Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztényként bűn ha meleg...

Keresztényként bűn ha meleg vagyok?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt találtam



júl. 9. 09:32
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/82 anonim ***** válasza:
0%

40# Azért szólok hozzá, mert a ti agymosott vallásotok ezt teszi! Bűntudatot kelt, mint kérdezőben is. Belepofátlankodtok az ember legszemélyesebb magánügyébe is

Na ezért utálja sok ember a vallást, meg némely vallásos embert.

júl. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/82 anonim ***** válasza:
4%

30

Ezek alapján csak férfiak között tiltott a vágyak megélése? Nőknek szabad?


36

Tudtommal a Biblia mond olyanokat is, hogy a feleségnek lényegében a férje alá kell rendelődnie. Ezt is meg kéne tartani?


40

Szerintem pont az szűk látókörű, aki ennyire vakon vallásos. pl kimarad a tudományból, ami nagyon sok mindent megmagyaráz már ma is. Miért pont a kereszténység lenne a valós hit amúgy? Van még egy pár másik vallás, hasonlóan korlátozzák az embereket, érdekes nem?

júl. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/82 anonim ***** válasza:
34%

#41. „Azért szólok hozzá, mert a ti agymosott vallásotok ezt teszi! Bűntudatot kelt, mint kérdezőben is. Belepofátlankodtok az ember legszemélyesebb magánügyébe is”

1) Nem kötelező vallásosnak lenni, vallást gyakorolni. Ez egy lehetőség, amivel te döntöd el, hogy élsz vagy nem. Ezért még csak azt sem mondhatod, hogy kirekesztő lenne.

2) Aki a vallást választja, az elfogadja olyannak amilyen, így az számára nem szól bele semmibe. És mivel már elfogadta, így miért is akarná liberalizálni, vagy olyanok számára elfogadhatóvá alakítani, akik alapból nem tudnak azzal azonosulni ilyen-olyan okból?

3) Aki vallásos, az magasról tojik arra, aki nem vallásos. A vallás arra vonatkozik, aki gyakorolja. Ezen logika mentén, aki meg nem vallásos, az miért foglalkozik olyan dolgokkal, amik nem is rá vonatkoznak?

júl. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/82 anonim ***** válasza:
0%
43# Mert kérdezőben is ti hintettétek el a bűntudat magvait. Erőszakosan térítetek, mint egykor a történelemben is. Ez a probléma.. Hogy a világi ember dolgaiba is bele akartok szólni, erőszakosan.
júl. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/82 anonim ***** válasza:
43%

43

Ugyan nem nekem címezted, de én azért foglalkozok a vallással, mert nyitva tartom a szemem. De ez neked is lehet kérdés. Ha nem vagy meleg, minek foglalkozol ezzel a kérdéssel, hiszen nem érint?

júl. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/82 anonim válasza:
4%
Amikor a templomban krisztus testét eszed és krisztus vérét iszod az is elég homo mondjuk. De ha a papoknak bejön,Isten ítelje meg. Azok eleve kisfiúkra gerjednek.
júl. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/82 anonim ***** válasza:
34%

#45. „Ha nem vagy meleg, minek foglalkozol ezzel a kérdéssel, hiszen nem érint?”

Annyiban érint, hogy keresztény vagyok. Ha a zöld keretbe ágyazott kérdés mondjuk a hindukra vonatkozna, akkor az alá nem is írtam volna le a véleményemet. :-)

júl. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/82 anonim ***** válasza:
56%
47# Ha te keresztényként hozzaszólhatsz ehhez a kérdéshez, akkor én meg melegként szólhatok hozzá, mert engem is érint. Ne próbáld kisajátítani magadnak, hogy csak te beszélgetsz erről a témáról, nekem is ugyanannyi jogom vam hozzá. Egy meleg csak annyit akar, hogy a bigott, térítő vallásosok hagyják őket békén. Se többet, se kevesebbet nem kér.
júl. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/82 anonim ***** válasza:

#48 „Ha te keresztényként hozzaszólhatsz ehhez a kérdéshez, akkor én meg melegként szólhatok hozzá, mert engem is érint.”

Akkor kérdés… Én melyik hozzászólásomban ekéztem a melegeket?

„Egy meleg csak annyit akar, hogy a bigott, térítő vallásosok hagyják őket békén.”

Én békén hagyom a melegeket. Feltéve, hogy nem azt csinálják, mint te most. Az feltűnt, hogy kb mindegyik hozzászólásodban megpróbálod lehúzni a keresztény vallást? Így akarod magadat jó színben feltüntetni? :-)

júl. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/82 anonim ***** válasza:
0%
49# Marhára nem érdekel a kereszteny vallás, egészen addig a pontig, amíg bele nem pofáztok emberek magánügyeibe! Ilyen a melegkérdés, vagy az abortusz kérdése is például.. A vallás és az egyház takarodjon ki ezekből a témákból nagyon gyorsan!
júl. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!