Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 éves fejjel már a "végső"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves fejjel már a "végső" kapcsolatot keresem. Ez normális? Van valaki, aki hasonlóan gondolkodik?

Figyelt kérdés
Világéletemben úgy képzeltem el, hogy ugyanazzal a személlyel fog megtörténni az első csók (erről sajnos már lemondhatok), az első szerelem, illetve az első együttlét, és az illető lesz nekem az egyetlen az életemben, de úgy érzem mások nagyon különböző véleményen vannak. Nincsenek túl nagy elvárásaim a másiktól, mindegyik olyan alapvető, mégis a fiúk/férfiak töredéke tesz eleget ezeknek az elvárásoknak. Talán le kéne mondanom erről az egész vágyálomról és más célokat kitűzni, mert ez így úgysem valósulhat meg?
2012. aug. 21. 23:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
először mindenki így gondolja, de aztán 1-2 barátnő után rájön, hogy ez nem így működik.
2012. aug. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
én hasonló módon vagyok ezzel..szerintem nem rossz az
2012. aug. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
kicsi rá az esély de nem lehetetlen. Majd az élet eldönti hogy lesz. Nem csak rajtad múlik a dolog.
2012. aug. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem normális és csak más nézeteid vannak. Nekem még nem volt barátnőm, de ha az első tényleg az igazi lenne, akkor örülnék neki. 19/F
2012. aug. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
58%

Én is így vagyok vele. Bár erre agyon kevés az esély a mai világban, de azért még reménykedem hogy megvalósulhat.

18/F

2012. aug. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
*nagyon
2012. aug. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Többször próbálkoztam már, igazándiból volt barátom is (igaz, csupán egy), de amint rájöttem, hogy számomra nem ő a nagy betűs Igazi, és egyszerűen nem voltam képes beleszeretni, szakítottam vele, mert úgy gondoltam így úgysincs jövője a kapcsolatnak.
2012. aug. 21. 23:28
 8/13 anonim ***** válasza:
Nézd a jó oldalát, teljesen korrektül jártál el vele szemben, nem hitegetted, ami a legtöbb mai nőre nem mondható el.
2012. aug. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez az egyetlen normális. abnormális, hogy ba.unk jobbra, ba.unk balra nagyon szerelmesek vagyunk, de mindig más kell.
2012. aug. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal normálisabb ez a felfogás, mint a kortársaid nagy részének a gondolkodása, hogy egy átlagos hétvégi buliban 4-5 fiúnak is oboáznak akár, mert attól hú de menők lesznek. Ettől függetlenül azért szerintem nem árt, ha próbálkozik az ember. Jól tetted, hogy az első fiúddal szakítottál, mert úgy érezted, hogy nem tudnál beleszeretni. Az már a ló másik oldala lett volna, ha csak azért is vele maradsz, mert ő volt az első, akivel összejöttél, és közben boldogtalan lettél volna. Szerintem egyáltalán nem lehetetlen, hogy így találd meg a boldogságodat, ne mondj le róla. Csak mert azt látod, hogy a körülötted lévő lányok többsége már a 20. egy éjszakás kalandján is túl van, attól még nem az a helyes viselkedés. Húú de komoly lett ez így a végére, pedig nem vagyok az a "bezzeg az én időmben" típusú vénember :D, de tetszik a hozzáállásod, próbálj ilyen maradni, ne legyél tucatr*banc :) 22/F
2012. aug. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!