Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Manapság miért védik ennyire...

Manapság miért védik ennyire a melegeket?

Figyelt kérdés

Régen csak szimplán b.zik voltak, már elnézést. Mostanában viszont egyenesen kiváltság, sőt menő melegnek lenni. Miért halad ilyen irányba a világ?


Nem azt mondom, hogy minden meleget meg kell ölni, de miért kell felkapni őket? És hetero emberek miért védik az érdekeiket? Természetesen azokról a melegekről van szó, akik nyíltan csinálják, nem arról, akiről senki sem mondaná meg.


2013. jan. 9. 20:07
 71/98 anonim ***** válasza:
0%
Persze nem kell megmagyaráznod és jogod van feltenni bármilyen kérdést. De az már más téma, hogy mennyire morális feltenni olyan kérdést, amiről tudod, hogy vitát fog kavarni. Amivel, csak növeled az amúgy se kicsit szakadékot. Köszönjük. Nő létedre elég ocsmány vagy.
2013. jan. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/98 A kérdező kommentje:
ha a vélemény és egy kérdés feltevése egyenlő az ocsmánysággal, akkor vállalom, hogy idegen, arctalan emberek az interneten keresztül így nevezzenek.
2013. jan. 15. 22:39
 73/98 anonim ***** válasza:
0%

Hát írtál ocsmányságot a kérdésedben is többek között. De tudom, nektek heterók mindent szabad...


Régen, csak szimplán nőstényállatok voltak, ma meg már nőknek nevezzük őket. Bár te inkább a nőstényállat kategóriába tartozol.


Egyébként arctalanul könnyű ilyen kérdéseket feltenni és verni a melledet.

2013. jan. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/98 A kérdező kommentje:
"nektek heteróknak" Jól van, most már a sokadik kommentben sértegettél úgy, hogy nem sértettelek vissza, talán elég lesz. mit gondolsz? :)
2013. jan. 15. 23:11
 75/98 anonim ***** válasza:
0%
Mert te itt nem sértegettél senkit eddig ugye? Még neked áll feljebb?
2013. jan. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/98 A kérdező kommentje:
én egy közösséget sértettem meg maximum, nem pedig egy konkrét személyt, és változatlan a véleményem, te viszont itt ugrálsz, mint egy bolha, sokadjára ami röhejes.. hány éves vagy? 18? :)
2013. jan. 15. 23:18
 77/98 mustafa33 ***** válasza:
44%
A 83%-os érdekes jelenség. Bevalja hogy homó, de a nőket leállatozza. Akkor ő vajon milyen nemű? Ha férfi meleg, akkor neki kellene hogy legyenek legalább lelki női vonásai, tehát nem az. Ha leszbi, akkor magát is leállatozza? Ha travi akkor pedig éppen hogy dícsérnie kellene a nőket. Tehát hogy is értsük meg őket? vagy van még másféle is. Netán olyan "szuperhímsoviniszta", aki annyira az, hogy még sexre sem kell neki nő? És ezt kellene támogatni? Na azért mindennek van határa.
2013. jan. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/98 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok belül és kívül is! Ilyen egyszerű, ja és a férfiakat szeretem. Ez olyan érthetetlen?
2013. jan. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/98 mustafa33 ***** válasza:

Mégis van megoldás. Támogatni kell a melegséget. Sőt propagálni és államilag is anyagilag támogatni a meleg párokat, feltéve ha nem biszexek. Ha semmilyen körülmények között nem fognak szaporodni. Ez sok mindent megoldana.

Ja, elfelejtettem leírni, hogy a nem napon lebarnult polgártársakra vonatkozna ez.

2013. jan. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/98 A kérdező kommentje:
mustafa, egyetértünk! :D
2013. jan. 16. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!