Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van aki hasonlóan gondolkodik...

Van aki hasonlóan gondolkodik a Sátánról, mint én?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen a Sátán nem rossz, sőt, ő ébresztette fel a szunnyadó értelmet az emberben, a Biblia-i Sátán kép csak egy torzított hazugság. Valójában egy csodálatos lény, akinek szépségét még az őt bemocskoló elit sem merte tagadni, bár ez szükséges volt, mivel főgonoszt csináltak belőle. A Sátán nem tökéletes, és nem olyan mint egy világteremtő isten, mégis sokkal több annál, hiszen a sivatag, bosszúszomjas Istene Jehova megannyi mocskot véghez vitt: pl egyiptomi csapások, gyermekgyilkosság, fenyegetőzés, zavar keltés, véráldozat..stb. stb. Ezeket a cselekedeteket, mintha figyelmen kivül hagynák a drága hívők, ugyanúgy ahogy, felmagasztalnak egy ácsot is.
2013. jún. 13. 13:27
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Sátán, mint karakter egy tiszteletreméltó entitás
2013. jún. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
64%

Ateistaként azért többet vártam tőled, mint, hogy ilyen gagyi kérdést teszel fel kérdzeő. Annyira gyerekes, mellesleg logikát is nélkülöző elgondolás, hogy ezt komolyan venni képtelenség. Mikor pedig erre rávilágítanak a kommentelők, a földhöz vered magad mint egy hisztis kis pisis. Csak, hogy értsd mire gondolok, egy idézet tőled:"D :D annyira teszek a véleményetekre, hogy az hihetetlen :D"

Akkor minek kérdezel?

Talán még is jobb ha visszamész a suliba még egy kicsit tanulni és talán az a Hittanóra sem fog ártani ami miatt az ateisták manapság annyit rinyálnak... :)


Na szép napot p*csös. ;)

2013. jún. 14. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 Emberhalász ***** válasza:

Hamis illúziók helyett inkább olvasd el mint mond magáról és a pokolról Lucifer:


Lucifer magáról, más démonokról és a pokolról

x 1) Átkozott vagyok (elkárhoztam), mert nem akartam Istent szolgálni és magam akartam uralkodni, pedig egy teremtmény voltam.

2) A mennyben voltam, méghozzá annak a rangján felül, aki ott az asztalon áll (Mihály arkangyal) ördögűző: „Ott lehetnél a kerubok között!” Válasz: „Igen, ott is voltam.”

3) Én vagyok a legnagyobb ott lent, a Mihály taszított le. Most már nem tudom zavarni. Az enyém az egész pokol.

4) Meg akarom hóditani magamnak a Földet. Először még gazdag zsákmányt szerzek. Megtöltöm a birodalmam. Viszem, akit csak vinni tudok, arra mérget vehettek.

5) A hazugságok atyja vagyok.

6) Soha nem hagyom abba a harcot. A Földön sokkal jobban érezzük magunkat. Én ugyanúgy harcolok minden egyes lélekért, mint az ott (Jézus).

x 7) Tudjátok, miért harcolok ennyire? Mert az ember miatt lettem letaszítva.

x 8) Tudjátok, ki irányít ma a világban? Nem is az, aki feláldozta magát a világért. Hanem én. Őt... (= a Názáretit) a legtöbben cserben hagyták. A hülyék! Egy kis nyája van, akik hűek maradtak hozzá.

9) Soha nem tartom be, amit megígérek.

10) Még összezavarlak titeket, én a diabolus vagyok.

11) Még többet kell mondanom. Csak az ott... (a Szűzanya) engem ne kényszerítene így! Az asszony eltaposta a fejemet.

12) Az igazat mondom, ha az... kényszerít.

x 13) A Júdást megszereztem. Mindig az én szolgálatomban áll. Kárhozott. Ugyanis megmenthette volna magát. Nem követte őt, a Názáretit.

x 14) A Názáreti mindig megbocsát, ha...

Az (Szűz Mária) mondta neki elégszer, hogy meg kellene javulnia.

15) Az ördögűző kérdése: „Megtenné még egyszer?” Válasz: „Nem, soha!”

x 16) A Júdásnak sok követője van.

17) Nálunk nincsen nyugalom örökkön örökké, nyugalom az ott fent van (= a mennyben).

18) Tudjátok, hogy ég ott lent?

19) Nálunk nincsen engedelmesség, az csak ott fent létezik.

x 20) Nálunk nincs visszaút, soha az örökkévalóságig. Tőlünk senki sem mehet vissza. Nincsen szeretet, nálunk csak gyűlölet van. Soha nincsen nyugodalmunk, egymás ellen harcolunk. Mi is fel akarunk oda menni.

21) Az Egyház ellenségei a miénk.

22) Az embert a büszkesége viszi a kárhozatba.

23) Ha a világ vége lesz, tovább csináljuk. Akkor még rosszabb lesz. Ha lenne fogalmatok róla, hogy néz ki ott lent. A fatimai gyerekek látták.

Ha lenne fogalmatok arról, milyen ez nekünk. Éjjel-nappal azelőtt... (tabernákulum) térdelnétek. El kell mondanom, mert a Nagy Hölgy erre kényszerít.


[link]

2013. jún. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
ma 05:39- es, siess gyorsan a közmunkára, már éppen mondani akartam, hogy el kellene a seperegetés itt a téren :D
2013. jún. 14. 08:00
 25/29 A kérdező kommentje:

Emberhalász,


aki ilyen Nagyfigyelmeztetéseket terjeszt majd pont annak adok igazat ugye?? A katolicizmus meg főleg hányinger a maga "szentjeivel, szüzeivel". A Vatikán meg maga a fertő a pápákkal együtt :D

2013. jún. 14. 08:02
 26/29 csincsilla000 ***** válasza:
Na látod ez pont az az eset amikor a sátán elhiteti veled,hogy ő nem rossz. És Isten sennilyen mocskot nem vitt véghez.Amiket leírtál(egyiptomi csapások...stb.),ezek próbatétéelek voltak.
2013. jún. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Nagy próbatétel elsőszülötteket gyilkolni, gratulálok neki :D
2013. jún. 14. 09:19
 28/29 anonim ***** válasza:
Debrecenben vannak jó pszihiáterek!!! Erősen ajánlom mindenkinek!!! FŐLEG A KÉRDEZŐNEK!!!
2013. jún. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Nagykállóban még jobbak lehetnek :D
2013. jún. 21. 13:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!