Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért zavar másokat az, ha...

Kellar J. kérdése:

Miért zavar másokat az, ha valaki lázadó?

Figyelt kérdés
Szerintetek? Én már amióta az eszemet tudom az vagyok! Legutóbb eltiltott faterom barátnőmtől én sztrájkba kezdem! Nem mentem suliba igazolatlanok meg ilyenek!
2012. ápr. 20. 14:49
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Azt áruld már el, hogy miből áll az, hogy a straight edge-t követed?
2012. ápr. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Hogy fogok megélni? Mi a célom?

Nos, a megélés már meg vna de ez nem rátok tartozik! a célom pedig nagyjából annyi, hogy újra érdekessé tegyem magyarországot, de előbb a saját házam táján rakok rendet. És azzal, hogy nem megyek suliba főleg apánmak lesz baja, mert nem kapja után a családit ötven igazolatlan után nekem viszont van hátulról anyagi támogatásom!

2012. ápr. 20. 15:17
 13/27 anonim ***** válasza:
És ha apád megunja és 18 évesen kirak akkor mi lesz az anyagi támogatással? Mész csövezni?
2012. ápr. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Miből áll az, hogy a Straight edget követem?

Abból, hogy nem bagózok, nem iszom, nem drogozm, megvetem az egy éjszakás kalandokat és a társadalom álltal elfogadott erkölcsi normákat nem igazán tartom be és védem a környezet!

2012. ápr. 20. 15:24
 15/27 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így vagyok, ezt kivéve: "társadalom álltal elfogadott erkölcsi normákat nem igazán tartom be"

Mit nem tartasz be?

2012. ápr. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
A társadalom által elfogadott erkölcsi normákat. Hiszek a szólás szabadságban és ezt mindig bizonyítom! Senki nem tud elhallgatatni, mert én vagyok a némák hangja és úgy beszél, ahol, amikor és akihez akarok. Engem nem érdekel az, hogy míg más így meg úgy játsza a jó fiút/lányt mások előtt addig a háta mögött kibeszéli én egyenesen mások szemébe mondom a véleményem akármi az! Nekem nincs szűrő az agyam és a szám között. Kimondom amire gondolok!
2012. ápr. 20. 15:58
 17/27 rajcziz ***** válasza:

"a társadalom álltal elfogadott erkölcsi normákat nem igazán tartom be"

"Mit nem tartasz be?"

"A társadalom által elfogadott erkölcsi normákat."


Nekem ebből nagyon úgy tűnik, hogy magad sem tudod, konkrétan mi ellen lázadsz, csak megtetszett ez a lázadozás, úgyhogy elkezdted.

A szólásszabadságnak pedig semmi köze a társadalmi normákhoz.

2012. ápr. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Te nem lázadó vagy! Lázadó volt pl. Raymond Aubrac aki a II. vgh. idején a francia ellenállás egyik vezetője volt. Te csak egy hülye gyerek vagy aki a kötelezettségei alól akar kibújni. Mert így könnyebb neki (még most).
2012. ápr. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
mit jelent az hogy van hátulról támogatásod? valaki tologat a seggedbe?:D
2012. ápr. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Te tipikus horror-filmes lázadó vagy, a csajosabb fajtából. Az amelyiknek megmondják hogy "várj meg itt, el ne mozdulj" de a hülyéje csak azért megy a maga feje után aztán jön a baltás gyilkos és megöli.
2012. ápr. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!