Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szeretitek a cigányokat?

Szeretitek a cigányokat?

Figyelt kérdés
2009. dec. 17. 19:49
❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯
 191/273 anonim válasza:
100%
Nem szeretem, szeretjük őket. Egész nap dolgozunk s amit leadózunk annak jó részét megkapják segélyben. Ellenben ők egész nap a ház előtt álldogálnak csapatban s a legkomolyabb kategóriájú 30millás kocsikkal járnak. Munkát nem ismerik szakértelmük semmihez nincs. Viszont a másik ember munkáját elég erőssen tudják kritizálni jogtalanul s ennek tanuja voltam. Mind a kritizálás jogtalan volt mind a jogossága! Erőszakosok vibrál körülöttük a levegő. Sokan félnek tőlük. Régen nagyon fiatal koromban engem is szívesen kóstolgattak. De akkor mindig megvédtek haverok. Manapság nem mernek már belém kötni. Mondjuk ha megpróbálná valamelyik kezével a seggében menne haza. Tény, hogy csapatban lévő 10 kafferbivallyal azért most sem tudnék mit kezdeni de egy meg sem próbál belém kötni már. DE akin látják, hogy gyengébb vagy ilyesmi nagyon hamar belekötnek. Erősebbe max komoly csapattal. Ez a gyengeség jele! Ezért is utálom őket. Buták, primitívek, ostobák de mindenkinél okosabbnak hiszik magukat. Átverni is csak azt tudják akik félnek tőlük vagy hülyébbek mint ők de az utóbbiból elég kevés van!
2010. júl. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 192/273 anonim ***** válasza:
100%
Nos ez az igazi szégyen, hogy itt véded a fajodat. Kár!, meg felesleges, mert ugyanolyan mind! Sajnálatosan ahol élek, itt a környékünkön elég sok van cigányokból, de nem költözhetek el azért, mert sok rohadt cigány van. Meg mondjuk nemis tudom megtenni. Még kocsival sem tudok soha kinnt állni az utcán(pedig teljesen kilátni a kapun) mert a 2-3 éves cigánykölkök lelopják a szelepsapkát, meg amit csak tudnak, lelopnak a kocsoróól!! És jól figyeljetek, KOMOLYAN 2-3 évesen már lopnak! Jaa, meg úgy évente legalább 2 biciklit ellopnak tőlünk, sorozatosan betörnek házakba, meg a zártkertekbe. És nem hiszek az 1% normálisban, mert nemlétezik. Mindegyik csinált már valami törvénybeütközőt ennyi!!!
2010. júl. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 193/273 anonim ***** válasza:
87%
kedves előző! ha rajtam mulna én kiadnám az olyanokra a vadászatni engedélyt
2010. júl. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 194/273 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm, egyetértek!
2010. júl. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 195/273 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen ilyenek ők. Itt nem messze tőlünk létesült egy új fürdő, az olaszok építették, ugya a városbelieknek csütörtök ingyenes a belépő. Nem is kellett sok idő, rá 1 hétre kitiltották a cigány nemzetiségűeket a fürdőből (megmondják nekik h nem engedik be őket) mert azonnal elloptak a szauna részlegből legalább 10 törölközőt meg állandóan balhéztak.

Ezek után nem kell csodálkozni hogy az egész országnak meg van róluk a véleménye....

2010. júl. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 196/273 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen igazuk van, azoknak akik kitiltották azokat.. De legalább tudtok olyan helyen fürdeni ahol nincsenek cigányok :) jó nektek

ui: hol van ez a fürdő?

2010. júl. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 197/273 anonim ***** válasza:
93%
Utálom őket egyszerűen..nem ismerek egy normálisat se...csak azokat akik lopnak csalnak ölnek késelnek és potyogtatják a gyerekeket......
2010. júl. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 198/273 anonim ***** válasza:
100%

Lakatos Muki - "Jol tették hogy megölték a cozma genyót"

Az alábbi, legdurvább bejegyzés szintén a cozmás fórumba érkezett:

2010. júl. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 199/273 anonim ***** válasza:
100%
érdemes olvasgatni :Agyiszint.hu:)
2010. júl. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 200/273 anonim ***** válasza:
17%
és hozzáteszem nem neveltek fajgyülölőnek az egyik nagyimban van is iletve apámban is van negyed roma ,de akkor sem szeretm őket ,és vannak igen vannak rendesek,sokat ismerek ismertem és akihez közelebbről is volt szerncsém,nos kb 20-ból egy akire mondhatom,h nem lopott meg nem vert át vag hasonlók!Olyan is volt aki napi szinten bejárt hozzánk mint barát/haver és tök jó az egyik kicsalt h mutat valamit arafkós tesója be és kihozta amobilomat addig.Utána segitett kerseni,de én valahogy megéreztem és tudtam h ők voltak,mint ki is derült.Utána meg mondták hagyjam rájuk mert leszúrnak:)
2010. júl. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!