Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szeretitek a cigányokat?

Szeretitek a cigányokat?

Figyelt kérdés
2009. dec. 17. 19:49
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯
 171/273 anonim ***** válasza:
0%
oké ezt megbeszéltük:P mikor hol?:P
2010. júl. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 172/273 anonim ***** válasza:
85%
és bennelennél hogy belelőjjelek egy árokba odafelé?:) há persze hogy bennelennél;) simán élveznéd.
2010. júl. 2. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 173/273 anonim ***** válasza:
13%
Azt hiszem,h nem bántottalak h ilyeneket irogass nekem,de ha már úgy adódik azt szívesen megnézném ha visszafelé sülne el a fegyver ;)
2010. júl. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 174/273 anonim ***** válasza:
100%
Megnéztem a linkeket, amiket küldtek néhányan és rettenetes amit ez a rohadt, cigány faj művel! Egészen elképedtem :( Arről bezzeg nem lehet hallani a TV-ben, h mit művelnek nap mint nap a cigányok. Sajnos. És az a sok ember aki miattuk szenved... mert nemis élhetünk normális életet addig míg, az ő tetves ciguskölykeiket kell eltartanunk, meg őket persze, akik ahogy elmennek a postára a különféle segélyekért,(mert nem birják megvárni a postást), már mennek is a kocsmákba meg ide-oda hogy cigire meg piára költsék. Aztán küldik a kiscigányokat (akik szintén, már pár évesen szívják a cigit)lopkodni boltokba, meg az emberekhez.. SAJNA... {az az ember, bárcsak őket ölte volna meg a zs**** helyett!}
2010. júl. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 175/273 anonim ***** válasza:
87%

Roma vagyok,de sajnos addig fajult a dolog h elítélem a saját fajtámat :S

hogy lehetnek ilyen kegyetlenek akik az apát a saját gyerekei előtt ölik meg?

HALÁL az ilyenekre. :(

Szomorű,hogy saját fajtámat el kell ítélnem ,de az igazság az igazság....

Szégyen...

látszik rajtam ,h roma vagyok,de ápolt,tiszta.

Minap odajött hozzám egy kis cigányfiú 12 év körüli és kért tőlem 1 szál cigit,mondtam h nem dohányzok,erre elkezdett az oláh cigány apjával fenyegetőzni...

mondom ht szégyen vagy,és elmentem onnan :S

2010. júl. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 176/273 anonim ***** válasza:
0%
Na ezért nem lehet általánositani!!!Mert ha van csak egyetlenegy kivétel is ,már nem lehet mind szemét!!!Én sem vagyok tőlük odáig,de nem szabad mindet rögtön gyűlőlni,csak 1%esélyt adni kell nekik is!!!!
2010. júl. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 177/273 anonim ***** válasza:
100%
Megkapták és eljátszották.
2010. júl. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 178/273 anonim ***** válasza:
100%
Utolsóval 10000%ig egyetértek. Mellesleg utálom őket.
2010. júl. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 179/273 anonim ***** válasza:
4%

Olyan kedves tőletek, hogy oldalakon keresztül cigányoztok, amúgy csak elmesélem, hogy a megnevezése Roma.

Amúgy én is roma vagyok, és apukám is (Anyukám Magyar, bár nem értem miért kell itt különbséget tenni)

Sajnálom azokat az embereket, akiket a romák megtámadtak, megloptak…

DE(!)…A Magyaroknál is ugyanez van, csak nincs ennyire felkapva. Olvastam, hogy lehúzta a gyerekét a vécén és hasonló dolgok. Könnyöröm… Ki az az ember, aki a gép elé ül és ilyeneket ír, hogy „UTÁÁÁLOM ŐKET” „ROHADJON MEG MIIIIND”… elmesélem Neked, hogy csak magad minősíted ezzel. Egyébként én sem szeretem a legalja romákat, de vannak kivételek és jó szerével, csak pár ember elvakít a gyűlölet, és nem engedi, hogy azt az1-2% bebizonyítsa, hogy IGENIS vannak romák, akik kemény munkával és tanulás árán viszik ill. vitték valamire.. Úgy gondolom, hogy nem voltam senkivel sem bunkó és nem ált szándékomba senkit sem megbántani kérettem ezt tiszteletbe tartani és hasonló képen engem sem bántani és támadni. Ha mégis ezt teszitek. Mosolyogni fogok

2010. júl. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 180/273 anonim ***** válasza:
0%
Ezért irtam azt az 1%esélyt.Én is ismerek normálisat,pedig alapból utálom őket!!!!DE!!!Ténylerg vannak kivételek!Magyarnál am azért nem tünik fel enynire mert többen vagyunk(még:)9És igy nem olyan feltünő a dolog,mint náluk!De amelyik meg normális annak szörnyű lehet ez a megaláztatás amiket ide ia irtok!A környékünkön a lányommal egy magyar srác cseszett ki csúnyán,és a roma srác védte meg.Persze vannak rossz tapasztalataim is plo.lopások verekéedések nyilván,de ha csak egyetlenegy jót ismerek már nem mondhatom,hogy az összes pustuljon stb!!!
2010. júl. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!