Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit jelent a Szentháromság és...

Mit jelent a Szentháromság és hol van erről szó a Bibliában?

Figyelt kérdés

jan. 4. 14:57
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/75 anonim ***** válasza:

#70

Én alkalmazások nélkül szoktam elolvasni, úgy fél órát se vesz igénybe a lényeg. (Ugye nem véletlenül lapoztam a bibliai igés részhez neked, kihagyva az oldal nagy részét, mert a kérdésed szempontjából az releváns.) De hát kinek hogy.

jan. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/75 A kérdező kommentje:

#71. Akkor jó. A 4 óra az most azért lett volna sok, mert ezen kívül is sokat olvasok és az már nem fért volna bele.

Akkor majd csak azt a részt olvasom el.

jan. 6. 20:53
 73/75 anonim ***** válasza:
0%

Szentfazekak! Szűk kopasz punci.

Ez a szentháromság!

jan. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/75 anonim ***** válasza:

Senki nem mondhatja, hogy nem kapott elég figyelmeztetést a háromság-eretnekség terjesztése miatt, mert kapott, még ha el is fordítja a fejét, hogy tovább forgathassa ki a Bibliát, természetesen a saját vesztére.


Az, hogy Isten SOHA NEM NEVEZTE MAGÁT HÁROMSÁGNAK, elég bizonyíték arra, hogy akik annak nevezik, hamisan állítják be annak, aminek meg lesz a következménye!

febr. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/75 anonim ***** válasza:

#74

A sátánba vetett hited késztet téged fenyegetésre?

febr. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!