Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért nyavalyog mindenki a...

Miért nyavalyog mindenki a meleg miatt?

Figyelt kérdés
Amikor azért van nyár hogy meleg legyen.
2012. jún. 18. 18:18
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
57%

Régebben is volt ilyen meleg, de akkor nem volt hír, csak azt mondták, hogy strandidő van. Igaz, akkor gyere voltam, és valóban mentünk a strandra. De mégsem panaszkodom, pedig hétköznap olyan helyen vagyok, ahol nincs klíma. Viszont egész évben fáztam, még májusban is, és inkább csendben izzadok, és megiszom három liter vizet naponta, mint, hogy fázzak.


Sajnos sok embernek azért is megterhelő ez a hőmérséklet, mert nem isznak eleget, és azért, mert van vagy 15°C eltérés a kinti és a benti hőmérséklet között, ami valóban nem túl egészséges.

2012. júl. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

"Én azért "nyavajgok" mert bent a lakásban 32 fok van éjjel, nyitott ajtó-ablakoknál, a levegő nem jár. Tetőtér, a felettünk lévő padláson 50-55 fok van."


Ha van rá egy kis keret, ezen könnyen lehet segíteni. Le kell szigetelni a födémet. Nálunk is ez segített.

2012. júl. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Azért mert nincs mindenkinek klíma berendezése.


Az az egyetlen megoldás ami optimális hőmérsékletet csinál a házban.

2012. júl. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:

"Ha van rá egy kis keret, ezen könnyen lehet segíteni. Le kell szigetelni a födémet. Nálunk is ez segített."


Le van szigetelve. Amúgy most néztem, a padláson 68 fok van!

2012. júl. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
ingyen szauna, faja.:D én meg olyan helyen dolgozom, ahol 200 C-on sütök legalább napi 5 órában elhiheted hogy 6 liter víz simán lemegy, de még így is megpusztulok a melegbe! Képtelen vagyok annyit izzadni, hogy komfortosabban érezzem magam! Csak szakad és szakad rólam a víz, és mikor itthon vagyok, akkor sincs felüdülés, mert főzni, vasalni kell, a számítógép bekapcsolva, tv szintén, huzatot csinálni meg felesleges, mert csak a forró levegőt kavargatja, még a venti is! És még fejfájást is csinál, mind a kettő. Mások vagyunk. Ha belegondolok, hogy csüt-ig ez lesz, már fő is az agyvizem.
2012. júl. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!