Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények! Ki az aki...

Keresztények! Ki az aki ismerte Michael Jacksont?! Szerintetek a pokolban van?

Figyelt kérdés

Oké, baromi jó ember volt. Nem csak én szerintem, de jobbá tette a Földet! Én is jobb ember lettem mióta ismerem úgymond és sok más. Igen, de Jehova tanúi volt és nem keresztény. Ezért úgy hallottam simán kerülhet a Pokolba. :( Még ha ebbe is lett bele nevelve és nem tehetett róla...

Én most fogok megtérni, pásztorhoz megyek Gyülekezetbe. :)

DE megőrjít a tudat, hogy egy ilyen ember a Pokolba legyen....


2015. júl. 24. 10:33
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
61%

kedves 13%-os.


óvatosan hazugozz, ha kérhetlek.


ha már ilyen könnyen megy neked az ítélkezés, kérlek, vizsgáld meg, hogy kiknek is prédikált Jézus.


a görög szövegben ott lélek van, vagy szellem?


ugyanis az angyalok, miként bizonyítottad is, nem a pokolba kerülnek...


ezenkívűl, szerintem, az idézett bibliaverseknek semmi köze nem volt a témához. Jézus nem a halála alatt prédikált...


ezt honnan vetted? ha megmutatod a szentírásból, elhiszem.


köszönettel: egy lehazugozott, és lesátánszolgájázott testvéred.

2015. júl. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt akartam írni, hogy ha esetleg ott lenne az sem érdekelne. Sajnálom, hogy nem ez jött le belőle. Én is nagyon szeretem Michaelt és nem hiszem, hogy a vallása miatt oda került volna. (Utólag visszaolvasva nekem is félreérthető az amit írtam, de mentségemre legyen mondva egy kicsit siettem :) )

19- es vagyok

2015. júl. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
100%

@21: valahol jogos, valahol nem. Mindenesetre bocsánatot kérek. De! Amit Te állítasz, azt szektás tanítás is, nem említenám az "egyház" nevét. A halottak nem éreznek semmit ugye? De azért a Jelenések 6.9 és 10 a megöltek szelleméről beszél, akik kiáltanak, beszélnek. Vagy Dávi mondja, nem hagyod, hogy a szented rothadást lásson. Magára írja és Jézusra is prófétálja. Bizony, mert nem hagyja a szellemét a sírban, ahol a teste rothad. Jóformán Igéket írtam, Te pedig Igéket kértél. De Te egy negyed Igét nem írtál volna véletlenül sem. Én nem (el)ítélek, hanem szellemben megítéllek, ez külön dolog.

Oké. Az engedetlen angyalok szó szerint a mélységbe kerültek láncra verve. Amúgy meg a gazdag és a koldus Lázár esetét olvasd el. Igencsak éreznek a pokolban, hisz melegük van és szomjaznak is. De a pokol is megszűnik a második advent után, ahogy idéztem a jelenésekből, és akkor örökre elválasztott sorsuk lesz a külső sötétségben, ahol lesz sírás és fogcsikorgatás.

De Te is ismered a GYIK-ot, nincs értelme vitatkozni, nekem iskár volt belemennem, itt mindenki csípőből lövöldözi a meséit (bocsánat, nem feltétlen Rád célzok). Vad ateisték, ostoba, saját, alapvető logikát mellőző elvolucionista érvek, önjelölt keresztények, akik saját maguk testi teológiájukat kiabálják, véletlenül sem tanulva a Szent Szellemtől. Persze, mindenki a görögre hivatkozik, itt a keresztények 99%-a perfekt az ókori nyelvek minden formájában. Bemondásra higgyem el? Bizonyítsd!

Ott vannak az Igák hivatkozásai, ott van az egész Biblia. Ott a Biblia, ovass, imádkozz. Ismered az Igét: "nincs szükségetek, hogy bárki tanítson titeket". Alkalmazd.

Ráadásul egy kezdő keresztény is tudja, hogy a sátán sajnos fel tudja használni. Bizony. Ha nem maradok Igében, hanem engedek az érzelmeimnek, én is teret adok a sátánnak, mint minden üdvözülő testvérem. Úgyhogy felesleges dramatizálni a dolgokat. Itt a GYIK-on olyan emberek vannak, akik még az ELTE történészeit is leostobázták, mert nem azt mondták, amit az ateisták hallani akarnak. Mindenkijön a saját meséivel (kulturális keresztények), de Igét, Igeösszefüggéseket már egyikük sem hoz, max kiragadott Igéket. És dobálóznak nagyvonalúan az eredeti görög és héber szövegekkel. És azt várják, hogy azonnal meghasaljunk, mert valaki bemondta az "eredeti görög" szöveget. A king James online elérhető, nézd meg magad, mi áll ott.

Tessék, aki esetleg még hajlandó magyar fordításokat elfogadni.

A másik, hogy a kedves tesvérek hülyézik le a legjobban a kreacionistákat. Mintha mi nem kutattunk volna hosszú éveket fáradságosan, hogy feltárjuk a bizonyítékokat a 6000 éves Földről, az özönvízről és az evolúció ellen. PErsze ezt is csípőből lesöpritek, mondván, hogy a Pápa elfogadta az evolúciót. Persze egyik sem nézne utána, hogy mit is mondott valójában a Pápa. Kissé csodálkozna a sok okos. Beteg hely ez, sok frusztrált emberrel, akik megvezetik a gyanútlan érdeklődőt, a jól begyakorolt, hihetőnek tűnő hazugságaikkal. De szerencsére Isten, Jézus Atyja, az én Atyám nagyobb mindezeknél. Aki akarja, emberek nélkül is eljuthat az igazságra. A többi meg hallgassa a a szektás teológiát, véletlenül se "hallgassa" csak a Bibliát. CSak sajnos ha vak vezet világtalant...

Isten áldjon minden GYIK tagot! Jézus veletek

2015. júl. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
Elütésekért elnézést, nem PC-ről gépeltem
2015. júl. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:

valahol igazad van.


nos, én megbocsájtok, de a szellem jelenléte nem érzékelhető az írásaidból, és a reakcióidból. valószínű, nem imádkozol válaszadás előtt.


tévedek-e?


sajna nagyon látszódik, hogy nincsennek kritikusaid, hogy mindenki egyetért veled, bármit mondasz is a "gyülekezetedben". tudod, ha mindenki azt mondja körülötted, amit hallani akarsz, elkezdhetsz aggódni, ugyanis elhagytak a barátaid.


én soha nem vágnék az arcodba 10 vagy több bibliaverset...


ez nem Jézusi ő inkább szemléltetett. elég egy bibliavers, tesó, de az üljön..


csípőböl tüzelünk, írod.


nos, ha már hasonlatot alkalmazol, akkor te szőnyegbombázol...


miért?


meggyőződésem, hogy van benned valami, ami pozitív, de inkább ne taníts...


illetve taníts... tanítsd magadat.


kérdezz sokat ÁLLÍTÁS HELYETT...


meglásd, több lesz az örömed..


mindez csak testvéri jó tanács volt.

2015. júl. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 A kérdező kommentje:

Menjetek máshová veszkedni ha kérhetlek Titeket!

Annyira szerettem volna, ha az igazi kérdésemre érkezett volna ennyi valász....bocsánat de ez nekem FONTOS.

2015. júl. 24. 21:42
 27/57 anonim ***** válasza:
51%

kérdező. én sokáig azt hittem, ismerek egy magyar költőt. aztán megjelent a felesége naplója... kiderült, hogy félreismertem.


szerinted van itt a fórumon bárki, aki ismerte?


mennyire ismered?


pl miért lógatta ki pár emelet magasságból a csecsemőjét?


miért nem tudott aludni?


miért fizetett, hogy abbamaradjonak a pedofil perei?


én megértelek, hogy rajongsz érte, de tudod, a rózsaszin szemüveg nem engedi át JÓL a fényt... sajna, mást látsz, mint ami a valóság, de kívánomneked, hogy megmaradj ebben a hitben.


tudod, ő is feltámad, és akkor majd elmondja neked, mennyire tökéletlen is volt valójában... hogy mennyi mindent szégyell...

kiváncsi vagyok, ha tanúként abbahagyta volna az éneklést, vajon élne e még ma is...


szerinted?

2015. júl. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 A kérdező kommentje:

Kedves drága 29%-os válaszoló.

Nem akrta megölni, szorosan fogta, ezt mondta. Istenem.

Azért mert nem akrt hosszú tárgyalásokat, ez sokaig tart tudod.

De a kisfiú uTana azt mondta Sajnalom Michael az apam miatt tettem

Persze, a penz nagy ur.



[link]


Ebből van 3 rész megnézheted, s aztán írj.

Ott van még az Élet Michael Jacksonnal, az is fent a youtubeon, és ott van A Michael Jackson privát, otthoni felvételei, az szintén fent van.

Engem jobb emberré tett! Bárki bármit mond.......

2015. júl. 24. 22:17
 29/57 A kérdező kommentje:

Tudod a média tönkretette, mondta is h ne higgyjuk el amit irnak mert hazugsag es manipulacio az egesz.

De te elhitted. Sikerult a medianak teged is manipulalni.

Gratula.

Ne az irasoknak higgyj, hanem az ilyen elo videoknak.

Szerintem latszik, Erzodik mennyire jo is o.

Ott van a we've ha enough zene/klipp

Mindig megsirat, az earth song úgyszintén. Ha rossz ember lenne meg alszent aki megjatsza magat akkor miert adomanyozott volna ennyit? Rekordok konyveben o a legobbet adomanyozo. Ha megjatsza magt, nyilvan a latszat miatt adomanyoz annyit, hogy mar a vegen csodbe megy. Azert irtam mert tudom h valaki irni fogja h megjatsza magt meg stb stb

Alszent emberek nem tesznek ilyeneket mint o.

Azoknak csak a szajuk jar h jaj de szeretem Istent jaj de megszakad a szivem a szegenyekert, de o tettekkel bizonyitott.

2015. júl. 24. 22:24
 30/57 A kérdező kommentje:
Kérek mindenkit legalabb ezt a klippet nezze meg: we've had enough. :)
2015. júl. 24. 22:26
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!