Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért zavar másokat az, ha...

Kellar J. kérdése:

Miért zavar másokat az, ha valaki lázadó?

Figyelt kérdés
Szerintetek? Én már amióta az eszemet tudom az vagyok! Legutóbb eltiltott faterom barátnőmtől én sztrájkba kezdem! Nem mentem suliba igazolatlanok meg ilyenek!
2012. ápr. 20. 14:49
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Ezzel csak tönkre teszed az életed...

Kivéve a cigis, piás, kalandos résszel.

Majd lenyugszol, ne aggódj.

2012. ápr. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Nem pont így kéne lázadnod... De a te életed.

A többieknek meg annyit, hogy ha az embereknek nem a pénz meg a megélhetés lenne az első, hanem a becsület, akkor ez a világ egészen más lehetne.

2012. ápr. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Úgy beszéltek mintha ti nem lettetek volna fiatalok.Mindannyian voltunk fiatalok és valamilyen szinten lázadtunk és csináltunk marhaságokat.

Én tini koromban szó szerint egy szörnyeteg voltam.Provokatív , megbotránkoztató és még sorolhatnám.Nem 1x akartak kicsapni a gimnáziumból és párszor haza is küldtek az öltözékem miatt.De kicsapni nem tudtak volna mert szinte kitűnő tanuló voltam.Bizonyítani akartam hogy egy olyan kinézetű olyan dolgokat képviselő ember is lehet kitűnő tanuló mint én.Az életem felét Svájcban töltöttem , ott is születtem és egy konzervatív gimnáziumba jártam.

Ma már 42 éves vagyok , van 4 szép gyermekem , 2 diplomám és jóval átlagon felüli anyagi helyzetem.

2012. ápr. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk vele szemetek, de neked nem ugyan ezt mondták a szüleid? Meg kéne komolyodni. Megkomolyodtál és normális lettél.
2012. ápr. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Az utolsó előtti kommentelőnek. Én is most olyan vagyok, mint te fiatal korodban és én is meglehetősen jó tanuló vagyok. Én nem egy embernek akarok bizonyítani, hanem egy egész iskolának. Én nem úgy öltözöm mint egy lázadó meg ilyenek. Hétköznapi emberként öltözöm fel, de eléggé lázongó, provokatív, kötekedő, megbotránkozó és egyéb ilyen dolgos vagyok én is. Ezzel lehet, hogy elbaszom az életem de viszont a becsületem megmarad mert tudom, hbizonyítottam egy egész iskolának.
2012. ápr. 25. 12:06
 26/27 anonim ***** válasza:
De nagy jampi vagy.
2012. máj. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

szia

én egyébként utálom a hozzád hasonló okostojásokat, akik mindig kimondják a véleményüket, de most bizony én is kimondom.

Tarsd meg magadnak. Mások se hülyék, csak kultúráltabbak mint te. Fogadd el, hogy a világ sz*rik rád.

2012. jún. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!