Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények! Ki az aki...

Keresztények! Ki az aki ismerte Michael Jacksont?! Szerintetek a pokolban van?

Figyelt kérdés

Oké, baromi jó ember volt. Nem csak én szerintem, de jobbá tette a Földet! Én is jobb ember lettem mióta ismerem úgymond és sok más. Igen, de Jehova tanúi volt és nem keresztény. Ezért úgy hallottam simán kerülhet a Pokolba. :( Még ha ebbe is lett bele nevelve és nem tehetett róla...

Én most fogok megtérni, pásztorhoz megyek Gyülekezetbe. :)

DE megőrjít a tudat, hogy egy ilyen ember a Pokolba legyen....


2015. júl. 24. 10:33
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
100%
Bízd Istenre az ítéletet, ő jobban tudja, hogy ki mit érdemel, és egyébként is az ő dolga.
2015. júl. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 A kérdező kommentje:

Én annyira félek Istentől..

Bármikor eljöhet a végzetem, és akkor ha azelőtt pont valami rosszat tettem... :(

Igaz, még csak 13 vagyok. De bármikor elüthet a kocsi vagy akármi...

2015. júl. 24. 10:49
 3/57 anonim ***** válasza:
73%

Várj egy kicsit... mit jelent nálad, hogy most fogok megtérni? A megtérést nem te szabályozod, nem te kötöd időhöz, hogy na egy óra múlva megtérek... Általában pontosan tudjuk a megtérésünk időpontját, már aki átéli valóban.


Másrészt ne őrjítsen a tudat, mert csakis Isten látja azt, hogy valójában mi van az emberi szívben, az álszent képmutatás, a negédes mosolygós térítés még nem fog senkit üdvözíteni.

2015. júl. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
100%
Még valami: ne félj tőle, a félelem a sátántól van. Ha Isten hívj, akkor menj és kövesd, ne utasítsd el. És nyugodtan add át neki az életedet.
2015. júl. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
67%
Amúgy Jacko tényleg JT volt?
2015. júl. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 A kérdező kommentje:

Sosem volt képmutató. Valahogy érződik. Nem csak én vagyok az egyetlen aki így gondolja, csodálatos ember volt! Jobbá tett engem és sok más embert is. MEGTANULTAM SZERETNI, segíteni másokon, hála neki látom mi van a világban És nem csukott szemmel járok. Szóval, a megtérés azt úgy értettem, hogy elmegyek és a pásztor valamit csinál velem. Ne nevessetek ki teljesen kezdő vagyok.

Az fáj, hogy Michael Jackson jó Ember volt de ha nem keresztény vagy valami, akkor persze, a Pokolba kerül......

2015. júl. 24. 10:55
 7/57 A kérdező kommentje:

Igen Jt volt. A családja erőltette bele, ebbe nőtt fel.

De kilépett egy idő után mert nem bírta elviselni h a vének ott krotizálják a sikere miatt. Az előadók csak álmodnak ilyen sikerről amit Ő elért, viszont... Náluk ez bűn, hogy bálványozzák őt. de nem tilthatja meg a rajongóinak h szeressék... :)

2015. júl. 24. 10:57
 8/57 A kérdező kommentje:

Ne hívd Jackonak. :(

[link]

2015. júl. 24. 10:58
 9/57 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kéri valaki Jézus áldozatát, akkor nem üdvözül. Semmi és senki nem ad üdvösséget, csakis Jézus. Mint egy gyógyszer, olyan ő.
2015. júl. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
14%
Vajon mennyi rosszat lehet tenni, amivel még a Mennybe juthatunk? Ott is lehet majd rosszalkodni? Unalmas lenne nélküle.
2015. júl. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!