Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Manapság miért védik ennyire...

Manapság miért védik ennyire a melegeket?

Figyelt kérdés

Régen csak szimplán b.zik voltak, már elnézést. Mostanában viszont egyenesen kiváltság, sőt menő melegnek lenni. Miért halad ilyen irányba a világ?


Nem azt mondom, hogy minden meleget meg kell ölni, de miért kell felkapni őket? És hetero emberek miért védik az érdekeiket? Természetesen azokról a melegekről van szó, akik nyíltan csinálják, nem arról, akiről senki sem mondaná meg.


2013. jan. 9. 20:07
 81/98 anonim válasza:
Azért, mert õk is ugyanolyan emberek, mint mások, csak éppen azonos nemū párt választanak maguknak. Az irányultságukat viszont nem õk választották, nem tehetnek róla. Ilyenek, így kell õket elfogadni. Nekik is meg kell adni azt a fajta tiszteletet, ami mindenkinek jár. Miért ne lehetnének ugyanolyan jogaik, mint a heteróknak. Csak azért, mert egy kicsit mások?
2013. jan. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/98 A kérdező kommentje:
A jogaik azonosak és nem is vonnék meg tőlük semmit, csak azt kérdezem, hogy pluszban miért védik őket.
2013. jan. 29. 22:09
 83/98 mustafa33 ***** válasza:
Én sem értem. Azt megértem, ha egy politikus a börtönöket modernizálja, mert ugye gondol a jövőjére. Azt is ha az óvodákba nem invesztál, mert ugye óvodás már nem lesz. De miért a melegeket? Bár volt egy jóslat, hogy az elkövetkező érában a maya naptár szerint megváltoznak a szexuális szokások. lehet erre az esetre biztosítják magukat.
2013. jan. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/98 anonim válasza:
Nincsenek azonos jogaik, pl. nem házasodhatnak, sok munkahelyen hátrányos megkülönböztetés éri õket, ha bevallják, hogy mások.
2013. jan. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/98 A kérdező kommentje:
érthetetlen módon egy csomó helyen házasodhatnak, sőt, gyereket is örökbefogadhatnak, ami botrány. a jogaik ugyanazok, mint másoknak, mert szexuális törvénykezés nincs. a házasságot leszámítva minden ugyanolyan számukra is. ez olyan, mintha én vonzódnék az antilopokhoz. engem is hátrányos megkülönböztetés érne, ha bevallanám. mindenkinek van olyan "titka", amit nem vall be, mert pronyón néznének rá.
2013. jan. 30. 00:36
 86/98 anonim ***** válasza:
Tegyük fel, hogy a heterók nem házasodhatnának, aberrált betegnap mondanák őket, ők vajon, hogyan viselnék. Szerintem egyből mennének hisztizni, hogy márpedig házasodnia akarnak...
2013. jan. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/98 A kérdező kommentje:

"Szerintem egyből mennének hisztizni, hogy márpedig házasodnia akarnak..."


A melegek nem pont ezt csinálják?


A házasság nem nekik való intézmény, nem is értem, hogy merül fel, hogy ezért nem egyenlőek. Csak ezen tudsz lovagolni, vagy tudsz mást is mondani, amiben nincsenek egyenlő jogaik?

2013. jan. 30. 12:52
 88/98 anonim ***** válasza:
Hát azt ne te döntsd el, hogy mi való nekünk... és azért, mert esetleg az emberek egy része egyet ért veled, még nem jelenti, hogy igazatok van... de, ha a melegek házasodhatnának akkor Britney Spears 48 órás házasságának a szentsége semmivé válna. Mert a házasság intézményét a melegek rombolnák le.
2013. jan. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/98 anonim ***** válasza:
A melegeknek sincs megtiltva a házasság se a gyerekvállalás. Lehet feleségük és csinálhatnak neki gyereket is innentől kezdve nincs miről beszélni. Arról szó se lehet hogy két aberrált gyereket neveljen és még megszentségtelenítsék a házasságot is.
2013. jan. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/98 anonim ***** válasza:

"Arról szó se lehet hogy két aberrált gyereket neveljen"


A házassággal ellentétben a gyereknevelés nincs tiltva.

Én is ismerek több meleg párt, akik örökbe fogadtak.


A nagy probléma az, hogy a gyerek helyzete a homofób állam miatt jogilag bizonytalan. Ezért van szükség házasságra. A gyerek érdekében.

2013. jan. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!