Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A katolikusoknak, keresztényke...

Zsizsik666 kérdése:

A katolikusoknak, kereszténykenek, a bibliai istenben hívőknek miért gyengéjük a biológia?

Figyelt kérdés

Tisztelet a kivételnek, aki nem ilyen béka feneke alatt lévő tudással rendelkezik a témában, de szerintem a többség sík :/

Pl. A tojás az nekeik csirkeembrió, nem értik hogy aki maszturbál, pl. férfi, az biológiai okokból van, szóval biológiai lények is vagyunk, de ezt undinak találják. Pedig csak természetes. Meg isten büntetésének vélik, ha begörcsöl a lábuk, még véletlenül sem Mg hiány :(

Pogányok, sátánisták körében ritka, aki ennyire sík lenne a témához. Én nem állítom hogy mindent tudok, de azért nagyjából, az alapokkal tisztában vagyok.

Szóval ez vallással összefüggne, hogy bioszból gyengék?



#biológia #tankönyvet
2012. nov. 23. 18:28
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 A kérdező kommentje:
Takarítok máskor is, ne kötekedj már. Nálam rend van. Ha már ilyen kíváncsi vagy.
2012. nov. 23. 20:13
 12/64 A kérdező kommentje:
Most nehogy abba köss bele megint, hogy holmi hoki meg ilyenek nem napi téma, attól még tisztában vagyunk vele, mi az,meg minek. Ez csak nálatok, keresztényeknél napi téma itt a gy.k.-n. Néha, mondom, szóba jöhet, de csak nevetünk, és tisztában vagyunk vele. A gyakorin nem írkáljuk ki, hogy: "A vibri az bűn?" Mert tudjuk hogy nem az.
2012. nov. 23. 20:17
 13/64 Ozmium42 ***** válasza:
72%

"Pogányok, sátánisták körében ritka, aki ennyire sík lenne a témához."


Kedves Zsizsik! Távol álljon tőlem, hogy megbántsalak, de én, mint biológiában, kémiában jártasabb személy, el kell, hogy keserítselek. Pogány körökben történt kalandozásaim során éppen azt tapasztaltam, hogy egyrészt a pogányok között van a legtöbb csaló (világmegváltó feltaláló, csodaszerek, rák ellenszere, végtelen energia, távgyógyító, stb. stb.), másrészt pedig a pogány közönség a legfogékonyabb erre. Nem hiszem, hogy az ostobaság miatt van ez, inkább a világhoz való hozzáállásuk teszi őket fogékonnyá erre. Leggyakoribb duma az szokott lenni, hogy a szobatudósaik felfedezéseit a világ üldözi, és titkolja, és nekik ez bejön, nekik az tetszik, amit mások kritizálnak.


Mindenesetre felsorolhatnád, kik azok a biológiában jártas pogányok (egyáltalán jártasok-e, vagy "saját" biológiai nézeteiket hirdetik?), hányan vannak, és mekkora keresztény tömeggel állítottad őket szembe. Valóban kivétel-e a tisztelt kivétel, és nem csak egy-két-három keresztény dühített fel zsinórban, és ezért írtad most ki ide, hogy ilyen többség, az elenyésző kivételnek pedig tisztelet jár?

2012. nov. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 A kérdező kommentje:

Én elsősorban másra is gondoltam, pl. az agykontrollban van az esettanulmány, mondjuk leülünk, pl. legutóbb 10-en. S ehhez ismerni kell az anatómiát is. Afféle látnoki feladat, elmondjuk, kinek mi a baja, név és falu/város, meg életkor alapján. S egyikük sem mond olyat, pl. hogy "Fáj a hasa gyomortájékon"

Ellenben van egy jó barátnőm, ő egyszer panaszkodott, hogy bélgörcse van, a gyomrára mutatott, s mit ad isten, az is keresztény!

2012. nov. 23. 20:21
 15/64 A kérdező kommentje:
13: nem arra gondoltam, hogy legyenek tudósok, de azért illene tudni, hol a bél. Pl. vagy melyik oldalon a máj. Meg néhány dolgot, pl. hogy lesz a kiscsirke. Tévedhetnek, persze, nagyobb dolgokban.
2012. nov. 23. 20:23
 16/64 Ozmium42 ***** válasza:
51%
Jah, és még valami. A keresztények létszáma milliárdos nagyságrendű, ha jól saccolom, és csak egy töredékük foglalkozik mélyebben a biológiával. A többieknek elég csak annyira értenie hozzá, mint nekem a harangöntéshez.
2012. nov. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 A kérdező kommentje:
Így sosem fogják megtudni, miért hokizik a férjük :/
2012. nov. 23. 20:35
 18/64 Ozmium42 ***** válasza:
Szegény megboldogult édesapám, az Isten nyugosztalja, erre azt mondta volna: "Mindenek okát minek is kutatni?"
2012. nov. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 anonim ***** válasza:

Sem a mágia, sem az Agykontroll NEM tudomány. és semmi köze nincs a biológiához.

Ha ti összeültök tízen és né, lakás stb. alapján megállapítjátok, hogy kinek mi a baja, akkor nagyon felelőtlenek vagytok. A betegségeket orvosnak KELL megállapítania és ha szükséges kezelni azt.

A ti módszeretekbe bele is hallhat az illető.

A maszturbálás pedig NEM létszükséglet. Csak a szexuálisan túlfűtöttek hiszik ezt. Nem hallottak még soha önuralomról.

2012. nov. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 anonim ***** válasza:
56%
Vallásos vagyok, de soha nem gondolkodtam így. A butaság nem ettől függ. Itt vagy például te: nyilván nem vagy vallásos, mégis bántod a hívőket és hülyeségeket írsz.
2012. nov. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!