Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Isten csak a tetteket nézi...

Isten csak a tetteket nézi vagy a szándékot is?

Figyelt kérdés

2015. nov. 23. 02:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/78 A kérdező kommentje:

Gyűlölök mindenkit aki ártatlanokat akar bántani, mert lelkinyomorék és téveszmés.

Undorodom a debil gonosz emberektől. Inkább iszom egy sört. Rögeszmész kényszerem van kioktatni az ilyet. Tegnap ettől akadtam ki: Nem bírom hallgatni ahogy mindenkit kiírtana, alsóbbrendűzik, a zsidókat szappannk nevezi. És azt hiszi, hogy vicces az is hogy ha haldoklana öngyilkosmerénylőként felrobbantaná ázsiát...ha hall, lát valamit ami neki nem tetszik, azt lenézi, megalázna és megerősítést várna az igazában az elbaszott szegényes, önző világképéhez. Nem tudni szeretni, xsak a hatalom és elismerés érdekli. Bunkó és tolerancia nincs benne.

2015. nov. 30. 02:32
 62/78 A kérdező kommentje:

Csak másokat cikizni tud. És nem bírja elviselni ha őt nem ismerik vagy olyat kérdeznek tőle, amit elítél (de nincs rá írva, és normális dolgot kérdeznek amúgy).

Agresszív, bolond állat. Mindenért verekedne, de volt már hogy magát ütötte amikor amúgy pozitívat mondtak rá.

Belemászik a másik emberbe. Beleélősködik erőszakosan. Természetesen nem adok neki igazat. De tegnap ez húzott fel. És a gesztusai is olyan, mint egy bolondnak. Van amikor csak transzba esett pofával sétálgat, bár olyankor inkább vidám.

Nem tudok neki igazat adni és bosszant ahogy terrorizálna másokat vagy a szeretteimet. Olyan mint egy gügye gyerek, csak árad belőle a gyűlölet.

És akkor érezné hogy szeretik, ha szolgálnák.

Ha nem tetszik neki egy pasi (elég elbaszott szegényes ízlése van), azt hiímringyónak nevezi és úgy gondolja nem méló az életre. De sok ilyesmi van. A munka persze büdös neki. Gyerekre vágyik, de csak azért hogy szüljön. És szegény gyerek szolga volna csak, ha nem megy a lecsóba a kinézete vagy ízlése miatt.

A logikus dolgokat elveti, a téveszméi alapján gyárt kretén elméleteket. Mindenkit utál, aki más. Nincs is egy barátja sem. Nem is csodálom.

2015. nov. 30. 02:52
 63/78 A kérdező kommentje:

Utálom, amikor kérdezgeti, hogy jól mondtam, ugye, igazam van, elismerem-e. Bár általában csak stresszeljük egymást ilyenkor. Legalább tőlem valmennyire fél, hogy fizikailag bántson. Talán okult a múltból. Bűnnek tartja más ízlését. Sértésnek.

Aztán ott van nagymamám, aki már azt sem tudja, hogy fiú-e vagy lány, de ő csak passzívan terrorizálja az embert.

De nem emiatt nem alszom. Csak tegnap ez akasztott ki. Állandó kiabálás vagy gyűölködés...

2015. nov. 30. 03:00
 64/78 A kérdező kommentje:
Anyukám meg nem tudom itt hagyni ezekkel, mert nincs férje meg azzal jön, hogy csak miattunk él. Meg sajnálnám ezekkel hagyni.
2015. nov. 30. 03:03
 65/78 A kérdező kommentje:
Mindjárt felrángatom álmából és eladom a kínai piacon szexrabszolgának.
2015. nov. 30. 03:09
 66/78 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy ilyen gonoszakat írok csak unom, hogy meg kell válogatni mit mondok, a béke miatt. Nagymamám meg csak jajgatni, rettegni tud, üldözési mániája van, vádol, félrehall. Prűd, műveletlen, buta és ő is egoista mellé. Bár őt sajnálom.
2015. nov. 30. 03:16
 67/78 A kérdező kommentje:

Bár ő is ideg ezeg és fenyegetőzik anyukámmal mindig. Vagy csapkod. Nővérem már öntötte le teával.

Bár én meg a nővéremmel vertem már ki az ablakot.

2015. nov. 30. 03:19
 68/78 A kérdező kommentje:
Tényleg elmegyek valami kellemes munkát dolgozni akkor is ha keveset fizetnek. Nem bírják az idegeim sem a multikat, sem az egyetemt. Átlagosan 10 órát jártam szombaton is egyetemre. És akkor vasárnap rengeteget kellene tanulni, de itt ez a bolondok háza. Elmegyek péknek vagy árufeltöltőnek. Belefáradtam ebbe.
2015. nov. 30. 03:30
 69/78 A kérdező kommentje:
Csak egyedül akarok lenni, kedves boldog emberekkel. Vagy olyanokkal, akik szerethetőek. Nem a problémával van gondom. Hanem a feltételes szeretettel, mocskolódással.
2015. nov. 30. 03:34
 70/78 A kérdező kommentje:
Nagyon bánt, hogy meghidegültem. Egyedül a jó indulat amit még értéknek tartok magamban. Lehet iszom még egy sört csak akkor sőrhasam lesz.
2015. nov. 30. 03:40
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!