Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A katolikusoknak, keresztényke...

Zsizsik666 kérdése:

A katolikusoknak, kereszténykenek, a bibliai istenben hívőknek miért gyengéjük a biológia?

Figyelt kérdés

Tisztelet a kivételnek, aki nem ilyen béka feneke alatt lévő tudással rendelkezik a témában, de szerintem a többség sík :/

Pl. A tojás az nekeik csirkeembrió, nem értik hogy aki maszturbál, pl. férfi, az biológiai okokból van, szóval biológiai lények is vagyunk, de ezt undinak találják. Pedig csak természetes. Meg isten büntetésének vélik, ha begörcsöl a lábuk, még véletlenül sem Mg hiány :(

Pogányok, sátánisták körében ritka, aki ennyire sík lenne a témához. Én nem állítom hogy mindent tudok, de azért nagyjából, az alapokkal tisztában vagyok.

Szóval ez vallással összefüggne, hogy bioszból gyengék?



#biológia #tankönyvet
2012. nov. 23. 18:28
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
56%
az emberi hülyeség vallásfüggetlen népbetegség, amire nincs megfelelő gyógyszeres kezelés (jegyzem, h kereszténynek vallom magam, és a koleszban 4 biológussal élek együtt évek óta, kicsit kikupáltak :) )
2012. nov. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:
56%

"Ellenben van egy jó barátnőm, ő egyszer panaszkodott, hogy bélgörcse van, a gyomrára mutatott, s mit ad isten, az is keresztény!"


Szörnyű elfogult vagy a keresztények ellenében.


Ez a két dolog, abszolút nem függ össze, azt is írhattad volna akár, hogy "mit ad Isten kék szemű, vagy szőke, vagy 25-30 közötti.", stb...

Bármit!


Nincs összefüggés a hülyeség és a hit között, semmi a világon.


Az, meg hogy Agykontrollozol...

Szerintem az is baromság, bocs, egy szikrát sem értelmesebb, mint Istenben hinni.


A sátánizmust meg inkább nem minősíteném.

2012. nov. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:
56%

"Afféle látnoki feladat, elmondjuk, kinek mi a baja, név és falu/város, meg életkor alapján."


Te jó Ég!


Ne haragudj, de ezután én senkit nem neveznék "sík"-nak a helyedben!

Ebben hinni, anyám!


Akkor minek tanul az orvos 6 évet, ha ti név, cím meg életkor alapján diagnosztizáltok?

2012. nov. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 A kérdező kommentje:

nem azt mondtam hogy az agykontroll így meg úgy, meg faszányos, csak azt mondom: ők ismerik az anatómiát.

Ne tereljétek a szót, ezt kiegészítésként írtam, ti össze-vissza beszéltek, nyissatok új kérdést az agykontrollról, és ott kitárgyalhatjuk azt is, de nem ér itt a témát terelni.

Téma: biológia és vallás kapcsolata.

Ha meg szerintetek elég az, hogy semennyire sem értetek a bioszhoz, én elfogadom, bár nekem ez elég ratyi hozzáállás, nagyjából a testeteket is ismerni kéne meg az élővilágot, itt éltek, a föld nevű bolygón.

S emberek vagytok.

majd ha feltámadtok, akkor lesz mindegy, hogy síkok vagytok-e. Egyenlőre még nem "isten" dönt helyettetek, szóval, főleg akinek kölyke van, jó lenne, ha eltudná mondani pl. a háziorvosnak, hogy a kölyke bele fáj, vagy a foga, nem mindegy :D

2012. nov. 23. 22:50
 25/64 A kérdező kommentje:

23 nyiss kérdést ezzel kapcsolatban, ott az ezo rovat. Mégegyszer: kiegészítésnek írtam, de már lerohad a kezem, értetlenek is vagytok.

téma: biológia és vallás.

Kérdésem:

A katolikusoknak, kereszténykenek, a bibliai istenben hívőknek miért gyengéjük a biológia?

Na mégegyszer: itt NEM az agykontroll a téma, ha más témát hoztok fel, max. példa legyen.

2012. nov. 23. 22:52
 26/64 anonim ***** válasza:
100%

Zsizsiknek most vagy elfogyott a gombája, vagy épp a hatása alatt áll, azért érzi magát nagykislánynak a mocskos szájával együtt. :)


Amúgy én szoktam sajnálni. Iszonyú butaságokat ír ki vagy válaszol, amikre ő azt hiszi, hogy van bennük értelem, pedig nincs. Ez több dolgot jelent:

szülei nem figyelnek rá és figyelem-szeretet hiánya van, és azt, hogy a barátai sincsenek olyan szinten, hogy elmondják neki, hogy mikor csinál magából komplett hülyét.

De előbb-utóbb felnő és ha szerencséje lesz, akkor megjön az esze.

2012. nov. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 A kérdező kommentje:

26: felnőtt vagyok, már kapcsolatban élek.

Azt írok ki amit akarok, én is sajnálom a hívőket, mikor kiírtam egy kérdést, és nem tudták, hogy mi a kérdés, egész másról beszéltek. Szóval ne a szót tereld.

Van még gombánk is, köszke. amúgymeg olyan ratyin fogalmazok, ahogy akarok, ennyit érdemeltek, bocsi.


S nem is azt mondtam, hogy csavarjátok a ygíkot a nap 24 órájában...blalabalabala....(fogalmazási hibák)....blabla, de olyan jó veletek kötkedni.

Azért néha kicsavarhatnátok, mert látszik, hogy soha nem a kérdésre válaszoltok, figyelemhiányosak vagytok. Így nem csoda, hogy a biosz sem megy

2012. nov. 23. 23:01
 28/64 anonim ***** válasza:
Ne etessétek trollt! Még meghízik.
2012. nov. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 A kérdező kommentje:

A barátaimmal meg egyszinten vagyunk, értelmesebbek, mint ti. nem fogjuk ide kérdésnek kiírni, hogy: "Isteeen szerint bűn a vibrííí, jajj úgy szeretném magamba nyomni, de isten mit szól?"

fúúúúúj, ez a ti 60-as I. Q.-s kérdéseitek egyike xD

2012. nov. 23. 23:05
 30/64 Ozmium42 ***** válasza:
56%
Az általános iskolában tanítanak elegendő biológiát, és egyenlőre még tankötelezettség van. Nem hinném, hogy a keresztény gyerekek kapnak felmentést ez alól. Mit szeretnél még?
2012. nov. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!