Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A Sátán bukása eleve benne...

A Sátán bukása eleve benne kellett legyen Isten szuverén tervében?

Figyelt kérdés

tegnap 12:57
1 2 3
 21/24 Krampusz1 ***** válasza:
0%

A szabad akaratunk egyértelmű, de az érveid nem voltak valósak, ezt magyaráztam el, példákkal, stb..

Aztán azt kérted, hagyjuk abba, mondtam renden...erre most folytatod a semmit mondást?

Tehát te erre vagy programozva, Isten erre kényszerít? Nem dönthetsz úgy, hogy nem válaszolsz?

Ezért kérdeztem ahogy NPC vagy-e, nem sértésből, mert ez ezt jelenti.

Amikor azt állítod hogy nincs szabad akaratod dönteni, azzal önfelmented magad a tetteid súlya alól, és te csak egy vonat vagy, ami kanyarodás, kormányzás nélkül megy végig a síneken.

Nagyon szomorú, hogy vannak emberek , akik komolyan ezt hiszik.

ma 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
nem vitatkozom veled. Láttalak hogy a reinkarnáció rovatba is beírtál ami ellentmondásba keveredik a bibliával. Engem és gondolataimat a szentlélek vezeti és nem szoktam átmenni trollkodni a reinkarnáció fórumba és oda beírni. Szóval szerintem nézz egy kicsit magadba, hogy a szentlélek beszél e belőled vagy pedig saját magadtól beszélsz.mert bizony azt írja az írás hogy fiam ne igen hagyatkozz saját gondolatodra nehogy megbotránkoztatson téged
ma 09:48
 23/24 Krampusz1 ***** válasza:
Oké, elengedem, mert a mellébeszélés végtelen folyama kezdődik, ez pedig sehová nem vezet....szabad akaratom van folytatni, vagy abbahagyni, szóval részemről most ennyi itt, majd folyatjuk egy másik kérdés során ha úgy alakul. :)
ma 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Még egy kérdés Krampusz1.

Te akkor a szabad akaratoddal hazudozol itt?



"A szabad akaratunk egyértelmű, de az érveid nem voltak valósak, ezt magyaráztam el, példákkal, stb.."


Semmit nem cáfoltál meg mert pusztán kiragadtál egy részt és azt kiforgattad. Nem kell itt semmilyen átlátszó hazugság, hogy te itt bármilyen állításomra rácáfoltál volna.


Az pedig, hogy van szabad akarat nem egyértelmű pusztán a te hited. Nem kéne keverni.


"Aztán azt kérted, hagyjuk abba, mondtam renden...erre most folytatod a semmit mondást?"


Azt írtam, hogy ha nem vagy hajlandó felfogni amit írok akkor zárjuk le és erre TE azt írtad, hogy ha lesznek érveim akkor folytassuk amik mint előtte is írtam vannak.


Ha már ennyire nem emlékszel akkor olvasd vissza 15., 16. választ például.

Nem kellenek az ilyen könnyen ellenőrizhető hazugságok (más milyen hazugság sem).

ma 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!