Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Titeket mennyire zavar, ha...

Titeket mennyire zavar, ha valakinek szinte már szokása a káromkodás?

Figyelt kérdés
Unokatestvéremnek nagy szokása az, hogy minden 2. szava egy valamilyen csúnya szó. Rengetegszer rászóltam már, de csak nevet rajta. Jó, idegességemben ejtek egy-két csúnya szót én is, de (!) nem minden 2. szavam az. Ti hogy vagytok vele?
2012. jan. 5. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szeretem ha egy lány káromkodik. Szerintem kiábrándító ha egy szép lány teszi.

Persze egyáltalán nem szép káromkodni, de néha kell. Mondjuk én legalább tudom mikor és hol lehet. :D


29/F

2012. jan. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem katasztrofa, keptelen vagyok hallgatni. Szerencsere nem ismerek ilyeneket, es ha veletlen talalkozom a jelenseggel, pl. villamoson, akkor elkerulom messzire, ha meg gyerek, akkor megnevelem.:)
2012. jan. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Néha olyanokat csinálnak, hogy bejönnek osztályterembe, semmi köszönés, hanem egy jó hosszú káromkodás. Hozzáteszem, nekik az az üdvözlés.
2012. jan. 5. 20:40
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
naon idegesít,és egyetértek elsővel.
2012. jan. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar,némelyik káromkodáson jót lehet röhögni,de csak ha maga az ember is humoros.
2012. jan. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az kicsit túlzás és zavaró egy beszélgetésben, ha vkinek valóban minden második szava káromkodás. De engem egyébként már abszolút nem zavar, ha ennél csak egy picit is ritkábban teszi. Néha/gyakran (helyzetfüggő) én is mondok cifrákat nő létemre és akinek ez nem tetszik, az bizony bekaphatja. :)
2012. jan. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, ki, hol és mikor káromkodik. Egy tanár pl. ne káromkodjon, órán meg főleg ne. Szeretteinkkel, rokonokkal is gáz káromkodni szerintem, ciki, de ugyanez viszont lehet szórakoztató vagy feszültséglevezető két sör után haverokkal a kocsmában. Ott több minden belefér.
2012. jan. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nos, unokatesóm eléggé idegesítően káromkodik. Most mondok egy buta példát:

"hát hallod b*zdmeg tegnap g*cire ki voltam te k*csög"

Kb. így beszél. És lány.

Ez már kicsit zavaró.

2012. jan. 6. 21:16
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem csak játssza a fejét mások előtt,azt hiszi így hú de vagány csaj,meg milyen laza.Előbb-utóbb majdcsak észreveszi,h ez gyerekes dolog.
2012. jan. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!