Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért rajong sok meleg a...

Miért rajong sok meleg a divatért?

Figyelt kérdés
ez mivel magyarázható ?
2011. febr. 1. 23:50
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Mert egy részük férfitestbe zárt nő. A nők pedig szeretik a divatot...
2011. febr. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Ha már ők nem vehetik fel a csilivili ruhákat, elmennek divattervezőnek.
2011. febr. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak ők rajonganak.
2011. febr. 2. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

az első kettő hozzászólással nem értek teljesen egyet,van ilyen is valóban de ez szerintem nem magyarázat rá,

de lehet rosszul fogalmaztam,nem csak magukra a ruhákra gondoltam,hanem az egész divatvilágra,életstílusra

2011. febr. 2. 01:23
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva szerintem azért, mert az, h melegek, akár tudat alatt is, valami féle kisebbségi érzést kelt bennük, amit gondolom sokan azzal próbálnak kompenzálni, hogy nagyon divatosan, elegánsan, exkluzívan öltözködnek, próbálnak részesei lenni az úgymond elit világnak...

A családom egyik barátjának a fia "olyan", és ennek kapcsán jutott ez vmikor eszembe, mert majdnem, h görcsösen próbál minél előkelőbb lenni, olyan dolgokkal foglalkozni....sikerült is neki bekerülnie ebbe a világba mondjuk....sztem inkább ez lehet az oka, mert vannak férfiak is sokan, akik divatosan, igényesen öltözködnek, és mégsem pederek...

2011. febr. 2. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Pedig nagyon sok meleg pasinak, nőihez hasonló agya van, ezért van szépérzékük, és mivel a férfias agyhoz a tervezői és a térlátói dolgok tartoznak, meg is tudják tervezni amit elképzelnek. Érdekes párosítás, és általában nyitottak az új dolgokra mint a legtöbb művész, nem csoda hogy a legnagyobb művészek is minimum biszexuálisak voltak.
2011. febr. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát igen :)
2011. febr. 2. 17:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!