Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A katolikusoknak, keresztényke...

Zsizsik666 kérdése:

A katolikusoknak, kereszténykenek, a bibliai istenben hívőknek miért gyengéjük a biológia?

Figyelt kérdés

Tisztelet a kivételnek, aki nem ilyen béka feneke alatt lévő tudással rendelkezik a témában, de szerintem a többség sík :/

Pl. A tojás az nekeik csirkeembrió, nem értik hogy aki maszturbál, pl. férfi, az biológiai okokból van, szóval biológiai lények is vagyunk, de ezt undinak találják. Pedig csak természetes. Meg isten büntetésének vélik, ha begörcsöl a lábuk, még véletlenül sem Mg hiány :(

Pogányok, sátánisták körében ritka, aki ennyire sík lenne a témához. Én nem állítom hogy mindent tudok, de azért nagyjából, az alapokkal tisztában vagyok.

Szóval ez vallással összefüggne, hogy bioszból gyengék?



#biológia #tankönyvet
2012. nov. 23. 18:28
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem ez nem csak keresztényekre jellemző, pl. Magyarországon biológiában kicsit tájékozottabb embert nehéz találni (lásd a borzasztó hülyéségeket, amit egy átlag magyar simán elhisz, és le lehet húzni). Csak egyesek a nemtudást némi vallásos színezetbe is öltöztetik, amiből katasztrófa lesz. A keresztény biológusok meg általában nem ide járnak válaszolgatni.


Én egyébként hívő vagyok, és éppen bioszt is tanulok az egyetemen, úgyhogy remélem, hogy nem leszek ilyen... Egyébként magában az, hogy valaki nem tájékozott egy témában, az nem baj, csak akkor nem biztos, hogy hozzá kell szólni.

2012. nov. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
61%

A hülyeség nem függ a hittől.

Nem tudom, milyen keresztényekkel találkoztál, de akiket én ismerek, azoknak egyike sem "sík".

Ne általánosíts, ez sem vall valami nagy intelligenciára.

2012. nov. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
62%
Hát nem tudom, a kérdésed alapján kétlem, hogy neked a világ valamely dolgáról bármilyen ismereted is lenne.
2012. nov. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 Andizsuzsi ***** válasza:
40%

"Én nem állítom hogy mindent tudok, de azért nagyjából, az alapokkal tisztában vagyok."


Nem, nem vagy. Komoly problémáid vannak a helyesírással, a fogalmazással. Kíváncsi lennék, hány katolikussal, kereszténnyel, pogánnyal és sátánistával folytattál beszélgetést a maszturbálásról. (A maszturbálásnak nincsenek biológiai okai. A nemi vágynak vannak hormonális okai, a maszturbálás csupán az akarat kérdése.)

2012. nov. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
51%

Ez a kérdés akár egy pocsék reklám is lehetne.

De tudom, hogy csak azért írtad ki, mert rajtunk éled ki magad, amikor rossz napod van, mert megették a kenyered.

2012. nov. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
51%

"Meg isten büntetésének vélik, ha begörcsöl a lábuk, még véletlenül sem Mg hiány :( "


Ezt a marhaságot honnan szedted?

Én nem mondtam ilyet, hogy Isten bűntetése lenne.

A kérdést pedig egyedül én írtam ki, kiváncsiságból.

De azt nem magam fényezésére és mások pocskondiázására szántam, mint te a tiédet.

Te mint babonás pogány, mennyivel vagy jobb?


Egyébként meg felvilágosítalak. Szedek magnéziumot.

Nem csak a magnézium lehet az oka a görcsnek.

[link]


Menj el boxolni, ha valami bajod van. További szép estét!

2012. nov. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 A kérdező kommentje:

Lehet az elsőnek van igaza. S vallási köntösbe bújtatják a sok baromságot:D

a helyesírásom mindig kitűnő volt Andizsuzsi, csak nagy a körmöm, ha zavar, ne olvasd+ sietek is, és egyszerre 3-4 dologgal foglalkozom. a fogalmazásom is 4-es, szóval nem igazán tudok fogalmazni, azt belátom. s így még rosszabb, hogy ide is írok, MSN-ezek az öcsémmel, filmet nézek, közben még takarítok is. Ebben igazad van, hogy nem mindig érthető hogy írok, és a betűket is elnyomom :/

Ám nem általánosítottam, írtam, hogy tisztelet a kivételnek.

2012. nov. 23. 19:25
 8/64 Andizsuzsi ***** válasza:

"Ám nem általánosítottam, írtam, hogy tisztelet a kivételnek."


Ettől még általánosítás. De a kérdésre nem válaszoltál. Hány pogánnyal (tudod egyáltalán, ki az?), sátánistával vagy kereszténnyel beszéltél a maszturbálásról? Mert következtetést csak így lehet levonni.

2012. nov. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 Andizsuzsi ***** válasza:
Annak a takarításnak a minőségére meg nem is gondolok, amit gyakori kérdésezés, MSN-ezés és filmnézés közben méteres körmökkel végzel. Bár ez nem tartozik a kérdéshez, de gondolom ennek is biológiai okai vannak.
2012. nov. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 A kérdező kommentje:

Andizsuzsi mi nem beszélünk a maszturbálásról, ejnye, látom nagyon érdekel. Nem ez a fő téma nálunk, hanem a mágia, de persze, szóba jöhet. Bár ez csak ránk tartozik, már megbocsáss.

Ne kiváncsiskodj xD

Ti jösztök mindig itt a vibrivel, meg hogy a férjetek maszturbál, mi természetesnek tekintjük. S magánügynek is, úgyhogy bocsika.

2012. nov. 23. 20:12
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!