Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért zavar másokat az, ha...

Kellar J. kérdése:

Miért zavar másokat az, ha valaki lázadó?

Figyelt kérdés
Szerintetek? Én már amióta az eszemet tudom az vagyok! Legutóbb eltiltott faterom barátnőmtől én sztrájkba kezdem! Nem mentem suliba igazolatlanok meg ilyenek!
2012. ápr. 20. 14:49
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, lázadjál csak nyugodtan.
2012. ápr. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Azt teszem éjjel nappal engem senki nem tud megállítani!
2012. ápr. 20. 14:56
 3/27 anonim ***** válasza:
engem nem zavar, csinálj amit akarsz, nem én fogok ráfázni később
2012. ápr. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 rajcziz ***** válasza:
Azért van különbség az igazi lázadás és a gyerekes viselkedés között. Amit te csinálsz, az a kötelesség megtagadása. Egy lázadó teljesen más. Nem csak elutasít valamit, hanem tesz a helyébe egy olyan eszmét, amiért kiáll.
2012. ápr. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Én elutasítom a társadalom által elfogadott erkölcsi viselkedési formát és elutasítok minden mást is és én kiállok amellett, amiben hiszek. És ez nem más, mint a Straight Edge! Én ebben hiszek és eszerint élek és azért sztrájkokba is szoktam fogni!
2012. ápr. 20. 15:01
 6/27 anonim ***** válasza:
70%
Engem csak akkor fog zavarni, ha 5-10 év múlva tőlem fogsz aprót kéregetni az utcán hajléktalanként. Mert ha nem foglalkozol az iskolával, ez a sors vár rád.
2012. ápr. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 rajcziz ***** válasza:
100%
Akkor mond meg nekem konkrétan, hogy mit akarsz elérni a lázadással, mi a célod, miért harcolsz?
2012. ápr. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Gratulálok! A jövő reménysége vagy! :)

De tényleg, azt csinálsz, amit akarsz, a saját életedet befolyásolod. Csak gondolkodj el, hogy hogyan fogsz megélni a Straight Egde-ből felnőttkorodban.

2012. ápr. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

A lázadásnak csak akkor van értelme, ha van egy értelmes, normális célja is.

Ez a gyerekes dolog, amit csinálsz, meg elég röhejes. Ez nem lázadás, hanem hiszti. XD


Mert ha most nem mész suliba az aztán igazi lázadás! Merthogy senki másnak nem lesz tőle baja, csak neked, az tuti. Szóval magad ellen lázadtál fel, ügyes vagy, megdicsérlek.

2012. ápr. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Miért zavar másokat?


"Én elutasítom a társadalom által elfogadott erkölcsi viselkedési formát és elutasítok minden mást is"


Talán ezért.

2012. ápr. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!