Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Sosem érezted, hogy többet...

Sosem érezted, hogy többet kellett volna csajoznod?

Figyelt kérdés

Azoktól vallásos férfiaktól kérdezném akiknek csak 1 vagy nagyon kevés nővel volt dolguk az életben.


Sosem érezted, hogy sok szórakozásból maradtál ki azért mert nem csajoztál,ismerkedtél?

Hogy nem volt a feleséged előtt pár barátnőd?



2015. júl. 19. 18:31
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

Nem mondom, h nem értelek meg. Én a hitben élés alapjait hoztam be ebbe a kérdésbe is.

Pál ugye egyedül élt és Ő mondta:


1 Kor

7,8 Mondom pedig a nem házasoknak és az özvegyasszonyoknak, hogy jó nékik, ha úgy maradhatnak, mint én is.


7,9 De ha magukat meg nem tartóztathatják, [1 Tim. 5,14.] házasságban éljenek: mert jobb házasságban élni, mint égni.


Mivel én az Igét abszolút tekintélynek tartom az életemben, így a fentieket ennek tükrében írtam.


"Abban nem hiszek, hogy ad és segít. "

Ne tedd kérlek ezt kérlek. "A hit pedig a reménylett dolgoknak valósága, és a nem látott dolgokról való meggyőződés" (Zsidó 11.1)

Tehát már meg is győződhetnél, hogy lesz feleséged és reményben élve már előre örülhetnél. De nem ez a gondolat vezesse az életed, hanem Jézus. És mindegy mellékesen jön minden, amire szükséged van

De mondom még egyszer, megértelek, viszont én hitből nem tudok mást mondani.

2015. júl. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:

Nekem vallásosként volt.


De most már nem vagyok az. :D

2015. júl. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!