Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 éves fejjel már a "végső"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves fejjel már a "végső" kapcsolatot keresem. Ez normális? Van valaki, aki hasonlóan gondolkodik?

Figyelt kérdés
Világéletemben úgy képzeltem el, hogy ugyanazzal a személlyel fog megtörténni az első csók (erről sajnos már lemondhatok), az első szerelem, illetve az első együttlét, és az illető lesz nekem az egyetlen az életemben, de úgy érzem mások nagyon különböző véleményen vannak. Nincsenek túl nagy elvárásaim a másiktól, mindegyik olyan alapvető, mégis a fiúk/férfiak töredéke tesz eleget ezeknek az elvárásoknak. Talán le kéne mondanom erről az egész vágyálomról és más célokat kitűzni, mert ez így úgysem valósulhat meg?
2012. aug. 21. 23:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, és akár lehetséges is lehet.

Én 16 éves korom óta vagyok párommal (ő akkor 22 volt), még "csak" 6,5 éve, de nem szándékozom otthagyni, jól megvagyunk.

Az első csók, és szex nekem sem vele történt.

Mondjuk nem görcsöltem rá, nem fogalmazódott meg ez így bennem, de mindig is a hosszú kapcsolatok érdekeltek. Sajnos az előzőekben velem egykorúakat választottam, hiba volt.

22/L

2012. aug. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Örülök mindenesetre, hogy mások is meg tudják érteni ezt a megközelítését egy kapcsolatnak, sőt, vannak akik hasonlóan gondolkodnak. :)

10. válaszolóra reagálva meg sosem voltam az a - ahogy fogalmazott - tucatr*banc típus és nem hinném, hogy valaha is úgy ki tudnék fordulni magamból, hogy egyszer csak elkezdjem falni a fiúkat; csak belegondolva szerintem sok-sok korombeli fiút taszíthat el ez a hozzáállás, mivel a legtöbben ki szeretnék élni magukat egy igazán komoly kapcsolat előtt. Bár igaz, az ilyen fiúk úgysem az én "eseteim", ha ennyire különbözünk fejben. :) Egyébként meg nem görcsöltem rá arra, hogy nekem csakis de csakis olyan kapcsolat kell, ami egy életre szól, ha valakivel találkoznék, de hosszabb távon nem működne, akkor elfogadnám nagy nehezen, és tovább keresgélnék. Csak hát mégis... :)

Na jó, az én gondolataim is most túl mélyre áskálódnak, mielőtt egy kis regényt írok még, megköszönöm minden válaszolónak az értelmes hozzászólásokat! :)

2012. aug. 22. 10:56
 13/13 anonim ***** válasza:

szia! én is keresek, pont 1 vok, nem találtam meg az igazit!

és, ez elszomorít!

persze boldog vok meg minden, de azért belegondolok...


ha, budapesti vagy, és van fb -d, akkor ott is elmondhatom,csa krészletesebben

2013. jan. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!