Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova tanúi Mo-i Államilag...

Jehova tanúi Mo-i Államilag bejegyzett egyház lettek. Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
2012. márc. 3. 07:35
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
60%
Remek.
2012. márc. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
46%
Ugyanúgy nem érdekel.
2012. márc. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
59%
Szomorú.
2012. márc. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
50%
Elég szánalmas.
2012. márc. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
69%

Miért, mi ezzel a baj? Ők egy egyház. Attól, hogy én nem értek egyet velük, még egyháznak számítanak, van hitéletük, egyházközösségük.

Bízom benne, hogy a Krisnavölgy is megmaradhat és ők is megkaphatják az "egyház" titulust, mert azok.

A baj ott kezdődik, ha egy pár fős szekta, vagy a szcientológusok egyháznak számítanak. Mert ők nem azok.

De az, hogy egy valódi hitéletet gyakorló vallás tagjai , akik a világban szinte mindenhol egyháznak számítanak, itt is egyház lehetnek, az szerény véleményem szerint természetes.


egy katolikus

2012. márc. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
76%

8.10-es!


Igazad van, nincs vele baj.


Csak engem hagyjanak békén és ne akarjanak áttéríteni. Párszor előfordult már hogy próbálkoztak. Először még oké, később egyre jobban felbosszantott, ne így akarjanak híveket szerezni hogy én a katolikus vallásomat adjam fel és térjek át hozzájuk.


Miattam azok akik, ha önálló egyház akkor az, csak engem hagyjanak békén.

2012. márc. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
70%
Eddig is tudtam, hogy a döntéshozóink idióták.
2012. márc. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
3%
Szarom le. Eddig is voltak, csak nem voltak bejegyezve - mit érdekel engem, hogy mostantól hivatalosan léteznek vagy sem? Ugyanígy a többi egyház is hidegen hagy.
2012. márc. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
32%

Tiszteletben tartom a vallasukat, mivel Jezus tanitasarol szolnak azok, tehat kovetoi JEzusnak, akik hirdetik az iget!

Ezzel senkinek nem artanak, becsongetnek, kopogtatnak, de nem pisztollyal teszik azt, tehat nem kell elfogadni a tarsasagukat, erre a lehetoseg adott!

Nyugodt, tiszta gondolkodasu emberek, akik nem artanak az emberisegnek, inkabb segitenek. Hiszen nagyon sok ffiatal el hit nelkul, s igy elkepzelheto, amikor bekerul egy ilyen kornyezetbe a ffiatal, akkor talan nem fog droghoz, alkoholhoz nyulni, inkabb szeretetben, tiszteletben, es becsuletes eletmodot folytat, ez pedig pozitiv valtozas az eleteben.

Lehet a kocsmaba menni es poharat fogni, de lehet egy kozossegbe menni, ahol a Bibliat fogja, s ez nem mindegy egy szemelyisegnek, hogy melyiket valassza!

2012. márc. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
17%

örülünk neki.

Krisnavölgy is megmaradt egyháznak magyarországi krisna tudatú hívők néven.

a buddhisták nem kapták meg.


A prédikálás egy szép dolog, de a hittérítés az az emberség elleni erőszak. más embernek aláásni a hitét a legerőszakosabb tett. szeresd felebarátod!

2012. márc. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!