Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A Dalai Láma miért tűnik...

A Dalai Láma miért tűnik hitelesebbnek, mint Németh Sándor?

Figyelt kérdés
Már csak a tekintetük is....
2012. aug. 26. 11:40
1 2
 1/20 Ozmium42 ***** válasza:
84%
Szerintem puszta előítélet, az én szememben egyik sem hitelesebb.
2012. aug. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
24%
Például azért, mert a Dalai Lámát az egész világon ismerik, mondhatni világhírű, és ne felejtsük el, hogy vallási vezető. Mint pl a pápa is hitelesebb, mint egy mezei pap. Én személy szerint nem tudom, hogy ki az a Németh Sándor. Azt hiszem, ezzel megválaszoltam a kérdésedet.
2012. aug. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
34%
A D.L- ról még nem hallottam olyan rémszztorikat, mint erről a szerencsétlenről...
2012. aug. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Sághegyi Csaba ***** válasza:
68%
Talán azért, mert a Lámáról nem tudom, hogy pénzt kérne, míg a Hit gyülekezeteiben az adakozás előtt negyed órát rábeszélnek, hogy jobban jársz, ha sok pénzt adsz. Tudom, oda jártam évekig, ha oda jársz, magad is tudod, mert így igaz. Ez még nem volna olyan baj, de a szeretetről nem hallottam prédikálni a hgy-ben, és a fő baj ez.
2012. aug. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
60%
Hát, Németh Sádornál elég sokan hitelesebbek azon egyszerű oknál fogva, hogy azt az "elég sokan"-t nem a mohóság hajtja.
2012. aug. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
95%

Ez csak rajtad múlik, hogy számodra ki tűnik hitelesebbnek. Ezért a kérdésedre a válasz, hogy: miattad.

Más embereknek meg Németh Sándor tűnik hitelesebbnek a dalai lámánál, és az meg azért van, mert ők olyanok.

2012. aug. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

13:01,,,13:09

Sajnos én is így érzem.

2012. aug. 26. 13:57
 8/20 anonim ***** válasza:
63%

"Már csak a tekintetük is...."

Igen,már csak emiatt is hitelesebbnek tűnik a D.Láma.

mindkét embernek beszél a tekintete,megjelenése,fellépése,beszéde.

2012. aug. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
59%

Szia !



Nekem Németh Sándor. hitelesebb, mert keresztény vagyok a Dalai Láma mást vallás képviselője.

Ezek szerint mindegy mit képvisel az ember csak a társadalom számára legyen elfogadható mint személy az előbbi elfogadható mert sokan nem ismerik személyesen.

(a messziről jött ember azt mond amit akar)

Németh Sándor -ról meg jó néhány rágalom és lejárató propaganda indult.

Sajnos országunkban az emberek irigyek azokra emberekre, egyházakra akik és amelyek sikeresek és prosperitás van az életükbe és tevékenységükben.

Személyesen én is tapasztaltam hasonlót amelynek célja az volt hogy a főnököm előtt lejárasson, az ok szintén az irigység volt.

A rágalomról a Biblia is ír, a másik háta mögött történik nem szemtől szembe mondja meg ezt és ezt csináltad, vajon miért ?

Mert hazugságon alapul ! ezt tudja a rágalmazó ezért így teszi.

Agyoncsépelt téma a adakozás és a tized de újra és újra felkerül és kedves emberek jókat csámcsognak rajta.

A tized már törvény előtt létezett, és az újszövetségben sem törölték el mert hitből adják önként senkinek sem kötelező a másik az adakozás amelyet már az apostolok korában is gyakoroltak és szintén szabad akaratból történik Pál apostol több helyen ír erről, ezért elő kellene venni a Bibliát és átnézni mit tanít a tizedről és az adakozásról !

Befejezésül saját tapasztalatom az adás Biblia törvényszerűsége működik természetfeletti módon mivel Isten is egyetért vele.



Shalom.

2012. aug. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
A Bibliát is emberek kreálták,az emberek pedig úgy írják,ahogy csak akarják.Nagyon is látszik rajta,hogy emberek műve,televan ellentmondással,logikai bakikkal.
2012. aug. 26. 17:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!