Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A katolikusoknak, keresztényke...

Zsizsik666 kérdése:

A katolikusoknak, kereszténykenek, a bibliai istenben hívőknek miért gyengéjük a biológia?

Figyelt kérdés

Tisztelet a kivételnek, aki nem ilyen béka feneke alatt lévő tudással rendelkezik a témában, de szerintem a többség sík :/

Pl. A tojás az nekeik csirkeembrió, nem értik hogy aki maszturbál, pl. férfi, az biológiai okokból van, szóval biológiai lények is vagyunk, de ezt undinak találják. Pedig csak természetes. Meg isten büntetésének vélik, ha begörcsöl a lábuk, még véletlenül sem Mg hiány :(

Pogányok, sátánisták körében ritka, aki ennyire sík lenne a témához. Én nem állítom hogy mindent tudok, de azért nagyjából, az alapokkal tisztában vagyok.

Szóval ez vallással összefüggne, hogy bioszból gyengék?



#biológia #tankönyvet
2012. nov. 23. 18:28
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 Ozmium42 ***** válasza:
60%
Tudtad, hogy a bélrendszer a szájüreggel kezdődik, és a nyelőcsövön keresztül a gyomorral bezárólag előbélnek hívják? :)
2012. nov. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:
A kereszténység nem a tudásról szól, hanem a hitről. "boldogok a lelki szegények, mert övék a mennyek országa."
2012. nov. 24. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:

Aki keresztény az nem hülye!

És nem is lelki szegény.

Én nem vagyok még megkeresztelve se, de utálom, amikor a keresztényeket, buta, barbár, babonás, visszamaradott tuskóknak tartják, akik mondjuk tüdőgyulladás esetén is csak imádkoznak, de nem szednek gyógyszert.

Ez nem igaz, előítélet.

Kb. olyan, mint a "minden szőke nő buta".

2012. nov. 24. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 Andizsuzsi ***** válasza:
60%

"Andizsuzsi mi nem beszélünk a maszturbálásról, ejnye, látom nagyon érdekel"


Én is úgy gondolom, hogy ez magánügy, de felhívom a figyelmedet rá, hogy ez a kérdésed második mondata. Ha valami szerintem természetes és magán, nem teszem ki nyilvános kérdésnek. De még mindig nem válaszoltál rá, hogy hány emberrel beszélted meg a témát. Addig ugyanis csak buta találgatás, össze-vissza beszéd. "Ti jöttök azzal" - megint általánosítasz. Soha nem jöttem azzal, hogy bármilyen testi vágy, testi érintkezés bűnös dolog lenne. De azt nagyon utálom, amikor valaki, aki sík a Bibliához, a vallásokhoz, úgy osztja az észt, hogy fogalma nincs róla, miről beszél.

2012. nov. 24. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 Andizsuzsi ***** válasza:
60%
De csak, hogy szemléltessem, mekkora butaságokat beszélsz, Dr. Papp Lajos szívsebész, a Pécsi Tudományegyetem nyugalmazott tanára,a Szívgyógyászati Klinika nyugalmazott igazgatója minden műtétje előtt imádkozott. Gondolom a hiányos biológiai tudásának a pótlását kérte.
2012. nov. 24. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 A kérdező kommentje:
42, hogyne tudnám, de ő egészen másra gondolt.
2012. nov. 24. 07:15
 47/64 A kérdező kommentje:
Andizsuzsi, pedig vallásosok tesznek ki ilyen hokis-vibris kérdéseket, és szerintem is gáz, akkor is keresztény, katolikus emberek rakják ki.
2012. nov. 24. 07:16
 48/64 Andizsuzsi ***** válasza:
50%

Csak külön a te gyönyörűségedre összefésültem az itteni kommentjeidet.


A kérdező kommentje:


Andizsuzsi mi nem beszélünk a maszturbálásról, ejnye, látom nagyon érdekel.

nem értik hogy aki maszturbál, pl. férfi, az biológiai okokból van

Így sosem fogják megtudni, miért hokizik a férjük :/

S nem is azt mondtam, hogy csavarjátok a ygíkot a nap 24 órájában

Azért néha kicsavarhatnátok,

"Isteeen szerint bűn a vibrííí, jajj úgy szeretném magamba nyomni, de isten mit szól?"

a vibrátor is példa volt.

akkor vedd úgy hogy természetes testrészét nyomja magába. a férfiak meg agyíkot csavarják. Ha nem értenéd.


Ha itt valakinek problémái vannak, azok nem a vallásosok.

2012. nov. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:
nem gyengénk a biosz, de nem is képzelgünk az evolúciós baromságról meg az abiogenezisről, mint a materiálpisták.
2012. nov. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:

Felháborító, miket írsz. Eszedbe sem jut, hogy ezzel sérted a hívőket????

Ha nem vagy vallásos, ám ne legyél, de nem kell kötekedni. Látszik, hogy egy szörnyen korlátolt ember vagy ( esteleg egy trollkodó tizenéves ).

2012. nov. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!