Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi a szentlélek és mit jelent...

Mi a szentlélek és mit jelent a szentlélek káromlása? (Máté 12:33)

Figyelt kérdés
"Ha valaki az Emberfia ellen beszél, bocsánatot nyer, de ha a Szentlélek ellen beszél, nem nyer bocsánatot sem ezen, sem a másvilágon." (Máté 12:33)

2023. ápr. 15. 20:52
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
51%
8 Amikor betölti a hivő az Igei feltételeket és mindezek meg vannak amiket írtam onnantól jönnek a támadások a világi tudatlan embereken keresztül felé. Különböző megnyilvánulásokkal, átkozódásokkal, akadályoztatásokkal és a saját családjából kiemelkednek azok akiket előszeretettel mozgat sátán az adott egyén ellen. Jellemzően a hívő önbmagához legközelebb érzett világi családtagján keresztül. A támadások láthatóak, és mindig a világi megszállt fél a támadás írányitója.Aki nem természets emberi módón beszél, kommunikál. Amikor a hívő meg külön felkenetésben, szellemi ajándékba részesül a világi családtagja kontrollálatlanul elkezd felé átkozódni. Van amikor szigeszve beszél. Szerintem ennél többet felesleges is írkálni, mert elég ennyi is.. Vannak még meredekebb dolgok is.. De vannak pozitív dolgok is, mint pl.: ha a hívő imádkozik a közvetlen családjában lévő hátsófali infarktust elszenvedő emberért mindenki (idehgen emberek előtt-mert akkor abban a pillanatban ott szükséges volt-és természet fölötti módón az illető meggyógyult. Maga a kardiólógus főorvos sem hitt a szemének, amikor a beteg nála járt, és látta a leleteit, hogy egyáltalán élve ott ül nála az illető. A beteg az édesanyám volt. És a Jahn Ferenc éjszaki ügyeleti várójában imádkoztam érte. Hanghosan, mindenki legnagyobb megrökönyödésére. De az akkor abban a pillanatban engem nem érdekelt. Engedtem azt amit a Szent Szellem akart rajtam keresztül véghez vinni.
2023. ápr. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%
Jól szétzilálod a témát. A kérdést is te írtad?
2023. ápr. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
51%
8+ Dicsőség Istennek-ez még lemaradt a végéről.
2023. ápr. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
51%
12 Nem én írtam ki a kérdést. Igen egy kicsit széthúztam. Mert jobb ha több oldalról kezdenek képbe kerülni. És mivel nagyon a végén vagyunk, az aratnivsló sok, a munkás kevés ezért kicsit jobban elhúztam a függönyt előttük. Nincs idő a várakozásra, a cselekvésnek van itt az ideje.
2023. ápr. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
51%
*aratnivaló
2023. ápr. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:

Jólvan egy pipás válaszoló.

Döbbenjetek meg, de ez benne van egészen Isten országában. Láttam már másik kérdésnél is.

Már azelőtt is megdicsértelek és írtam, nem vagy messze Isten országától.


Én nem az egy pipás válaszoló vagyok. Noha van még egy profilom, de már hónapok óta nem vetemedtem annak használatára.


Már csak azt mondjátok el nekem, hogy hogyan lehetséges az, hogy akin én azt látom az írásaiban, hogy rajta van a szentlélek, azok miért 1-2 pipa között mozognak és általában durvábban le vannak százalékolva?


Megnyugtatlak egy pipás, a java már le lett aratva az elmúlt 2000 évben. Ami aratni való maradt, arra elég munkás van . Sőt a munka jóformán hála a világhálónak el is van végezve.


Éljen Jézus, aki a Krisztus!

Dicsőség az Úrnak!

2023. ápr. 16. 00:29
 17/38 anonim ***** válasza:
Nem kis baj van.
2023. ápr. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
39%
A Szent Lélek, az Úrnak a Lelke, az Igazság lelke. Az Isten Lelke, amiben az Isten élete van. Mivel az embernek is a saját lelkében van az élete, ezért Istennek is a saját lelkében van az élete. Az Isten lelkiismerete is. Az Isten személye benne van teljesen.
2023. ápr. 16. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
51%

16


"Már csak azt mondjátok el nekem, hogy hogyan lehetséges az, hogy akin én azt látom az írásaiban, hogy rajta van a szentlélek, azok miért 1-2 pipa között mozognak és általában durvábban le vannak százalékolva?"



Sátán országába és egyik felségterületén /sajnos a Gyík az ez lett már), ami fő hely a fiatalok, középkorúaknak, a keresztényeket gyűlölik.Masszív ezoterikusként meg végképp Ha még ehhez hozzáteszed azt, hogy a felek egyike, akik stikába minúszol (sokszor az összes hozzászólását akárhol, akár mit ír a keresztény, az egy kisstilű és jellemtelen egyed, aki a való életben is ellensége, tolvaja, árulója, és az egyik legnagyobb becstelen testvére az adott kereszténynek, akkor szerintem nem is kell többet kérdezned, hogy miért 1-2 strigula között szoktak itt a keresztények írkálni:D


ui: ha azt írod, hogy az ég kék-azt is minuszolni fogja nyugi:DD

2023. ápr. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
51%

19


"az egyik legnagyobb becstelen testvére az adott kereszténynek"


Az illetőt akit itt megemlítettem, róla annyit: gyülőli a kereszténységet, az adott keresztényt, mert Isten móresre tanította, és vereségre itélte egy adott eseményben, és történésben kint a Gyakorin kívül.


Remélem sikerült a kíváncsiságodat kielégíteni:D

2023. ápr. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!