Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hívő fiatalok véleménye...

Hívő fiatalok véleménye érdekelne! Mennyi fér bele nektek a házasság előtt a szexből? Hol a határ? És ha túllépitek?

Figyelt kérdés
Aki csak beszólogatni szeretne, az keressen más helyet, nem véletlenül nem a szexualitás témába tettem ezt. Normális válaszokat szeretnék kapni!
2010. jan. 2. 23:10
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim ***** válasza:
23%

nekem belefér a házasság előtti szex.

tehát nem lépek túl semmit. (lehet, hogy sokak szerint igen, de én modern felfogásban értelmezem a dolgokat)

2010. jan. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 A kérdező kommentje:
De akkor ezt a vallással hogy egyezteted össze? Nekem itt vannak gondjaim...
2010. jan. 2. 23:32
 3/77 anonim ***** válasza:
85%
tisztelem azokat akik a vallást a szexuális életükre is kiterjesztik.ritkaság számba megy manapság.
2010. jan. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/77 A kérdező kommentje:
Ha komolyan veszem a vallásomat (próbálom...), akkor házasság előtt nem lehet szex. De közben a barátommal meg szeretjük és kívánjuk egymást. Lehet hogy csak nekem gond ez, de azért nem hiszem...:)
2010. jan. 2. 23:47
 5/77 anonim ***** válasza:
27%

ez minden hívő fiatalnál gond.

ne vegyél tudomást erről a kikötésről.

2010. jan. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/77 anonim ***** válasza:
ha véresen komolyan vesszük, szerintem csókolózni sem illene, vagy ölelkezni, az is egyfajta intimitás, amit nem a hites férjünkkel teszünk.
2010. jan. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/77 A kérdező kommentje:
De ez nem úgy megy, hogy nem veszek róla tudomást... Tudom, hogy ezt nehéz megérteni.
2010. jan. 2. 23:51
 8/77 A kérdező kommentje:
A csók meg az ölelés nem gond, de azért a petting már necces, ha komolyan veszem (venném).
2010. jan. 2. 23:52
 9/77 anonim ***** válasza:
95%
attól mert mások nem értenek meg,nem kell követni a világot,Istent követed az elég.
2010. jan. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/77 anonim ***** válasza:
14%
akkor ezek szerint aki csókolózis fűvel-fával, az nem gond, ha már szexel is, akárcsak egyetlene emberrel is, az már nem okés? :D
2010. jan. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!