Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szeretitek a cigányokat?

Szeretitek a cigányokat?

Figyelt kérdés
2009. dec. 17. 19:49
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/273 anonim ***** válasza:
83%

"Aki azt írta, hogy ki kenné irtani az összes cigányt annak azt kívánom az ő ártatlan családját nyírják ki. Miért kénné ártatlan embereket ki nyírni? És akkor csodálkoztok hogy ilyenek a cigányok ti se vagytok mások.Én pártolom a cigányokat mert vannak rosszak is meg jók is .Soha nem kívántam másnak a halálát !!!!"



Téged kéne először.

2010. febr. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/273 anonim válasza:
95%
Szeretjük?? hát nem tom én 16 éves vagyok és eddig csak 4 szer raboltak ki azok a senkik. Múltkor nyilatkozott egy cigány a tv-ben, hogy "a cigányok bármit megtesznek azért, hogy pénzük legyen"}<--igenám, de dolgozni egyik se tud a pénzért?? Ingyen élnek, ingyen utaznak a BKV-n...Mi fizetjük ki helyettük a bérlet árát meg mindent:S 16 éves vagyok és nem tudok mást mondani sajnos..de UTÁLOM őket..
2010. márc. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/273 anonim ***** válasza:
13%

felháborító amit itt irkáltok!! miért vagytok tele előítéletekkel?! úgy csináltok mintha a magyarok szentek lennének! pedig nekem csak a magyar nép ártott! még sem hordom le őket minden parasztnak!


egy büdös tróger cigány

2010. márc. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/273 anonim ***** válasza:
92%
Ok - Okozat
2010. márc. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/273 anonim ***** válasza:
81%

én is 16 éves vagyok.. nekem 3 szor volt összetűzésem velük, és ki merem mondani: NEM ÉN KÖTEKEDTEM!

leírom az én álláspontomat:


cigány: azok a cigányok, és magyarok(akik cigány körökben forognak) akik becstelenül élnek, lopnak, csalnak, hazudnak, és sajnos Magyarországon még mindig nem tudunk sehogy fellépni ellenük.. :S


magyar: nemzetiségtől és származástól eltekintve minden olyan ember, aki a szívén viseli Magyarország sorsát, jövőjét, büszke a múltjára, tisztelettel néz Magyarország felé és ezzel együtt a Magyar törvények, és etika felé is..!!


úgy gondolom, hogy ebben benne vannak a kivételek is, de a lényeg az arányokon van... döntő részt milyenek a cigányok, és milyenek a magyarok? :/


Tudjátok, eddig mélyen elítéltem a magyar gárdistákat, és ezentúl is azt teszem, de úgy gondolom lenne mit tanulni tőlük.. :/ (összefogás, kiállás magunkért, és másokért, stb...)

2010. márc. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/273 anonim ***** válasza:
87%

Útálom őket mert hiába van emberi alakjuk, belül olyanok mint a vadállatok, meg az értelmiségük is olyan szinten van. Terhes cigány asszony azért veri a hasát hogy a gyereke betegen szülessen meg és hogy utánna majd több pénzt kapjon amin majd aranyat vesz meg piát meg cigit...

Lehet lepontozni! és nyugi...ezt nem én találtam ki...valós esemény! 10 éves kiscigány gyerek majdnem megkésel egy 11 éves kisfiút...( ezt sem én találtam ki utána lehet nézni...)

Cigány férfi úgy megveri a terhes lányát hogy az a szőnyegre vetél...

Most úgy őszintén? Szeretetre méltó dolog ez??? NEM!

Persze vannak a magyarok közt is nagyon durva alakok, de nem lehet egy lapon említeni ezekkel az állatokkal...

2010. márc. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/273 anonim ***** válasza:
90%
Fejezzük már be ezt a "ne általánosítsunk" dolgot. Miért ne lehetne általánosítani. A kutyák harapnak, a macskák nyávognak, a görények büdösek nem? Azért mert vannak olyan kutyák amik MÉG nem haraptak meg senkit, ettől még az állítás igaz. Amit az ember túlnyomó részt megtapasztal, ott igenis lehet általánosítani. A csokoládéról midenkinek az jut eszébe, hogy édes, pedig van keserű csoki is. És unalmas ez az állandó cigánymosdatás is. Ti akik a cigányokat véditek állandóan, hagyjátok már abba. Azt gondoljátok, hogy másképp fogja ettől látni bárki is a dolgokat? Azt gondolod, hogy a magyarok nem látnak, nem hallank? Nincs olyan ismerősöm, akit ne bántottak volna valamilyen módon. Órákon át lehetne sorolni a cigányok húzásait, pedig tizedannyian vannak, mint a magyarok. 1994-ben caináltak a cigányokról felmérést. Teljesen tudományos alapon, szociológusok, orvosok. A cigányok által bevallott vérfertőzés aránya 68%, és van, aki meg nem is tudja. Ami pedig az utálatot illeti, a magyarok azért utálják a cigányokat, mert nem elég, hogy ők tartják el őket, még a cigányok azok, akik rájuk támadnak. Azt meg végképp nem értem, hogy ők miért utálják a magyarokat.Abba a kézbe harapnak, ami eteti őket.Egyelőre nélkülünk éhen döglenének. Úgyhogy ha úgy lesz cigányok, ahogy a mostani purdék ígérik, hogyha eggyel többen lesztek, akkor mi megdöglünk, akkor ti is velünk fogtok megdögleni, mert, ha meghal a gazdaállat, akkor meghal a parazita is.
2010. márc. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/273 anonim ***** válasza:
7%
Miért ne védhetném a saját fajtámat ha úgy tetszik nekem?? Azért mer te azt mondtad?? Mindenkinek szíve joga megválasztani mit akar nem??
2010. márc. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/273 anonim ***** válasza:
89%
Miért kéne szeretni a csőcseléket? fúj
2010. márc. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/273 anonim ***** válasza:
91%

Arról meg nem is beszélve, hogy képesek egy férfit agyonverni a saját kisgyermeke szeme láttára...oké...elhiszem hogy a férfi lehet hogy beszólt neki valamit...oké...de hogy kirángatni a saját kocsijából és a kisgyerekei szeme láttára agyonverni ( jó...végül a pasi nem halt meg de vagy X helyen eltörtek a csontjai és jelenleg is kórházban van). Ezek emberbőrbe bújt vadállatok!!!!!!!!!!! Azok védik őket akik vagy fajtájuk beliek vagy nem olvasnak újságot nem nézek TV-t... vagy egyáltalán még csak nem is láttak cigányt...undorító az összes!

Nyugodtan lehet lepontozni! Akik meg védik őket azoknak meg ajánlanám hogy mennyenek ki éjszaka egy nagyobb városba( vagy faluba) és LÁSSANAK!!!...vagy csak egyszerűen nézzék meg este a híradót...

2010. márc. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!