Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények! Ki az aki...

Keresztények! Ki az aki ismerte Michael Jacksont?! Szerintetek a pokolban van?

Figyelt kérdés

Oké, baromi jó ember volt. Nem csak én szerintem, de jobbá tette a Földet! Én is jobb ember lettem mióta ismerem úgymond és sok más. Igen, de Jehova tanúi volt és nem keresztény. Ezért úgy hallottam simán kerülhet a Pokolba. :( Még ha ebbe is lett bele nevelve és nem tehetett róla...

Én most fogok megtérni, pásztorhoz megyek Gyülekezetbe. :)

DE megőrjít a tudat, hogy egy ilyen ember a Pokolba legyen....


2015. júl. 24. 10:33
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim válasza:
24%
Viccnek is rossz. A Mennyben van!
2017. márc. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim válasza:
100%

Nagyon durva volt olvasni a kérdésed és a válaszokra a válaszod mert pont ugyan így érzek!!!!! Nem tudom szavakba önteni mennyit változtatott rajtam. Régen ovis koromban anya mondta hogy ne pazaroljam az ételt mert máshol éheznek erre én azt válaszoltam hogy:de én nem. És én ezt már annyira szégyenlem hogy ilyet mondtam! De amikor megismertem Michaelt és olvastam róla, hallottam a jótetteit, valahogy átváltozott az egész értékrendem és hiszem hogy rajtam kívül még több millió ember így van ezzel! És folytatni akarom amit Ő elkezdett mert tisztelem és szeretem. És annyira fáj amikor valami rosszat mondanak rá mint pl jacko vagy gyerekeket molesztalt. Amikor ő nem ártott volna még a légynek sem. És ő tanított meg arra hogy legyek szerény, segítőkesz és jószívű

Nyugodj békében Michael❤️

2018. szept. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim válasza:

Ezt találtam, bizzunk benne, ez remek hir! :)

[link]

2018. nov. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 NikoGame válasza:
100%
Elvileg egy ember meg járta a poklot, és ő mesélte hogy michael jackson eladta a lelkét az ördögnek és még több énekes, szinész lent van, de csak akkor tuggyuk meg ha már el megyünk az éledből. Különben én is szeretem jacksont!
2019. nov. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
Állítólag eladta a lelkét a gonosznak a hírességért egyes információk szerint, és így a pokolban van....
2021. nov. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
Szomorú hogy létezhetnek ilyen esetek....
2021. nov. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 anonim ***** válasza:
76%
Nem ott van! De a kereszténység egy süllyedő hajó mit nem értesz?
2022. jan. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/57 anonim ***** válasza:
Sejtésem szerint az ilyen Tekashi69-félék is eladják a lelküket a gonosznak a hírességért cserébe.... Meg még sok más híresség lehet ilyen sajnos 😭😭 igaz az ilyen Tekashi69-félék egy nagy büdös senkik de nálam akkor is sokkolóan hat a tudat hogy eladják magukat az ördögnek a hírességért cserébe....
2022. jan. 30. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
Az ilyenekre rá kell nézni és sztem teljesen egyértelmű hogy eladták magukat a gonosznak, aztán majd szenvedhetnek a pokolban a halál után amelyik még él
2022. jan. 30. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
Azt egyébként mindig is túlzásnak tartottam 22 éves férfi létemre hogy rajongjak az ilyenekért mint Tekashi69, meg xxxtentacion. Valahogy ezek mindig is távol álltak tőlem, ahogy Missh-ért sem tudok rajongani de Hirot azt valahogy szimpatikusnak tartom annak ellenére hogy rá is azt mondják bizonyos emberek hogy egy nagy büdös senki.
2022. jan. 30. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!