Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A katolikusoknak, keresztényke...

Zsizsik666 kérdése:

A katolikusoknak, kereszténykenek, a bibliai istenben hívőknek miért gyengéjük a biológia?

Figyelt kérdés

Tisztelet a kivételnek, aki nem ilyen béka feneke alatt lévő tudással rendelkezik a témában, de szerintem a többség sík :/

Pl. A tojás az nekeik csirkeembrió, nem értik hogy aki maszturbál, pl. férfi, az biológiai okokból van, szóval biológiai lények is vagyunk, de ezt undinak találják. Pedig csak természetes. Meg isten büntetésének vélik, ha begörcsöl a lábuk, még véletlenül sem Mg hiány :(

Pogányok, sátánisták körében ritka, aki ennyire sík lenne a témához. Én nem állítom hogy mindent tudok, de azért nagyjából, az alapokkal tisztában vagyok.

Szóval ez vallással összefüggne, hogy bioszból gyengék?



#biológia #tankönyvet
2012. nov. 23. 18:28
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
A vibrátor nem a biológia kategóriája.
2012. nov. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 A kérdező kommentje:
Tanuljanak tovább, s ne 3X bukjanak meg 6.-ban bioszból, mert az még nem számít 9 osztálynak xD
2012. nov. 23. 23:09
 33/64 A kérdező kommentje:

a vibrátor is példa volt.

akkor vedd úgy hogy természetes testrészét nyomja magába. a férfiak meg agyíkot csavarják. Ha nem értenéd.

2012. nov. 23. 23:10
 34/64 anonim ***** válasza:
72%

Vajon az ilyen közelében sehol sem volt értelemnek akár csírája is, hogy legalább minimálisan kifejlődjön benne is? Micsoda közegben kell egy ilyennek felnőnie, hogy ezzé váljon?

Azt hiszi bosszantó, pont mint egy lázadó 5 éves, pedig csak szánalmas. Remélem irgalmas lesz hozzá az Úr és felébreszti őt is ebből a rémálomból és sivárságból, ahol most van.

2012. nov. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:

És az én vallásom ne tűnjön el? Na lécci, mondd, hogy az enyém is tűnjön el!!

Amúgy jól értem, hogy te nőnemű vagy? Szerintem hazudol, mert nem is vagy az, múltkor láttalak a boltban, és úgy néztél ki, mint egy férfi, meg olyan karikásak voltak a szemeid, mint egy bagolynak.

2012. nov. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 A kérdező kommentje:

36: a tied nem érdekel. S szerintem szüneteltesd a cuccot, ha már rólam szólnak a haluid, akkor komoly gondjaid lehetnek :S

Normális szemem van, sötét, mint Lucié, így bele sem tudnának nézni a hívők. Boltba a szomszéd gyereket küldöm még mindig.

2012. nov. 24. 00:12
 37/64 anonim ***** válasza:
Milyen cuccot? Két algopyrint dobtam be, tavaly előtt márciusban. Már hetek óta nem hallok hangokat se, szóval nem tudom miről beszélsz. A szemed nem is fekete, hanem barna, és inkább olyan mint egy medve szeme, és én bárki szemébe belenézek tudd meg, mert anyám látó volt, és megtanított szemmel verni.
2012. nov. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 A kérdező kommentje:
Ebben az esetben, ööö. hát újra el kellene menni szakemberhez, bakker. Most nem hangokat hallassz, hanem képeket látsz, nem sokkal jobb :/ Főleg, ha engem xD
2012. nov. 24. 00:26
 39/64 Ozmium42 ***** válasza:

"Tanuljanak tovább, s ne 3X bukjanak meg 6.-ban bioszból, mert az még nem számít 9 osztálynak "


Úgy érted, hogy a keresztény tanulók körében ez az általános tendencia, "tisztelet a kivételnek"?

2012. nov. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 A kérdező kommentje:
Hát, ha a gyomra helyén van a bele, akkor mindenképpen xD
2012. nov. 24. 00:35
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!