Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szeretitek a cigányokat?

Szeretitek a cigányokat?

Figyelt kérdés
2009. dec. 17. 19:49
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
 121/273 anonim ***** válasza:
100%

Mondjak még szebbet ezekről a szegény védtelen ártatlan kitaszított teremtésekről ?

Pénteken este jövök haza felé ( már sötét volt) és sajna elkellet hogy jöjjek egy kocsma előtt.És mit ad isten? Ezek a szegény szerencsétlen lelkek vagy 6 an lehettek és elkezdtek jönni utánnam, majdnem hazáig követtek és végig utánam ordítoztak hogy " Álljá má meg ba*meg, de sukár vagy" a másik haverja meg " Nézd má milyen ronda" a másik kettő meg " Hová mész? Nem hallod?"

És ezt csinálták végig én meg csak annyit tehettem hogy gyorsítottam a lépteimen visszaszólni nem mertem, mert nekem azt tanították hogy a cigányokkal is ugyanaz a helyzet mint a kutyákkal " Ne hergeld és ne mutasd ki a félelmed viszont próbálj közömbös maradni"

Aztán egyre gyorsabban mentem és már komolyan azt hittem hogy elkapnak és kirabalnak megerőszakolnak megölnek mert már szinte a nyakamon éreztem azt a büdös lehlletüket bűzüket és csak az volt a szerencsém hogy jött arra felé egy kocsi és elég lassan ment úgyhogy egy kicsit lemaradtak én meg már szinte futottam és szerencsésen HAZA ÉRTEM!!! Be vágtam magam mögött a kaput és rendesen éreztem ahogy lepergett a szemem előtt az életem és aznap alig mertem elaludni, még most is emlékszem a hangjukra.

Bár tudnám ki volt az a kocsis aki aznap éjjel eljött mellettem és lelassított, mert szerintem neki köszönhetem hogy nem értek utól. Talán az életemet köszönhetem neki. Anyit láttam belőle minthogyha egy idősebb néni lett volna a kocsiban de nem biztos.Annyira szeretném neki megköszönni hogy megvédett azoktól a drága ártatlan szerencsétlen lelkecskéktől, akiket itt egyesek annyira védenek.

És nyugi...az összes cigány volt...egy magyar se volt köztük, mikor egyszer hátrapillantottam sikarült megállapítani hogy egyiksem magyar.Az összes cigány volt.

2010. márc. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/273 anonim ***** válasza:
88%
Tapasztalatból mondom, hogy utálom őket. Undorító férgek
2010. márc. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/273 anonim ***** válasza:
100%
húúú 17:51, még én is betojtam, pedig nem vagyok cigány :D
2010. márc. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/273 anonim válasza:
100%
Még 1 cigányos sztori.. ez tavaly történt nyáron 9 körül öcsémmel 14 éves barátommal-15 bicikliztünk BP-en és egyszer csak megszólalt a telefonom mert anyám hívott. Lelassítottunk, és egyszer csak azt vesszük észre hogy minimum 8 cigány rohan ki a fák közül. Ahogy csak tudtunk tekertük azt a szart, de így is majdnem sikerült lerúgniuk az öcsémet a bicajról. Hát..én azóta félek a cigányoktól. Ja, és utálom őket:)
2010. márc. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/273 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is, kellett volna a cigánygyereknek a telefonom... :(

az első fogai bánták, mondjuk a másiktól nekem is kihullott egy fogam, de eltakadotak... Szemét az összes. És nem rasszizmus.

Rasszizmus: Egy népcsoport, vagy bőrszín indokolatlan gyűlölete.

2010. márc. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/273 anonim válasza:
89%

Utálja őket a jóisten is! mindenki gyűlöli őket!

olyan atom,bombát kéne küldeni rájuk,... a ***** annyukat, dögöljön + mind!

2010. ápr. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/273 anonim válasza:
95%
Azok akik rendesek és dolgozna azokat nem utálom, de azokat akik lopnak, csalnak, hazudnak, ...stb azokat nagyon de nagyon utálom!!!!
2010. ápr. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/273 anonim ***** válasza:
100%
Utálom őket, van 1-2 aki csak úgy ok nélkül piszkált. Leakarnak húzni pénzzel, megvernek, meglopnak, ezt kapjuk tőlük és a mi adónkból élnek.
2010. ápr. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/273 anonim ***** válasza:
86%
Nem, és soha nem is fogom!
2010. ápr. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/273 anonim ***** válasza:
93%
Annyira szeretem a cigányokat hogy legszívesebben egy AK-47-sel osztanám rájuk az áldást
2010. ápr. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!