztos nem szakértő. Hogy mennyire volt jó szakember banki dolgokban, azt nem tudom.

jún. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!