Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Sosem érezted, hogy többet...

Sosem érezted, hogy többet kellett volna csajoznod?

Figyelt kérdés

Azoktól vallásos férfiaktól kérdezném akiknek csak 1 vagy nagyon kevés nővel volt dolguk az életben.


Sosem érezted, hogy sok szórakozásból maradtál ki azért mert nem csajoztál,ismerkedtél?

Hogy nem volt a feleséged előtt pár barátnőd?



2015. júl. 19. 18:31
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
Nem éreztem, mert azzal se értem volna el semmi eredményt. Lehet hogy a nagy számok törvénye alapján biztos találtam volna előbb-utóbb lányt, de arra meg kinek van ideje és pénze???
2015. júl. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem vallásos, már ne is válaszoljon?

Tudod nekem nem az volt a lényeg, hogy ki az első, hanem az volt, hogy ki az egyetlen.

2015. júl. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%
Mai vallásos fiatalok közt nem igen van olyan (értsd: nem ismerek olyat), akinek felesége előtt lenne az első barátnője. Annyi a különbség a csajozási szokások közt, hogy egyéjszakás dolgokban kevésbé vesznek részt.
2015. júl. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
100%
javítás: akinek a felesége lenne az első barátnője
2015. júl. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
21%
Egy hívő fiatal tisztában van azzal, hogy Isten miért tanácsol ilyet. Egy vallásos egyenlő a hitetlennel, semmi köze az Úrhoz, így nem is fogja akarni megtudni és megérteni az okot.
2015. júl. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
86%

Isten Ádámnak nem 100 nőt alkotott, hogy válasszon közülük, hanem csak 1-et. Így vagyok én is a feleségemmel. Az Úrtól kaptam őt, és pont olyat, aki hozzám illő. És hálás vagyok Neki, hogy a megtérésem előtt megőrzött a kapcsolatoktól - pedig akkor szerettem volna. A szüzességünket pedig nem veszítettük el. Azt odaadtuk egymásnak a nászéjszakánkon.


Hogy kimaradtam volna bármiből is? Én pont fordítva látom. Sokan nem tudják, hogy milyen ez, és nem tudják, miből maradtak ki...


Sokan az evolúcióban hisznek, hogy az állatokból fejlődtünk ki. De tudtad, hogy vannak olyan állatok, amelyek egy életre választanak maguknak párt? Számomra ez a követendő, és a normális.


Isten áldjon!

2015. júl. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
55%
Előző, pontosítalak: Az evolúció nem hit kérdése, hanem tény. Tonnányi mennyiségű bizonyíték támasztja alá, szemben Ádámmal, aki egy mitológiai alak.
2015. júl. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
52%
De igen, minden nap ezt érzem, amikor elmegy mellettem egy-egy csinos lány. Ez van.
2015. júl. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
45%

Kérdező, én pont olyan vagyok, mint akit keresel.


Ha hiszed, ha nem, egyáltalán nem bánom. 20 éves múlottam, de még egyszer sem csókolóztam. És tudod miért? Mert a célom az, hogy ha találok valakit, akkor azzal örökre együtt maradhassak. Ugyanis a vallásos emberek egyik fő célja az, hogy egész életében csak 1 társa legyen (az ellenkező nemből), és azt sose csalja meg, és soha ne szakítson vele. A csók már nyilván annak számít. Azaz én ha megcsókolok valakit, akkor már járok vele, és akkor már nem szakíthatok vele.


Ha nekem lesz feleségem, akkor biztos hogy sosem válnék el tőle. És mivel valószínű belepusztulnék ha ő elválna, ezért szándékosan olyat keresek, aki intelligens, jó szándékú, és ugyan olyan mint én. Azaz ő se csaljon meg. Mivel elég jó emberismerő vagyok, ezért hamar rájövök, hogy ki ilyen, és ki nem. És gondolom nem kell mondanom, hogy a lakosság többsége nem ilyen... 2-3 ilyen illetőt ismerek, de többel nem találkoztam. De a gond itt kezdődik. Attól hogy hasonló beállítottságú mint én, még nem biztos hogy tetszünk egymásnak, lehet hogy bazi távol lakik, lehet hogy már van barátja, stb. Érted, tehát elég nehéz kifogni a megfelelő lányt.

De nem vesztettem vele semmit, mert egy lány rengeteg időt igényel, sok pénzt, és a többség buta és értetlen. Egyszerűen nem akarok velük összejönni. Várom az igazit, és addig nem jövök össze senkivel. Ez nem csak a saját ötletem, hanem már csak a vallásom miatt is így teszek.


(Amúgy meg érdekes, attól függetlenül hogy vallásos vagyok, eléggé vonzódom a tudományok iránt, jelenleg is műszaki főiskolán tanulok. Úgy gondolom, hogy az én hitem és a tudomány nem zárják ki egymást. És hasonló gondolkodású lányt is akarok találni majd, aki szintén hívő.)


"Sosem érezted, hogy sok szórakozásból maradtál ki azért mert nem csajoztál,ismerkedtél?"


Volt egy időszakom, amikor eltávolodtam a hitemtől, és rosszul is viselkedtem. Had ne mondjam, akkor utáltam a legjobban a szórakozóhelyeket. Úgyhogy nem, én alapból olyan fajta vagyok, aki nem szereti az alkoholt, nem dohányzik, és nincs sok káros szenvedélye. És ez a hitemtől független. Persze a hit még jobban megerősít ebben.

2015. júl. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
70%
Az evolúció nem tény, hanem elmélet. Tudományosan semmi bizonyíték nincs rá, sosem figyelte meg senki, így egy ilyen elmélet elfogadásához igencsak mély hit szükséges.
2015. júl. 20. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!