Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A katolikusoknak, keresztényke...

Zsizsik666 kérdése:

A katolikusoknak, kereszténykenek, a bibliai istenben hívőknek miért gyengéjük a biológia?

Figyelt kérdés

Tisztelet a kivételnek, aki nem ilyen béka feneke alatt lévő tudással rendelkezik a témában, de szerintem a többség sík :/

Pl. A tojás az nekeik csirkeembrió, nem értik hogy aki maszturbál, pl. férfi, az biológiai okokból van, szóval biológiai lények is vagyunk, de ezt undinak találják. Pedig csak természetes. Meg isten büntetésének vélik, ha begörcsöl a lábuk, még véletlenül sem Mg hiány :(

Pogányok, sátánisták körében ritka, aki ennyire sík lenne a témához. Én nem állítom hogy mindent tudok, de azért nagyjából, az alapokkal tisztában vagyok.

Szóval ez vallással összefüggne, hogy bioszból gyengék?



#biológia #tankönyvet
2012. nov. 23. 18:28
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
Az én ismeretségi körömben sok a tanár,biológus,gyógyszerész és mind hívő katolikus.
2012. nov. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:

Aki a maszturbálást biológiai okkal magyarázza csak egy szánalmas,gyáva ócska kifogások mögé bujkáló alak.

Azért maszturbál az ember, mert tudatosan ezt akarja és semmi baja nem lenne, ha nem tenné.

2012. nov. 24. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 anonim ***** válasza:

A lelki szegénywk jelentéséről itt lehet olvasni:


http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallas__3..


A keresztények nem hülyék, bármennyire fáj ez neked kérdező.

Minden ember más.


De ha buták lennének is szívesebben barátkoznék velük, mint azokkal akik állandóan beröfögik azt, hogy a mocskos keresztényeket ki kell írtani stb...stb..

2012. nov. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 A kérdező kommentje:

" beröfögik azt, hogy a mocskos keresztényeket ki kell írtani stb...stb.."

ezt nem tudom ki mondta, de én nem, meg senki nem mond ilyet, a barátaim sem. Max. hogy síkok vagytok, de attól még nem akarunk kiiktatni, ne magadból indulj ki.

2012. nov. 24. 12:55
 55/64 A kérdező kommentje:
51: jó neked, az én ismeretségi körömben fogadjunk 2x annyi van belőlük
2012. nov. 24. 12:57
 56/64 anonim ***** válasza:

Én már legalább 4x-5x kimoderáltattam ilyen kommentet.

Mégsem mondom, hogy a sátánisták mind ilyenek.

A többség viszont nem beszélgetni és érvelni jön ide, hanem hogy megossza, hogy minekünk csöpög a nyálunk és örülnünk kellene, hogy szóba állnak velünk.

2012. nov. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 A kérdező kommentje:
52: de majd ne tegyél fel sírva kérdést, hogy a férjed miért babrálja a gyíkot.
2012. nov. 24. 12:58
 58/64 anonim ***** válasza:
Biztos nem azért babrálná,mert ez szükséglet lenne.
2012. nov. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 A kérdező kommentje:

56 nemtudom mi van veled, nem értem.

Barátnőmön is nevetek, ő is szokott rajtam, és jah., ő is gyökér, meg én is a magam módján. De azért elmondom neki, hol a bele, s hogy nem itta el a máját, mert az a másik oldalon van és egyáltalán nem is iszik. :D

(Remélem, ha felnő agyilag és lesz komoly kapcsolata, nem fogja ezeket a masztis-vallásos aggályait megosztani velem.)

2012. nov. 24. 13:18
 60/64 A kérdező kommentje:
58: igen, olyan is van, aki csak unatkozik, de előfordulhat az is, hogy nem unalomból csinálja, hanem kérdezd meg valamelyik idősebb családtagot, illetve a biosz tanárt, ez már nekem sokk:S
2012. nov. 24. 13:20
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!