Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Csalódtál már neoprotestáns...

Csalódtál már neoprotestáns egyházban/gyülekezetben?

Figyelt kérdés
Ha csalódtál már bennük, miért? Elhagytad a közösséget vagy nem? Melyik közösségben csalódtál? Azért kérdezem, mert bizonytalan vagyok, hogy belépjek-e oda, mi van aha nekik van igazuk, de mi van ha csak szekta...

2012. márc. 1. 18:00
1 2 3 4 5 6
 31/53 rajcziz ***** válasza:
Ismétlem, a szülőkről változnak a benyomások, van, aki hálás a szüleinek, van aki azt mondta, bárcsak hallgatott volna rájuk, vannak olyanok is, akik a szüleiket hibáztatják. Többet én nem kérdezek tőlük, mert semmi közöm a magánéletükhöz.
2012. márc. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:

Vidiripi


Akkor ne kérdezz tőlük többet.

Tehát a többség vagy okolja a szüleit vagy bánja hogy nem hallgatott rájuk.

2012. márc. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 rajcziz ***** válasza:
Nem ezt írtam, de ha számodra így érthető, akkor legyen.
2012. márc. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:

Vidiripi


Mit értettem félre? Ha én veszem a fáradságot és megmagyarázom amit írtam akkor te is megtehetnéd. Különben nincs értelme az egésznek.

2012. márc. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 rajcziz ***** válasza:
Azt értetted félre, hogy egy szóval sem írtam arról, hogy a többség mit mond.
2012. márc. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 A kérdező kommentje:
Milyen összefüggés van a szülők- hajléktalanság-neoprotestáns gyülekezetek között? A hajléktalanság egy nagyon összetett probléma sok minden oka van, hogy valaki oda kerül. És a bibliai is mondja hogy mindig itt lesznek a szegények akiket segíteni kell.
2012. márc. 3. 21:17
 37/53 anonim ***** válasza:
A végén itt már egy kérdésnél sem arról van szó, ami a kérdés volt. A Biblia ugyan mondja, csak valahogy a gyakorlati megvalósítás hiányzik (tisztelet a kivételnek).
2012. márc. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:

Vidiripi


Kérdező nincs összefüggés. Vagy legalább is én nem tudok róla.


rajcziz akkor most mi a helyzet Jézus igazat mondott vagy nem?

Csak rajta keresztül juthatunk az Atyához.

2012. márc. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 rajcziz ***** válasza:

Beszélgetésünk váratlan fordulatot vett.

A válaszom: Jézus megmutatta egy módját annak, hogy közelebb kerüljünk Istenhez. Ha te azt hiszed, hogy csak egy út vezet a felsőbb hatalomhoz, akkor hidd csak azt, jogod van hozzá. Viszont ne próbáld másokra ráerőltetni a nézeteidet.

2012. márc. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:

Vidiripi


Jézus azt mondta hogy csak egy út van. Jézus nem egy módot mutatott hanem azt az egyet mutatta meg.


Hogyan kell rá erőltetni másokra a nézetemet? Mondd el nekem részletesen majd a főnökömnél bevetem a módszert mert egy párszor már mondtam neki hogy emelhetne a fizumon. De ez a módszer nem jött be. pedig nem egyszer mondtam neki.

2012. márc. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!