Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért nyavalyog mindenki a...

Miért nyavalyog mindenki a meleg miatt?

Figyelt kérdés
Amikor azért van nyár hogy meleg legyen.
2012. jún. 18. 18:18
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
41%
22 fok bőven elég lenne.
2012. jún. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
49%
Majd ha anyadat elviszi a mentő, mert nem bírta a meleget majd te is fogsz nyavajogni.
2012. jún. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
32%
Akkor te nem nyavalyognál a pokolban, mert azért pokol.
2012. jún. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Idegesítő az állandó nyavajgás, régen fogadni mernék hogy sokkal kitartóbbak voltak az emberek.
2012. jún. 18. 18:28
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem is a meleggel van a bajom, hanem a hirtelen jövő időjárásváltozásokkal. A légnyomás nagyon hirtelen változik, és ez megviseli a szervezetet.
2012. jún. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Engem is idegesít: "Mikor fog hűlni az idő, túl meleg van?" Lehűl: "Nincs is nyár, mikor lesz már jó idő?"

"Enyhülés csak hétvégére várható"

Eljön az enyhülés: "Felmelegedésre nem számíthatunk keddig."


- mindig negatívan állnak az emberek a dolgokhoz.

Én speciel - a teljesen szélsőséges eseteket kivéve persze - mindig jól tudom érezni magamat. :)

(Egyszer volt, olyan 6 éve, hogy nagyon-nagyon sokáig volt ennél is melegebb. Na, akkor már tényleg minden bajom volt, de máskor nem igazán.)

2012. jún. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Persze, hogy azért van nyár, ettől még szeretnem nem kell remélem, hogy elindulok a dolgomra, de mire egy valamivel végzek, már csurog rólam az izzadtság és nedves a ruhám. Ez van, én ezt utálom. Sajnos elég izzadós vagyok melegben. Ma pl. elmentem vezetni, úgy hozzárohadtam az üléshez, ahogy kell (klíma persze nincs, vagyis van, de nem működik), utána el akartam menni tüdőszűrésre, aztán vásárolni, de inkább hazamentem, mert ilyen lucskosan nem akartam beállítani az orvoshoz. Mázlim van, hogy megtehettem, hogy hazamegyek. De bosszantott, hogy holnapra tolódott a többi dolgom.

Nem lázongok azért, mert meleg van, mert igaz, nyár van, mikor máskor legyen meleg? De ha úri kedvem úgy tartja, miért ne moroghatnék miatta, ha egyszer nekem nem esik jól a meleg?

2012. jún. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Mert emberek vagyunk és a testünk működésére hatással van a külső hőmérséklet és ami hatással van ránk, arról szoktunk beszélni, mert emberek vagyunk, a kör bezárult....
2012. jún. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Régen nem voltak kitartóbbak hanem nem volt ennyire meleg.


Megfelelő megoldás ami azonos hatékonysággal üzemel mint a légkondicinálló és nem háromszorozza meg a villanyszámlát olyan egyenlőre nem létezik.

De amint feltalálnak hasonlót én megveszem.


Főleg a panel lakóknak rossz , panel tényleg elviselhetetlen klíma nélkül.

2012. jún. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
engem meg az idegesít, hogy az összes csatornán vigyorogva mondják, hogy "szép időnk lesz ma is", mikor már két hónapja nem esik egy csepp sem, de persze a pesti időjóst hol érdekli, hogy a parasztok meg nyögik az aszályt. A fő, hogy strandra mehess, a balatoni faházba, meg sülhess a napon, mert tök jó, hogy nem esik. Múlt héten 2 napot esett, ami megváltás volt a földeknek, mire visszahallottam, hogy "ó istenem, mintha ősz lenne! Jóhogy nem fagy, rémes!" Neki az irodába nem tökmindegy milyen idő van odakint? Utána meg a piacon sokkalja a krumplit, mert bele se gondol, hogy a sok napsütésnek is megvan az ára...
2012. jún. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!