Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Csak engem idegesít Németh...

Csak engem idegesít Németh Sándor prédikálása?

Figyelt kérdés
Keresztény vagyok de Németh Sándor prédikálása idegesít.Nem akarom megítélni nem az én feladatom.De nem értem miről beszél össze keveri a politikát az igével.A tanításai le nyomnak lelkileg mindig csak kárhoztató duma.Tudom azt fogjátok kérdezni akkor monek hallgatom.Mert oda jár a családom én meg nem szeretek oda járni de egyedűl félek el menni másikba többszőr is megprobálkozta de sehogysem tudok beilleszkedni oda.Németh Sándor nézetivel sem tudok azonosulni.Velemvan a baj vagy más sem fejlődik a szavaitől?

2013. ápr. 4. 03:25
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
16%
Nehogy föl vedd ezekkel a kapcsolatot, mert ha nem tudnak meggyőzni, összeülnek átok imákat mormolni ellened, meg a családod ellen. TAPASZTALAT!SAJNOS!
2013. ápr. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 kzs ***** válasza:
40%

@ Előbbi válaszadó


Tapasztalat, meg sajnos...

Óóóó!!

Tudod azért nekem nem lenne pofám nagybetűvel írni ilyen mocsadék hazugságot!


Elmondanám, hogy a Hit Gyüliben soha olyan nem történt, hogy bárki ellen prédikáltak, vagy imádkoztak volna.

Az imádkozás minden esetben szükségben lévők ÉRDEKÉBEN, és sohasem ellen irányultak.


Úgyhogy megkérnélek, hogy ha nem tudsz valós dolgokat írni, akkor ne áskálódj légyszives.

Nem éppen fer dolog (ha érted mire gondolok).

2013. ápr. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:
Ne haragudj de maga Németh Sándor is mondott ilyet saját fülemmel hallotam ,hogy miért kéne a muszlimokat áladni?!Átkozni is lehet.Ő mga mondt a saját szájával!
2013. ápr. 20. 18:49
 24/30 kzs ***** válasza:
0%

@ Kérdező


Nézd, én nem hallottam tőle ilyen kijelentést.

De ha volt ilyen, és Izraelre vonatkozóan mondta, úgy helyt adok neki.


A keresztény Szentföld valóban maradjon meg a keresztényeknek: ugyanis Jézus földi szolgálatának és Mennybemenetelének helyszíne Izraelhez köthető.

2013. ápr. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Nem átkozódni hívot el minket Jézus.Sőt ................. Tanuld meg és épísd a szívedbe az elmédbe a SZERETET TÖRVÉNYÉT és akkor megtudod,hogy átoknak nincs helye keresztény ember szájába.
2013. ápr. 22. 01:34
 26/30 anonim ***** válasza:
Komolyan félreértettél valamit az átokkal kapcsolatban... Ilyen biztos nem volt hogy konkrét személyeket vagy népeket átkoztak volna. Az interneten terjeng lassan 10 év ugyanaz a pletyka ami ezt/hasonlót mond de az csak egy lejáratókampány része volt, senki nem vállalta fel, csak valaki hasra ütött és kitalálta hogy lehessen mivel sarat dobálni, aztán mind a mai napig (jobb híján) ezzel dobálóznak. Érdekes hogy ezt az egyetlen, már évtizedes sztorit tudták még csak találni és az is csak kitaláció.
2013. máj. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
41%
A B. L.-ra már nem illik a keresztény jelző. Gyűlölködőbb és ellenségeskedőbb emberré vált mint sok j*bbikos politikus. Találkoztam néhány hozzászólásával fórumon, szerintem nem egy építő ember, csak ártó beszédei vannak. Kérdező nem ítélgetem a meggyőződésedet. Ne is átkozz senkit, maradj szeretetben. De csak mellékesen megjegyzem, hogy az Isten Igéje (az Újszövetségben) szankcionál súlyos átokkal embereket. Isten szolgái sem voltak hogy finoman fogalmazzak mindig minden emberrel nyájasak az Újszövetségben. Ez Te csak bízzad szellemi emberekre, akiknek felelőségük van egész gyülekezetekért, illtetve ébredésekért, hogy kit/mit mennyire ítélnek veszélyesnek emberek üdvösségével, vagy Isten munkájával szemben. Maga Isten sem volt túl barátságos Bálámhoz amikor Bálák felbérelte Izrael ellen. És sok példát sorolhatnék még, de úgy érzem hogy az ellenérzéseid ezzel nem fogom lerombolni. Én a 7 évem alatt, meg tudnám számolni két kezemen hány I.T.-et hagytam ki, de Bibliaellenesen soha nem nyilatkozott a S. áldás vagy átok témájában. Úgy gondolom Neked kellene egy picit kitágítani a látókörödet ebben a témában, de ahhoz alázat és belátóképesség is kell.
2013. máj. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 kzs ***** válasza:
31%

@ HKHV! mozgalom


Számos helyen lett már elemezve ez a Bartus-féle "könyvnek" mondott okádék, de sebaj, nagyjából leírom megint...

Szóval: Először is, maga a címe is sokat sejtet: "fesz van".

Mi a fene ez??

Szuperértelmes, sokat mondó cím ez, teljesen mindegy, ha ez lett volna a címe: "qtsdgsdssrbeddg van" :D


Ez nem könyv, ez egy aljas mocskos hazugságsorozat, egy aljas szándékból legyártott undorító mocskos koholmány, aminek a valóságtartalma nagyjából 1% (de úgy, hogy az az 1% becsületes és tisztességes). Na, és ehhez ír 99%-nyi óriási ökörséget, melyben ugyan nem szerepelnek trágár kifejezések, de abszolút semmi közük a valósághoz.


Szemét, mocskos firkálmány az egész, melyben mikroszkóppal lehet felfedezni valamicske igazságtartalmat (de ahogy már írtam, az igazságtartalom tisztességes és becsületes).


Egyébként később Bartus belátta, és megbánta ezt az egészet, de nem volt mit tenni, mert a "könyve" már megjelent.


Úgyhogy kedves barátaim, ha szenzációra vagytok kiváncsiak, olvassátok csak. De hadd mondjak valamit: a Hit Gyülekezete tisztességes, becsületes és jóravaló egyház, és semmi oka szégyenkezni bármivel kapcsolatban és bárki előtt.

Teológiailag az egyik leghitelesebben képviseli Krisztus testét itt ezen a földön, és társadalmi értelemben is építő jellegű.


És akik TÉNYLEGESEN odajárnak, soha semmikor nem tapasztalták azokat, amiket Bartus leírt.

De tapasztalták Isten személyes jelenlétét, melynek következtében az életük POZITÍV értelemben változott.

Én ebbe a táborba tartozom.

2013. máj. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 messi80 válasza:
4%
Mondjátok meg annak a pénzéhes rókának /Németh Sanyinak/ hogy térjen meg.Ez az üzenetem nektek ,becsapott hitgyülis tesók
2014. febr. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Biztos, csak áldás van az összejöveteleken : [link]
2014. nov. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!