Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szeretitek a cigányokat?

Szeretitek a cigányokat?

Figyelt kérdés
2009. dec. 17. 19:49
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
 141/273 anonim ***** válasza:
85%
Igen előző, tele van az ország diplomás cigányokkal. Szerintem pihenj le egy kicsit. 95%-uknak épphogy megvan a 8 általános. Ne égesd magad ilyen hülyeségekkel amiket írsz, tök ciki vagy. És ne gyere azzal az 5% rendes cigánnyal, mert olyan kevesen vannak, hogy említésre sem méltóak. Egyébként meg nemrég vettek fel a közigazgatásba 200 diplomás cigányt. Igaz, hogy létszámstop volt és fehéreket nem vettek fel, de őket igen. Úgyhogy ne reklamálj, mert ebben az országban egyelőre csak a nem cigányokat diszkriminálják negatívan.
2010. jún. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/273 anonim ***** válasza:
79%
Nem, a nagy részüket úgy utálom, mint a szart!
2010. jún. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/273 anonim válasza:
95%

Negatív élmény.

Egy cigány van, akiben nagyon pozitívan csalódtam (miután kijelentette, hogy fölpofoz....de végül is rendes gyerek).


Nem szeretem az erőszakot, nem szeretem az általánosítást, de összességében hányhatnékom van a cigányoktól. Utálom. Attól ráz a hideg, ha mellettem elmegy egy.

Cigány iskolába jártam. Ott megismertem őket eléggé. Remélem a Jobbik tesz ellenük, és úgy, ahogy ígéri: senkit nem bánt, és tényleg csak a problémás cigányokkal foglalkozik. Szeretnék cigányokkal együtt élni, de nem így. Illeszkedjenek be, vagy húzzanak el innen oda, ahol hozzájuk hasonlók vannak (ha vannak ilyenek még máshol is...).


NAgyon felhúz, ha a TVben őket védik. Én tényleg megértem, hogy van rendes cigány is, de soha nem róluk van szó.

2010. jún. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/273 anonim ***** válasza:
91%
卐卐卐NEM!!!!卐卐卐
2010. jún. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/273 anonim válasza:
89%
ki kéne irtani az összeset :D
2010. jún. 17. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/273 baranyi kálmanné ***** válasza:
100%
Tudtommal annak jár a,szociális segély aki ki merített-e a munkanélkülit,és nem tud el helyezkedni.A szociális segély el vehető ha közmunkát nem veszik fel,és annak 2évig semmilyen segély nem folyósítható.Nevelési,lakásfenntartási, átmeneti segély stb.Ez a tőrvény minden magyar állam polgára vonatkozik.
2010. jún. 17. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/273 anonim válasza:
84%
2010. jún. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/273 anonim válasza:
100%
nem. aljas emberek..bocs nem emberek ezek még állatok se...
2010. jún. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/273 anonim ***** válasza:
100%

Utálom őket.

Van egy cigánygyerek a suliban( van amúgy több is) aki elég keményen ki van gyúrva, szed kokszot meg mindenféle porokat. Nagyon beképzelt az izmaira és idegbeteg is, tehát ha vki beszól neki azt szarrá veri. Ő szeret másokkal szórakozni de ha vele szórakozna valaki akkor eldurranna az agya és szarrá verné a gyereket.

Már 2 gyereket megütött és még mindig nem rúgták ki.

Dolgozni nem szeret, suliba is csak azért jár be hogy hiányzása ne legyen de a tanárok is utálják.


Van egy másik aki rengeteget lopott a suliból( pénzt, telefont), droggal üzletelt de csak akkor rúgták ki amikor egy beteg( vmi epilepsziás) gyerektől ellopott valamit és annyira beidegesedett a srác, hogy rohama lett és meghalt.

Van több cigány is a suliba egy-kettő akkora nagy darab, úgy néz ki mint vmi terminátor és 2-3 ilyen van akik csapatban járnak még másik 2 cigánnyal.

A környéken szerencsére nincs sok de a találkoztam már a buszon olyannal aki le akart húzni pénzzel és a telómra is pályázott.

2010. jún. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/273 anonim ***** válasza:
100%
Most hazudjak, hogy ne sértsem meg a lelki világukat, vagy legyek őszinte???
2010. jún. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!