Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ez? Hol találhatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez? Hol találhatok valakit, aki hasonlóan gondolkodik?

Figyelt kérdés

Nemrég lett vége egy elég hosszú (2 év) kapcsolatomnak, és a lány máris mással jár. Nem féltékenykedek, mert egészségére, ez van. Én is össze tudnék jönni most valakivel, de én nem vágyok most másra csak valakire akivel jól érzem magam, akivel elütöm az időt, akivel közös a szimpátia, nekem nem kell (most) lángoló szerelem, véres romantika. Csak megosztott öröm. Csak az, hogy jól érezzük magunkat, hogy kedveljük a másikat, és úgymond "túllépjünk a barátság kategórián". Mert én nem lennék kész most egy szerelemre. De egy könnyed kapcsolat nagyon jól esne, ahol mégis hűségesek vagyunk addig, amíg csak együtt akarunk lenni, és akár később szerelem is kialakulhat belőle. És nem, nem szexkapcsolatra vágyom, mielőtt bárki is félreérti. Normális, hogy ilyenre vágyom, és nem arra amire a legtöbb korombeli, hogy egy életen át tartó kapcsolatot találjak?

16/F


2011. dec. 11. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem normális dolog, hogy szüksége van az embernek egy kis időre egy hosszabb kapcsolat után, szóval a lányban van a hiba, nem benned. Mit jelenet az a nemrég pontosan?


Járj nyitott szemmel, biztos akad a sulidban olyan lány, aki nem akar rögtön szerelembe esni veled, csak társaságra vágyik.

2011. dec. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Normális én is ilyen voltam már 16évesen....mindigis csak komolyabb életenát tartó kellett. Sose találtam meg eddig még azt az embert. 20L
2011. dec. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A sulinkban nem ez megy, ott mindenkinek van pasija mert mindenki tetovált izomállat kristálypiercinggel meg ilyenekkel. Enyhén szólva is semmi nőiesség nincs bennük, és egyértelmű, hogy mire hajtanak rá. A nemrég azt jelenti, hogy 3 hete.
2011. dec. 11. 18:32
 4/8 anonim ***** válasza:
A három hét tényleg nem túl sok.
2011. dec. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát nagyon nem sok :/
2011. dec. 11. 18:38
 6/8 anonim ***** válasza:

Teljesen rendben van, tizenévesen szerintem ez a helyénvaló.

15/L

2011. dec. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak mégsem azt kapom vissza a környezetemtől, hogy ez helyénvaló lenne :/ se a barátoktól, se a családtól, se idegen lányoktól, akiknél esetleg próbálkozik az ember (nem vagyok nagy csajozó fajta, nem megyek oda a lányokhoz és kérdezem hogy "szia, XY vagyok, járunk?")
2011. dec. 11. 19:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kapod vissza, persze, mert nem ez a divat, ahogy Te gondolkodsz. :) Mennyivel izgalmasabb a ringyók magánéletéről beszélgetni egy társaságban, mint a mozibajárásról pl. De nyugi, eljön a Te időd is. :P
2011. dec. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!