Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények! Ki az aki...

Keresztények! Ki az aki ismerte Michael Jacksont?! Szerintetek a pokolban van?

Figyelt kérdés

Oké, baromi jó ember volt. Nem csak én szerintem, de jobbá tette a Földet! Én is jobb ember lettem mióta ismerem úgymond és sok más. Igen, de Jehova tanúi volt és nem keresztény. Ezért úgy hallottam simán kerülhet a Pokolba. :( Még ha ebbe is lett bele nevelve és nem tehetett róla...

Én most fogok megtérni, pásztorhoz megyek Gyülekezetbe. :)

DE megőrjít a tudat, hogy egy ilyen ember a Pokolba legyen....


2015. júl. 24. 10:33
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
100%
Igazi szektás válasz, most már semmi kétség. Sokféleképpen bújtok ki az igei válasz elől, de ez még nekem is új volt. Nem elég egy Bibliavers, mert utána jön az agymosott szövegelésetek. Ugíanis a Ti egy Biblilaverseteket 80 oldalas belemagyarázás követi. Tudod, mit jelent azt hogy Igét Igével magyarázunk? Azt, hogy Igét Igével magyarázunk. Jézus nagyszerű művét, a megváltást először ismerjétek meg a teljes csodálatosságában, utána hivatkozzatok rá. Irányított kérdéseid szintén megerősítenek... Álszent nyugalmad és ítélkező kioktatásod alapján felsőbbrendűnek tartod magad, ami szintén szektás viselkedés. Ha olyan nagy benned a szeretet, akkor felismerhetted volna, hogy a kérdező fiatal és kételyei vannak. "Félek Istentől". Reagáltál rá? Próbáltad megnyugtatni? Nem, ehelyett kioktattad a szektás meséddel, egyből lenézve őt. Ha pedig nem érzékeled a szellemet, akkor fordulj a Bibliához. Az Újszövetség az a szövetség, ami ma érvényben van
2015. júl. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
77%
Kedves kérdező! Még egyszer mondom, én hitben járok Jézussal és nekem óriási kedvencem volt MJ. De így sajnos nincs értelme érvelni, mert tényleg a szíve állapotából derül ki, hogy üdvözül-e amit csak Isten ismer. Illetve a megvallásából is lehetne következtetni, de ahhoz személyesen kellett volna ismerni és tudni, hogy viszonyul Jézushoz. Isten nem a cselekedetek alapján dönt. Neki csak Jézus elfogadható, ezért van Jézus neve által üdvösség, mert hit által Jézus szintjét nekünk tulajdonítja Isten és Jézus által leszünk elfogadhatóvá Isten előtt, ami szellemi újjászületést is eredményez nekünk és megjelennek a Jakab 2-ben leírt hitbéli, gyümölcs cselekedetek. Voltam MJ-ben hitre utaló jelek is, a tabloin Junkie-ben írta az újságírókról, hogy ti még az urat is megfeszítenétek... Vagy a Man in the mirrorban: ha jobbá akarod tenni a világot, akkor magadba nézz és ott kezd a vátoztatást (nem szó szerinti ford.), de ebből nem lehet semmit kideríteni. Ismerd meg jobban Jézust és a kegyelmet és sok választ fogsz kapni sok kérdésedre. Persze sok új kérdés is felmerül. Meg egy kicsit magaddal is foglalkozz. Nem csak az a fontos, hogy MJ a MEnnybe jusson, hanem az is, hogy Te is be legyél írva az Élet könyvébe, ami a Bárányé. De hidd el, megértelek, még máig eszembe jut nekem is néha, hogy vajon MJ a Mennyben van-e már
2015. júl. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
a 29%-os szektást pedig ismét kérem,hogy fejezze be a személyeskedést. Már bánom, hogy válaszoltam a személyes kérdéseidre, mert ezekkel folyamatosan visszaélsz. Egyszer már kértem, úgy tnt, hogy tudomásul vetted, de ezek szerint csak a látszt volt. De megadom az esélyt az egyenlítésre. Te melyik egyház tagja vagy? Van-e valami szolgálatod, amireaz Úr elhívott illetve a közösség kiválasztott? Miért abban az egyházban vagy? Lássuk, mennyire vagy igazán őszinte ember
2015. júl. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 anonim ***** válasza:
milyen közösség? a feleségem és a gyerekem?
2015. júl. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Melyik we've had enough klipre gondolsz? Van egy pár. Úgy tudom, ezeket már a halála után készítették (hivatalosan és a rajongók által). Én inkább a Man in the mirror videóklipjét javasolnám, de az a baj, hogy ez sem bizonyít semmit sajnos:( Mindenesetre MJ tényleg érzékeny volt a gyerekek nyomorúságára, ez szerintem tény

2015. júl. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 A kérdező kommentje:

#35: azt is láttam már

Nem csak a gyerekek nyomora! A felnőtteké is egyaránt. Megakrta állítani a rasszizmust, azt akarta, szeretet legyen.

[link]

2015. júl. 25. 14:54
 37/57 A kérdező kommentje:

Sose sikerült neki, de igaz az(számomra), hogy „jobbá teszi az embert”

Jó, van akit nem mert elvakítja a média, de engem és sok millió embert igenis jobbá tett.

2015. júl. 25. 14:55
 38/57 anonim ***** válasza:
Megértelek, hasonló korban hasonlóan nagyon rajongtam Érte és én is így éreztem, hogy engem is Ő tett jobbá, de ez hidd el, hogy csak az érzelmek játéka. sok hosszú év áll előtted, MJ-be nem tudsz belegyökrerezni, csak Jézus változtatja meg a jellemed, szellemben és a szellemi igazságok az igazi igazságok. Nem érdekel, ki hogy fog lehülyézni, akkor is leírom ezeket, mert Jézusról teszek bizonyságot, nem magamról. Jézus felől, a hit felől közelítsd a dolgokat. Sokat kell még tanulni, olvass sokat Pál apostol leveleiből is és forgasd az egész bibliát, de ne feledd, az Újszövetség van érvényben, ami eltörölte a törvényt és kegyelmet ad a hívőnek. MJ sokat tett, de Jézus még többet. Betöltötte helyettünk a törvényt, meghalt a bűneinkért, kifizetett mindent Istennek. Helyettünk! Aki hisz, mindezt neki ajándékozza, az áldásokkal együtt. Azért ezek nem semmik, ráadásul örök életünk van és az új Földön fogunk élni örökké, szeretetben, boldogságban és fantasztikusan szép világban. Mindezt Jézus egyedül csinálta meg, mi ehhez semmit nem tudunk hozzátenni. Szeretetben kell élni és ezt a szeretetet meg kell tanulni. Másról sem tanít az Újszövetség. Megtanítja a hívőt az új jellemére, hogy az Ige legyen a tükör, Jézus, ne pedig a körülményeink és az érzelmeink. Az új jellemünk meg van írva, meg kell tanulni megváltoztatni a gondolkodásunkat. Ha az Ige alapján gondolkozol és cselekszel, Jézus nevében, ellent tudsz állni a sátánnak is
2015. júl. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim válasza:
100%

Nagyon szeretem Michaelt.

És igen egy nagyon-nagyon jó ember volt önzetlen,jószívű aki rengeteg emberen,gyereken segített már életében. Számára az volt a legfontosabb hogy béke legyen a Földön és ezért nagyon sokat is tett. Az egész életét úgy élte hogy másoknak jó legyen és ezt mindvégig önzetlenül. Nagyon ritka az olyan ember mint amilyen ő volt,éppen ezért is inkább meg kellett volna becsülni nem pedig bántani. Nem gondolom hogy egy olyan ember mint ő a pokolban lenne a vallása miatt. Itt nem azt kell nézni hogy milyen vallás szerint kellett élnie l,hanem hogy ő maga milyen ember volt.

Minden tiszteletem az övé!

2015. nov. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim válasza:
100%
Jackson nem volt végig jehova tanúja,mikor már űzte az ipart,a Jehova csoportja rászállt hogy ezt ne úgy csinálja,azt se úgy stb.. és "felhagyott a Jehovasággal"...Nem tudom h keresztény lett-e,de nem Jehovakként halt.Ezt bizonyítja hogy imádta a karácsonyt,és mindig megtartotta a családjával,és minden más keresztény ünnepet is. Michael a mennyben van. Üdv : MJ fan
2015. dec. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!