Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért olyan ápoltak és jólöltö...

Miért olyan ápoltak és jólöltözöttek a meleg fiúk?

Figyelt kérdés
Van egy-két meleg ismerősöm, sokkal inkább adnak magukra, mint a többi srác
2009. jún. 15. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Mert van ízlésük és egyéniségük :)

Egyébként nem tudom, én is csak nagy csillogó szemekkel nézem őket, hogy a legtöbben szinte mindenhez értenek. Bármibe fognak tökéletes lesz! Tündérek :DDDD

Gondolom az is közrejátszik, hogy sokakat inkább a divat és a szépségápolás érdekel mint pl. az autók, a szerelés, a horgászat és hasonlók. Bár ez nem mindenkire igaz.

2009. jún. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%

Mert nőies a lelkük.


Miért nem figyelnek oda öltözködésükre a leszbikus nők? Mert leszarják a témát, pont mint egy átlag férfi.

2009. jún. 16. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretnék vitatkozni veled 2. válaszoló :)

De nem minden meleg férfinek nőies a lelke.

És nekem van sok leszbikus barátnőm, akik úgy öltözködnek, hogy wow. Divatosak, szépek. Persze vannak akik valóban csak magukra kapnak valami rongyot mint az átlag férfi.

2009. jún. 16. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
17%
Melegekből is 2 féle van, a nő és a férfi szerepet játszó. A férfi homi pont olyan viselkedésű, mint a többi, csak másik lukra játszik. A nő viselkedésű meg a tündibündi, rózsaszínben járó, selypítős.
2009. jún. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

06.43: leszbikus vagyok és feltűnően nőiesen, elegánsan, bár extrémen öltözött. Törekszem az egyediségre, de nem áll tőlem távol, hogy kipakoljak ezt-azt, és mellesleg mindig kibontva hordott, csípőig érő, ápolt hajam van. Fontos számomra a külső, és a barátnőm is így van vele. És van egy meleg srác haverunk, aki meg nem sokat ad az öltözködésre.

Na ezt add össze! :D:D:D


Szakadjatok már el a sztereotípiáktól! A leszbikus nők közt sem mindenki "férfias", és a meleg srácok közt se mindenki az a tipikus "cukigyerek," akiket a filmekben lehet látni!

2009. jún. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
És hozzátenném, a meleg férfiak közt is akadnak olyan párok, akik nem osztják fel a szerepeket, a leszbikus nők között pedig még több ilyen pár van, ahol nem lehet ilyen beazonosítást végezni, hogy melyikünk a "nő" és melyikünk a "férfi."
2009. jún. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4%

08:04


-ll-

2009. jún. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!