Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Isten csak a tetteket nézi...

Isten csak a tetteket nézi vagy a szándékot is?

Figyelt kérdés

2015. nov. 23. 02:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/78 Roland G. ***** válasza:

Zitus nagyon aranyos vagy.Jó hogy vannak ilyen jó szándékú emberek.( Az most mellékes,hogy teológiailag nem értek egyet a Russelizmussal)


Lucefer te pedig ne lázadozz :))) (Viccelek)

Sok baja van az igaznak,de valamennyiből kimenti az Úr!Fel a fejjel.

2015. nov. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/78 A kérdező kommentje:
Olyan ez, mint amikor a tudatalattid túl van pörögve és nem tudod kikapcsolni. Igazából fáradt vagy gondolkodni, már aludnál de nem tudsz. Nem a gondolatok pörögnek, nem beleéltem magam valamibe, ami feltuningolt. Inkább mintha kétségbeesve keresnék valamit, ami nem tudatos, nyomaszt. Jobb esetben néha bevág pár depresszív önmarcangoló belső hang, rossz esetben szorongást okoz. Már fizikailag fáj. Sír, kesereg, üvölt a tudatalattim, bár ez nagyon gagyin hangzik így. De nem volna baj, már sok mindent megszoktam. Csak akadályoz mostmár nagyon és nem csak a hangulaton keresztül. Tegnap kettő után tudtam csak felkelni. És tényleg fizikálisan fáj. Azt is meg lehet szokni. De nem ez normális azt hiszem....
2015. nov. 26. 02:34
 33/78 A kérdező kommentje:
Voltam amúgy neurológusnál, belgyógyásznál, ortopédián, ér állapotot is nézettem stb... bár azt nem emiatt. De mindenki azt mondja, hogy éljek úgy mint egy fiatal.
2015. nov. 26. 02:38
 34/78 A kérdező kommentje:
Ha nyomom fejem tetejét sokkal jobban vagyok.
2015. nov. 26. 02:41
 35/78 A kérdező kommentje:
Természetesen ha nagyon akarnék fel tudnék kelni hatkor ígyis. Csak olyankor ha nem alszom eleget és korán kelek, hányingerem lesz és még negatívabb vagyok, meg dekoncentráltabb. Reggel kifejezetten utálom ha víz ér vagy ennem kell.
2015. nov. 26. 03:04
 36/78 A kérdező kommentje:

Most nem hisztizek, meg sajnáltatom magam. De akkor sem az a normális, hogy élőhalottként élni. Ha más is van így akkor sem jó. A fülem meg már tök szárazra dörzsöltem az idegek miatt és most már az sem jó érzést kelt. :D

És csak fokozza az öngyülöletet, hogy másoknak rosszabb.

2015. nov. 26. 03:09
 37/78 A kérdező kommentje:
És nem az unalomról van szó. Hajszoltam már agyon magam, de akkor még hobbimra sem maradt idő. Szóval nem igaz, az a közhely, hogy nem volna időm ilyennel foglalkozni. Csak rosszabb.
2015. nov. 26. 03:14
 38/78 A kérdező kommentje:

És már zsibbad a kezem, ezért lehet elejtem a telót :D

És utálom, hogy itt nyavajgok. Xsak egy imát kértem...

2015. nov. 26. 03:16
 39/78 A kérdező kommentje:
Hú, egy pillanatra megijedtem a széktől ahogy felnéztem.:P Nem vagyok egy ijedős fajta...olyan sötét volt és kietlen. Akkor nem fogtam fel miaz csak éreztem. Mostmár magamra emlékeztet.
2015. nov. 26. 03:58
 40/78 A kérdező kommentje:
A sötétben kicsit libabőrös lettem és halálfélelmem lett. De túl racionális vagyok ezért azonnal elmúlt és csak elkullogtam leverten a konyhába. Mint akit ásóval vertek fejen. Igazából én irányítom a testem. De van bennem egy olyan érzés hogy ha meghalna az öntudatom sem halna meg valójában. Nem vagyok befolyásolható.
2015. nov. 26. 04:09
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!