Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Isten nem létezik. Ki ért...

Isten nem létezik. Ki ért ezzel egyet?

Figyelt kérdés

2023. szept. 8. 15:15
❮❮ ... 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 ... ❯❯
 681/766 Darkmoon80 ***** válasza:
66%

Hogy mit hiszel a te dolgod.

A fantáziád regényekben kamatoztasd....

A Torinói lepel hamisítvány.

jún. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 682/766 anonim ***** válasza:
83%

680


Igen, van pár tudós akik próbálták belemagyarázni a mindenféle sugárzásos vágyaikat de ezeket az abszurd hipotéziseket nem fogadták.

A neutronos, lelkes elképzelésed pedig a gyerekes szintet sem éri el. Már álltalánosban is rendelkeznek a kellő fizikai ismeretekkel, hogy lássák a gyerekek az elképzelésed valótlan. Akkor te miért nem?


[link]

jún. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 683/766 anonim ***** válasza:
0%
Nem hamisitvány, tajékozódjatok jobban.
jún. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 684/766 Darkmoon80 ***** válasza:
76%

100% hogy nem valódi. Bizonyítottan.

Egy fénykép negatív.

jún. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 685/766 anonim ***** válasza:

Hát ha Istentől lennénk, léteznénk, szerintetek mind ahányan élünk a földön és az egész világon, szerintetek minden embert tudna követni az az egy valamilyen lény? Hát szerintem nem.

Hanem minden embert a szülei hoztak a világra az anyja és apja és mindenki születésétől kezdve a szüleit, a családtagjait védi. Pl. Kisgyerekek az iskolában:- Nekem te ne anyázzál. Nekem te anyámat ne szidjad.

Na mindenki születésétől kezdve a szüleit védelmezi, de oda-vissza a szülők is védelmezik a gyereküket.

Szóval nem Istentől jöttünk létre, hanem a szüleinktől, vagyis a családtagjaink által.

jún. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 686/766 anonim ***** válasza:
0%

685


Kik voltak a szülei az első élőlénynek????

jún. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 687/766 anonim ***** válasza:
0%
684es ismeretanyagod a témában nem elegendő sötét hold.
jún. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 688/766 peti 56 ***** válasza:
0%

686/687 anonim

"Kik voltak a szülei az első élőlénynek????"

Darvini elmélet szerint - por - egysejtü - azt egy szervezeté alakulva késöbb majom - abbol az ember (sokon ez meg is látszik ) tudományosan is

/684es ismeretanyagod a témában nem elegendő sötét hold./ nos a felsorolt vagy isten ? Ez itt a kérdés ?

-----------------------------------------------------------------------

Ha nincs természetfölötti ezt mivel magyarázza ( a véletlenszüleményei elmélet)

[link]

-----------------------------------------------------------------------

685/687 anonim ***** válasza:

"Hát ha Istentől lennénk, léteznénk, szerintetek mind ahányan élünk a földön és az egész világon, szerintetek minden embert tudna követni az az egy valamilyen lény? Hát szerintem nem."

Ez egy felesleges felvetés - Ha isten nincs :-)

-----------------------------------------------------------------------

682/687 anonim ***** válasza:

83%

680

"A neutronos, lelkes elképzelésed pedig a gyerekes szintet sem éri el."

"hogy lássák a gyerekek az elképzelésed valótlan. Akkor te miért nem?"

Ha egy gyerektől megkérdeznéd - az autó amit apád használ, ugye nem volt sem tervezője se megalkotója- mit felelne ?) kiröhögne :-)

-de isten azt itt nem alkotott semmit ugye ? :-)

jún. 4. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 689/766 anonim ***** válasza:
0%

Peti a 687es vagyok a torinói lepelre válaszoltam dark moon olvasatlannak.

Ezeknek a vallastalanoknak zárva van az rlméjük nem akarnak következtetni.


Ha csak azt mondom Alois Irlmaiertől, honnan lehet az hogy minden jóslata bevált. Rgyszerű Iszentől.


Ne hadovaljon a vallastalan, hogy a jövő meghatározása tudományos okra vezethető vissza.Nem. Isten az, aki figyelmeztet megmutatja dicsöségét, hogy a pontos jövőt tudja és ezt fülébe súgta Irlmaiernek.

Szánalmas a vallástalanok görcsös igyekezete, hogy mindenre nulla bizonyitékkal válaszolva istentelennek hirdetik magukat.

Bizonyitsatok be tudománnyal hogy a tisztánlátó, hogyan tudhatja a jövőt. Isten él létezik.

jún. 4. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 690/766 anonim ***** válasza:
0%
Addig térjetek meg istentelenségetekből ameddig nem késő.
jún. 4. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!