Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Csak en gondolom, hogy a...

Csak en gondolom, hogy a baszk nyelv kicsit hasonlít a magyarhoz?

Figyelt kérdés

#magyar nyelv #Baszk nyelv
2023. jún. 23. 18:39
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
0%

29/30 anonim ***** válasza:


bullshit is egy szép magyar szó.

--------------


A bullshitra magyar hang nem van. A szó az nem magyar, hanem jevevényhang, zátemi, dúrgerni.

2023. júl. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
78%

Nem bullshitra, hanem bullshitre.

Van rá magyar szó, a valódi magyarban, még ha a tiédben nincs is: hülyeség, marhaság (vagy bikaszar).

Nem hang, hanem szó, hiszen egy szóról van szó.

Tényleg nem magyar szó.

Nem jevevény, hanem jövevény. Nem jövevényhang, hanem jövevényszó. De ez mégcsak az sem, mert nem épült be a magyarba, hanem idegen eredetű szó, de az is maximum csak a szlengben.

Mégis mi a jó fenyőt jelent a zátemi, dúrgerni?


Rég láttam egy sorban vagy 7 hibát...

2023. júl. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
0%

Rég láttam egy sorban vagy 7 hibát...

------------


??????????? Kevered a szezont a fazonnal, a hiba nálad van, nem nálem.


1. Sor?Szerint? Sor? Nem, szer-sor hangokat, indogermán ser stuma, dúrgerni a rakura, így azt mondjuk, hogy rekkint.


2. Nem szó, hanem hang. A szó jevevényhang, zátemi indogermán, így dúrgerni.


3. Dúrgerni? Nem beszélni, magyart?

Nem törölünk. Törjük az ablakot? Nem, nem törjük az ablakot. Dúrunk! A dúr stuma g-vel dúrg rakód, ana nem dörg, ez az hang dialektus, az ö magyarlosz, és ez a hang egyina menne a dörög hangval is, így nem maradni duad.Ígyhát a dúrástól eredünk itten hé, ez g-vel dúrg, ez er-vel dúrgerni. Dúrgerjük mondjuk a málmát, tovadúrgerjük.


4. Nem jövevény, hanem jevevény, az ö hang magyarlosza, ahogy nem dönt, hanem dánt vagy dent, hisz germán dent vagy dánt, és magyarosan. Ahogy magyarlosza a csökken is, a steu stumától, vagyis stukken, stukkan.


Az ö hang hibás.


5.A hülyeség bizonylosza hang. A marhaság az bullshit, hisz a marha a germán marha, és a mar stumától ered, a mar-mer-mor-mur stumától, ahogy a maroka is, germán merk. A marha olyan ahogy a ló, a lót lovatjuk, vagyis lo-va(lom, lop, lotyó, lomb..., az indogermán leu stumától).


A nyelvedet nem beszélem, hisz a marha a mar stumától ered. Marhaság így az,anat marokunk, lopunk.


6.Te nő, ana vagy? Azt mondod láttam.


De lássuk dungelyen(nem tengely, germán hang, a dung stumától,nem teng):

e---o---o---a.

ena-ona-ana

em-om-am

el-(ol?)-al


Az ol bizonylosz, hogy ide vagy indogermán ueid.

Ha a latin emó, , m-vel úgy igenstak rakni van.


Így amal, árja ámíti, így rakni duad, ahogy dúrongani.

Vagyis: emel-omol-amal.



Hímnem: em.

Neutrum:om.

Nőnem:am.

2023. júl. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
0%

32/33 anonim ***** válasza:


Nem bullshitra, hanem bullshitre.

Tényleg nem magyar szó.

-----------


Nem, hanem bullshitra.


??????? Én azt írtem, hogy a szó nem magyar, nem a bullshit, hogy az angol.

Azt írtem, hogy a szó nem magyar, az zátemi indogermán hang, zátemi formája a gudjen, ahogy Gott, és az is volna hogy az árjás hívnak.


A szó így hang.


Tényleg? Nem rakem ezt a hangot, ilyen nem van, stak nyelvkakilás, így ontológiája se van. Ha azt mondják, hogy tény,úgy azt hallem, hogy Lüge, hisz mondják, hogy a fingrizmus tény, de a magyar nyelv indogermán és germán nyelv, vagyis a tény Lüge, hazug.

2023. júl. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
0%

Van rá magyar szó, a valódi magyarban,

----------------


1. Ahogy írtem hang, nem szó, hisz a SZÓ az jevevényhang(nem ö-vel, az ö magyarlosza). Nem ban, hanem nak innen, de egal ez most.


2. Hangok nem vannak erre, stak a bullshit. A marha hangról írtem. Ott van az ostoba mondjuk, az a steu stumától ered:


Nem támad, ez a hangot nem rakem, angreifen magyarul az csutni. A csu stumát anat rakja raktán a magyar, a steu stuma: csupa, csupni, csunka, csunkni, csuma, csuhé, csuha, ocsuhé, csuda, ocsúd, csudered, csúnya, csúf, csupor, csubor... flektálva csábu, csába, csámpni, csámpa, csép, csáp.

Az Angriff a csutu, és igehént stutni.


Az ostoba a stába naknév, nem a stábu, és az angol stupid is.


De ez stak annyi máshogy hogy ütődött.


Ezt rekkja a buta hang is, a be-bu-bá-ba hangmímelő hangoktól, indogermánok, az összes így ütés. A buta a germán buada, rokonja a bődül is és a bódul is.



Így magyarul stak olyan volna, hogy: agyilag zoknizmus vagy ilyen egyebek.

2023. júl. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
94%
Na jó, ezt még itt hagyom neked [link] , de egyébként nincsen képesítésem kezelni az ilyen eseteket, úgyhogy pá!
2023. júl. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
100%

Emberünkre véletlenül rátaláltam egy 3 éves posztban:


https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__nyelvek_..


a #16 lesz szerintem ő, lehet látni a "fejlődést" amin keresztülment ;)

2023. júl. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
100%
#37, visszafelé...
2023. júl. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
100%

#38

Hogy is hívjuk ezt? Nem, nem evolúció.... Talán devolúció? Disevolúció? Unevolúció?

2023. júl. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyfajta zátemi, dúrgerni diszvolúció. :D
2023. júl. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!